Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O to chodzi ze u mnie powiiny byc lepsze warunki - tamci sasiedzi co robili wykopki w maju mieli czysta gline, a ja do głębokości prawie 4 m mam piaski, gównie średnie. Niestety poniżej zalegą juz glina :(. Ale jak tu ma być such jesli zima się skonczyła w na poatku kwietnia a potem nastała pora deszczowa :evil:

 

A pogoda jakby nie było pomogłaby mi, zwłaszcza mocne słonko. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem również farbę firmy DYRUP o nazwie BONDEX, który jest zdecydowanie tańszy.

 

hmmmm

z farbami jest jak z samochodami :)

jest i kompakt, jest i van - prawie u kazdego producenta ....

Bondex to bardzo dobrze postrzegany dunski producent farb i "kolorantow" do drewna - http://www.dyrup.dk - Polecam szczerze. Jednak trzeba wziac pod uwage ze jest Bondex za 10 pln/l i 15 pln/l roznica w kryciu, wydajnosci, wymaganiach odnosnie kultury przygotowania podloza, trwalosci, zmywalnosci, etc.

 

Doradzam pogadanie z zaufanym malarzem/farbiarzem - i oparcie zakupu na doswiadczeniu kogos, kto jest na biezaco.

 

s pozdravem

BODO'wy - byly sprzedawca farb - Nie dyrupa:) dla jasnosci

 

P.S. W Legnicy, hmmm przy ulicy (na pierwszych swiatlach w prawo po wjezdzie od strony A4 i przejechaniu jakis 500-800 m, po prawej stronie jest sklep z farbami, pokomunistyczny betonowy prostokat 20 m od ulicy, maja dyrupa "od zawsze" - byli jednymi z pierwszych w Polsce, pare lat temu byli kompetentni, mili, relatywnie tani - POLECAM. Dyrupem we Wrocq handlowala chyba hurtownia AMIGO - przeprowadzali sie nie wiem gdzie teraz sa (w necie na 100 %) i w marketach czasem sa dobre promocje :)

 

Ja do elewacji kupie najprawdopodobniej jakis Malfarb :)), chociaz tez go nie sprzedawalem, IMO najrozsadniejsza relacje jakosci do ceny, na B. Moora niestety nie mam sianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kanalizacji w naszj gminie to nie byłabym pewna czy w ciagu 1-2 lat bedzie kanaliza - fajnie by bylo,:( :cry:

 

Oj niestety w naszej gmine kompletnie nie umieją zadbać o dotacje i fundusze unijne.Wiem ze w zeszłym roku mieli żle napisane wnioski i musieli robić poprawki, pewnie dotacji nie dostali a bez tego ani rusz z kanalizacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :D!

 

Narcyza - tylko mnie nie zabijaj - zapomniałam o tych namiarach na oczyszczalnie :( . Moze w ciagu dnia zgadam się z jego żoną na gg, a jak nie to dopiero wieczorem...

Cześć! Nikogo zabijać nie będe, najwyżej postawisz jakieś lody (to w związku z pogodą) wieczorem też bedzie dobrze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupe

Narcyza w piatek jestem umowiona z panem od oczyszczalni jesli jestes zainteresowana daj znac,pan robil w mojej okolicy pare m.in.Polankom

Dobrzykowice moge prosic jeszcze raz namiary na firme od okien ktore masz

Dzieki za chęci :lol: Ale ja mieszkam z drugiej strony Wrocławia, w piatek pracuje do 16. i trudno bi mi było wybrać się do Pęgowa. Jak mozesz to prześlij mi jakieś namiary na tego Pana to moze spotkam się z nim we Wrocławiu a moze zechce do mnie sam przyjechać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradzam pogadanie z zaufanym malarzem/farbiarzem - i oparcie zakupu na doswiadczeniu kogos, kto jest na biezaco.

 

s pozdravem

BODO'wy - byly sprzedawca farb - Nie dyrupa:) dla jasnosci

 

 

Tak też zrobiłem i zdecydowałem sie na farbę firmy ....STO :) Własnie zaczyna się malowanie, wieczorem zobacze efekt i ew. podziele sie jutro uwagami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oj niestety w naszej gmine kompletnie nie umieją zadbać o dotacje i fundusze unijne.Wiem ze w zeszłym roku mieli żle napisane wnioski i musieli robić poprawki, pewnie dotacji nie dostali a bez tego ani rusz z kanalizacją.

 

Nie wiem czy dostali dotacje ale wiem ze kanalizacja to jest oczko w głowie gminy i coś robia w tym kierunku. Pociągneli przecież odcinek od wrocławia do dobrzykowic a u Ciebie na ulicy postawili bodajże przepompownię, przynajmniej tak to wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice moge prosic jeszcze raz namiary na firme od okien ktore masz

 

Stolarkę okienną robił mi Wójcik http://www.stolarka-wojcik.pl.3c.pl/CM/content.php/kontakt/kontakt

Produkty mają jakościowo bardzo dobre ale obsługa była fatalna, może sie jednak od tego czasu coś zmieniło. Jakby co to możesz podać że zarekomendowała Cię pani Lepska, Pan Sebastian Wójcik trochę sie mojej żony boi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...