Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Woprz - u mnie wcale nie ksiegowy- chwała Bogu tu sie zwykle zgadzamy.

 

BK- ja mocno wierzę że przeforsuje swoje pomysły. Trzeba tylko nad tym troszke popracować. Czasem jednak mimochodem mozna zniechęcic - chiałam przed chwilą zaznajomić męża z moja wizją sypialni - ktora na pewno byłaby super tylko nie wyszedł mi dobór słów i prezentacja :lol: i sprzedałam mu kolorystyke jako : "brudne bordo z motywami zgniłej zieleni" chciałam zeby było opisowo - ale dopiero jak pusciłam to do niego to sie zorientowałam ze to mało apetyczne i raczej nie zyska aprobaty hihihihi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, marysia faktycznie zle przedstawiłaś swoaja wizje, ale moze nic straconego... ;>

 

Podobno faceci z reguły wola kolor niebieski a kobitki czerwony-rózowy, wiec powiedz swojemu mezwi ze tak naprawde bedzie to powieszanie 2 kolorów - niebieski z odrobina namietnej czerwieni i niebieski z odrobineczka slonecznego zóltego :lol: - poodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty i inni zainteresowani :)

 

 

dostalam wycene dachowek z Gaji 500zl drozej za Creatona niz za RuppCeramike w AB REnowa

 

ciekawe co ten ostatni powie na to :))))))))

 

jaka jest roznica miedzy Creatonem a Ruppem[/b]

 

prawde mówiąc niewiele mi to mówi - bo mamy inne dachy a poza tym ja nigdy nie dawalam do wyceny na ruppa :D

Moze przeslij mi na prv poszczegolne ceny za dachowke to porownamy rabaty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty i inni zainteresowani :)

 

 

dostalam wycene dachowek z Gaji 500zl drozej za Creatona niz za RuppCeramike w AB REnowa

 

ciekawe co ten ostatni powie na to :))))))))

 

jaka jest roznica miedzy Creatonem a Ruppem[/b]

 

prawde mówić nie wiele mi to mówi - bo mamy inne dachy a poza tym ja nigdy nie dawalam do wyceny na ruppa :D

Moze przeslij mi na prv poszczegolne ceny za dachowke to porownamy rabaty :D

 

dal 49% rabatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, 49% to jeszcze nic nie znaczy

Po pierwsze 49% to daja tylko na dachówke podstawowa, zaś gasiory, boczne itp to inna bajka (w gaji mieli wlasnie bardzo drogie wszelkie dodatki). A poza tym w Gaji też tak mi zrobili - podwyzszyli rzekomą cene katalogowa (w róznych hurtowniach podawali nam rózne ceny katalogowe :o - róznice kilku groszy na pojedynczej dachowce) i dali przez to wiekszy rabat :D.

 

Napisz jakie rabaty masz na gasiory.

 

My dostalismy rabat ponad 50% ale to po negocjacjach, ale i tak sadze ze nie jest to jeszcze ostateczna cena ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...