Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam się na chwilkę po przjeździe z zimnego i dość mokrego Wybrzeża :( - przecztałam zaległości i już pędzę na długi weekend tym razem zdrowotnie na Górny Śląsk- tam mnie przynajmniej pogoda nie zawiedzie- wierzę ślepo w przewidywania Woprza.

 

Przez te deszcze których nie widziałam wprawdzie ale slyszałam od swojego majstra okrutnie przesunęło sie wylewanie mojego stropu - juz dawno miał sobie dochodzic tym czasem pierwsze efekty widziałam dopero dzisiaj - ale............ co tam - strop jest i bardzo cieszy. Dzisiaj smigałam po swoich schodach i dotarłam do górnych sypialni- jakiż piękny widok będę miała z naszej - cud miód - ślęża w całej krasie. Pozdrawiam wszystkich

 

Ku pamięci- jeśli ktoś w przyszłości (ale jeszcze nie najblizszej ) bedzie szukał desek na szalunki- polecam sie- kosmiczna ilośc tego poszła u nas - i za jakis czas będziemy chcieli to upłynnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza,

mieszkam w bocznej uliczce Agrestowej ale tu bliżej miasta, a że od czasu do czasu mam czas to ide ze swoimi brzdącami na s[acer poogladać rozwój prac budowlanych rezydencji byłego wojewody wrocławskiego

A mieszkasz na Borówczanej, Czereśniowej, czy Kalinowej? (stawiam na Borówczaną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się na chwilkę po przjeździe z zimnego i dość mokrego Wybrzeża :( - przecztałam zaległości i już pędzę na długi weekend tym razem zdrowotnie na Górny Śląsk- tam mnie przynajmniej pogoda nie zawiedzie- wierzę ślepo w przewidywania Woprza.

 

Przez te deszcze których nie widziałam wprawdzie ale slyszałam od swojego majstra okrutnie przesunęło sie wylewanie mojego stropu - juz dawno miał sobie dochodzic tym czasem pierwsze efekty widziałam dopero dzisiaj - ale............ co tam - strop jest i bardzo cieszy. Dzisiaj smigałam po swoich schodach i dotarłam do górnych sypialni- jakiż piękny widok będę miała z naszej - cud miód - ślęża w całej krasie. Pozdrawiam wszystkich

 

Ku pamięci- jeśli ktoś w przyszłości (ale jeszcze nie najblizszej ) bedzie szukał desek na szalunki- polecam sie- kosmiczna ilośc tego poszła u nas - i za jakis czas będziemy chcieli to upłynnić.

Witaj mmarysia :)

a gdzie się budujesz? (pytam w związku z deskami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My właśnie na Partnicach :)

Jeśli chodzi o projekt to tu mierzyliśmy siły na zamiary:) Projekt FENIKS pracowni DOMUS ze znacznymi przeróbkami.

 

A swoją drogą Wojtek , oroentujesz się ile teraz kosztuje m2 ziemi na Partynicach?

 

Witaj Izka1! Znam ten projekt świetnie, bardzo długo się nad nim zastanawialiśmy, też mieliśmy w planie dużo zmian ale w końcu wybór padł na ciut większy domek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anndy, ipe umówimy się w ten weekend konkretnie- jeśli nigdzie nie wyjeźdźacie i pokażemy to i owo :) Nie powinno być problemu z dużym ruchem. Objazd będzie tylko do 25.05.2005.

 

Izka1 witamy na forum, prosimy o więcej szczegółów :)

 

Betty&M! Dzięki. My nigdzie nie wyjeżdzamy, ale nie chcę się też umawiać na 100% ponieważ w sobotę obchodzę urodziny i będzie trochę znajomych i .... w niedzielę mogą być różne problemy .... Tak więc nami się nie przejmujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

w końcu po miesiącu oczekiwań i walki z pogodą (brak drogi dojazdowej - po deszczu - błoto nie droga) mamy wylany chudziak, i cieszymy się jak dzieci

 

Anndy - a kiedy Ty zaczynasz

 

Hej Ebu! Jestem umówiony z wykonawcą na rozpoczęcie na 20 VI. Ale jeśli pogoda dalej będzie płatać takie psikusy to nie wiem czy ta data jest realna - byłem przed chwilą na działce cała droga w wodzie, poziom wód gruntowcyh pewnie tez wysoki, ech.. Nie wiem czy widziałaś gdzieś tak w połowie drogi miedzy moją a Twoją działką przy ul. Tęczowej ktoś rozpoczął budowę, wykonał tylko wykopy pod ławy i teraz (juz tydzień temu to widziałem) to wszystko wodą zalane stoi, widok smutny , ziemia wkoło obsunęła się... Powiedz skąd w końcu bierzecie materiał ? Kiedyś pisałaś że bedziesz budowała z silki to dalej aktualne?? Zresztą, kiedy bywacie na działce? Często spacerujemy z synkiem tamtędy ale jeszcze nikogo w tamtej okolicy nie widziałem a chętnie porozmawiałbym chwilę, powypytywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My właśnie na Partnicach :)

Jeśli chodzi o projekt to tu mierzyliśmy siły na zamiary:) Projekt FENIKS pracowni DOMUS ze znacznymi przeróbkami.

 

A swoją drogą Wojtek , oroentujesz się ile teraz kosztuje m2 ziemi na Partynicach?

 

Witaj Izka1! Znam ten projekt świetnie, bardzo długo się nad nim zastanawialiśmy, też mieliśmy w planie dużo zmian ale w końcu wybór padł na ciut większy domek.

Właśnie zwróciłam uwagę na Wasz projekt, że wygląda podobnie jak mój po przeróbkach, tyle że bez garażu w bryle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

U mnie kończą więźbę. W następnym tygodniu dachówka.

 

Mam do wszystkich pytanko. Mój sąsiad, który zaczyna budować potrzebuje szopy na budowę. Czy może ktoś takową posiada i już mu nie jest przydatna. Taka dosyć pilan sprawa. Byłabym wdzięczna za jakieś sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ

 

Betty - ponieważ nie dostałaś nic na priv to pytam tu i teraz , pisałaś że masz do odsprzedania deski, napisz po ile bo my będziemy potrzebowac niedługo

 

Anndy - budyjemy z porotermu - zaopatrzeniem zajmuje sie mój mąż - cen nie znam - i wole nie wiedzieć ile to wszystko kosztuje, na dzałeczce jsteśmy co dziennie. Mamy wylany już chudziak ale betoniarka przez cały miesiąc nie mogła do nas dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...