Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Przepraszam, że wtykam swój Szczeciński nos we Wrocławskie sprawy, ale na waszej grupie dzieje się duuuużo więcej niż na naszej. Zresztą paprykarz szczeciński z bułką wrocławską nie jest taki zły :wink:

 

Jak już tutaj przyuważyłem C^2 to mam dwa pytanka a propos jego dziennika: jaki humus wywozisz z piwnicy skoro dom już stoi ? i gdzie jest wątek z komentarzami do twojego dziennika ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

On 2002-10-14 09:58, Frankai wrote:

Dziuba - ja bym pamiętał. Jako automatyk z krwi i kości mam wbudowany AUOB - Automatyczny Układ Odstawienia Bloku (a może Butelki :wink: ). Muszę się co prawda przyznać, że niestety zawiódł raz w Egipcie - może ze względu na wysoką temperaturę - ale za to żona mówiła, że byłem wtedy bardzo słodki. Eksperymentu póki co nie powtarzałem jeszcze.

 

 

No nie wyglądałeś na robota! :grin:

 

 

Dobrzykowice - jeżeli śledzisz całe Forum, to zapewne wiesz, że z Dziubą nie warto zadzierać, bo ona "szkolona". Może Ckwadrat nie wie co go czeka, jak podpadnie.

 

A co będzie jak ja Opalce podpadnę??? Strach myśleć!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziuba - robotyka to co innego niż automatyka. Zdarza się, że niektóre systemy są tylko na określone systuacje i może być tak, że nigdy nie będą musiały zadziałać. Przy paru piwach AUOB nie działa, ale po kilku litrach zmienia ustawienia kubków smakowych i "złocisty płyn" już nie smakuje.

A co Opal też "szkolona"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę - czy dałoby się zorganizować coś na większą skalę, np. spotkanie intergrupowe. Mamy już wszak zdobyte pewne przyczółki :wink: Szkoda tylko, że nie jest odwrotnie: sezon budowlany w zimie, a w lecie czas na spotkania. Myślałem o okresie B.N-N.R., ale wtedy dużo osób korzystając z większej ilości wolnych dni wyjeżdża gdzieś. A może się mylę - wszak ja np. nie wyjeżdżam. Co Wy myślicie o spotkaniu w takim okresie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice - czy chcesz uzupełnić listę :???: o kolejnego stwora:

 

Rolnik i jego żona leżeli sobie w lóżku. Ona szydełkowala a on

czytal "Działkowca". W pewnej chwili mąż odłożył gazetę i spytał żonę:

- Wiedziałaś że ludzie to jedyny gatunek, którego samice są w stanie odczuwać orgazm?

Żona uśmiechnęła sie niewinnie

- Naprawdę? Udowodnij to...

Rolnik podrapał się chwilę po głowie i powiedział

- Dobrze

Po czym wstał z łóżka i poszedł gdzieś zostawiając żonę z wyrazem totalnego zdumienia na twarzy. Po pół godzinie rolnik wraca totalnie zmęczony i spocony i mówi

- A więc krowa i owca na pewno nie mogą, natomiast świnia kwiczała w taki sposob, że nie jestem pewien...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo-oo, proszę, tylko człowieczyna nieświadomy to go zaraz obsmarują.I podejrzewają o nie wiadomo co.:sad:

A co Ty Dziuba taka tajemnicza z Frankaiem? Przyznajcie się gdzieżeście zalewali twarze??? :lol:

Na trasie W-wa -Wrocław?

 

Co do spotkania gdzieś w Polsce, to sprawa rozbije się o punkt na mapie. :lol:

To może w Zakopanem?? Zakopane, Zakopane......lalalalalal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...