Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aka jaką masz ładną łazienkę ale to za mało zdjęć pokaz coś jeszcze :lol:

 

Dzieki, ale tak sie składa ze reszta mało reprezentacyjna. Od biedy moze sfotografuje jeszcze kuchnie. A poza tym to nie ma czym sie chwalic, kominek nieskończony, mebli brak, spimy na materacu ;)

Napewno jest się czym chwalić chociażby z samego faktu wybudowania domu. A spanie na materacu bedziesz z perspektywy lat pewnie najlepiej wspominać :lol:

Kuchnią też się pochwal. :D

Kominek mi się podobał i z niecierpliwością czekam koncowego efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Had a wiesz może ile taki parkiet ma grubości???

 

a ta cena 98 zł to już z parkietem czy bez :o ?

zadzwoń 0713892611 Daniel zrobią ci za połowę tej kwoty z cyklinowaniem ,lakierowaniem i listwami

 

A ten Daniel tylko układa, czy też handluje drewnem??

jest to 3 braci stolarzy z dużym doswiadczeniem robią usługi w drzwiach ,schodach. podłogach ale drewnem nie handlują mają kontakty to na pewno coś doradzą ale dzwoń po 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty- ja pustaki keramzytowe brałam z PSB 3,00 brutto z transportem.

 

KS- dom - swoją bramę garażową Wiśniowskiego plus rolety zew. będę brała z firmy Ideal - są w Wiązowie - ale mają też punkt handlowy na karmelkowej http://www.ideal-rolety.pl

 

Wczoraj oglądałam swoją więźbę - jestem laikiem - ale na moje własne oko wygląda przyjemnie. Najwazniejsze jednak ze wykonawca zadowolony - więc uznaje ze jest wszystko w porządku- twierdzi ze w miare podsuszona (o sezonowanym drewnie nawet nie było mowy), prosta, zdrowa.

 

Po ostaniej burzy cały czas martwi mnie wybór folii. Mamy zamówioną membrane trójwarstową 1900g, taką za 4,6 brutto - dostawca twierdzi ze chętnie nam sprzeda te najlepsze za 6-7 pln ale wg. niego to przesada i ta jest najlepszym wyborem i zabezpiecza nas wystarczajaco - wykonawca twierdzi ze nie ma jak to te najdroższe - choc tą uważa za ok- ale po tej burzy boi sie ze dziwne inne rzeczy będa dziac sie w przyrodzie i trzeba sie zabezpieczyc na maksa - ja sie boję przyszłych kłopotów - ale wywalać pieniedzy na darmo tez nie chce - macie jakieś zdanie na ten temat?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie gdzie można kupić w rozsadnej cenie zbiornik na deszczówkę do wkopania w ziemię o poj ok3m3?

 

 

W dobrzykowicach jest rozlewnia rożnych chemikali (benzyna ekstrakcyjna i takie tam) które przywożą w takich plastikowych pojemnikach na paletach. Ne wiem czy to sprzedają i po ile ale myslę że warto by było sie pofatygować i zapytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Mmarysia napisz jakiej firmy jest jedna i druga folia,oraz rodzaj.Podalaś tylko cenę która może być różna.Jaka jest paroprzepuszczalność tej drugiej foli.Ja miałem folie Tyvek o większej paroprzepuszczalności ,oraz Dorken o mniejszej pprz.Bardziej zadowolony jestem z tej drugiej mimo mniejszej ceny.Jest dużo mocniejsza .Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...