Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

eee, 49% to jeszcze nic nie znaczy

Po pierwsze 49% to daja tylko na dachówke podstawowa, zaś gasiory, boczne itp to inna bajka (w gaji mieli wlasnie bardzo drogie wszelkie dodatki). A poza tym w Gaji też tak mi zrobili - podwyzszyli rzekomą cene katalogowa (w róznych hurtowniach podawali nam rózne ceny katalogowe :o - róznice kilku groszy na pojedynczej dachowce) i dali przez to wiekszy rabat :D.

 

Napisz jakie rabaty masz na gasiory.

 

My dostalismy rabat ponad 50% ale to po negocjacjach, ale i tak sadze ze nie jest to jeszcze ostateczna cena ;)

 

od 15 do 31 na dodatki

49 dachowka podstawowa

32 gasiory

17 reszta wentylacyjne i inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

eee, 49% to jeszcze nic nie znaczy

Po pierwsze 49% to daja tylko na dachówke podstawowa, zaś gasiory, boczne itp to inna bajka (w gaji mieli wlasnie bardzo drogie wszelkie dodatki). A poza tym w Gaji też tak mi zrobili - podwyzszyli rzekomą cene katalogowa (w róznych hurtowniach podawali nam rózne ceny katalogowe :o - róznice kilku groszy na pojedynczej dachowce) i dali przez to wiekszy rabat :D.

 

Napisz jakie rabaty masz na gasiory.

 

My dostalismy rabat ponad 50% ale to po negocjacjach, ale i tak sadze ze nie jest to jeszcze ostateczna cena ;)

 

od 15 do 31 na dodatki

49 dachowka podstawowa

32 gasiory

17 reszta wentylacyjne i inne

 

Wojty, Kasztanka,

Jak dostaliście takie rabaty? Na wszystkie dachówki takie dają w Gaji czy tylko na Creatona? Ja już jestem po kilku rozmowach ale maksimum jakie dali to 28% na podstawową i 13% na resztę -dachówka Roben Jesienny liść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) Wojty,kasztanka-dajcie jakis namiar na ludzi od dachowek, musze tez powoli zamawiac a jest tego tak duzo ze nie wiem co wybrac, po waszych rabatach widze ze macie ciekawe oferty, pozdrawiam 8)

 

ja tam namiarów na gości nie mam-chodze po hurtowniach i pytam się-zostawiam zestawienie materiałow i potem czekam na oferte. Prawde mówiąc do tej pory nie znalazlam hurtowni, która by mi dala rewelacyjna cene na dachówke :-?

Poza tym jaka chcesz dachówke? Jesli wybrales juz jakas konkretna firme to najlepiej skontaktuj się z przedstawicielem handlowym (ja tak zrobilam, jak zaczelam szukac Creatona) i on ci poda adresy hurtowni, gdzie mozna je dostać.

jesli jeszcze nie zdecydowales sie na dachowke to mozesz pojechac do Lechbudu na Irysowa - maja naprawde duzy wybór dachówek -bardzo wielu producentów.

 

A te ceny o których rozmawialysmy z Kasztanka to Gaja - ale wg mnie to zadna rewelacja i facet móglby jeszcze spokojnie zejsc z cena :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Więźba zamówiona- czekamy na przywóz. Będzie złota bo...ze Złotego Stoku :) Krótka wycieczka na granicę i po sprawie. Szkoda tylko, że o 7.00 rano bo człowiek zrobiłby u sąsiadów zakupy :). Ale cóż jak się pracuje i na 9,00 trzeba było zdążyć do Wrocka.....

 

Mamy ok. trzech tygodni na poszukiwania najlepszej oferty dachówki. Firmę i kolor juz wybraliśmy. Chcemy dachówkę ceramiczna Robena o kolorze antracytowym. Kto wie gdzie najlepiej się negocjuje? Mam kilka propozycji ale żadna nie rzuciła nas na kolana. Może jakieś wspólne zakupy co by rabat był większy? Kto do pary?

 

anndy w niedzielę trzy razy chowaliśmy stolik przed deszczem- człowiek sie trochę poruszał :)

 

Betty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem grupo. Mam w domu lokatorów na gapę, nie wiem jakim cudem ale co jakis czas znajduje przedstwicieli populacji żuków. Całkiem sporych przedstawicieli :evil: W najgorsze dni tłukłam po kilka dziennie, teraz czasem jakis jeden niedobitek sie wychyli z kąta...wrrr Nie wiem czy powyłaziły z ogrodu, czy to jeszcze pamiątka po budowie.

Nie cierpię robiali :x

Tak to jest jak sie miesczuch wyniesie na wies i zaatakują go tubylcy...

 

A poza tym , ponieważ nie mam tv i jestem odcieta od prognozy pogody, czy ktoś mógłby mi powiedziec, czyw tym roku będzie jeszcze lato??

Wczoraj czujnik od pieca zarejestrował w nocy 7 stopni i mielismy ciepłe koleryfery!! Żeby w połowie czerwca grzać, skandal jakis i granda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Wszystkich

 

U mnie skończyli fundament, chudziak wylany.

Szukam teraz papy czy innego ustrojstwa na izolację pomiędzy fundament, a ściany, gdzie mozna kupić najtaniej i oczywiście dobre. Powiem szczerze, ze jeszcze nigdzie się za tym nie rozglądałam - choroba i pogoda robią swoje.

 

tab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tab powiem Ci, że ten element budowy wspominam z... uśmiechem. Nie wiedzieliśmy co położyć - papę, papę na lepiku, papę asfaltową a nasz murarz powiedział: "tylko plast papa!" No to szukaliśy przez pół Wrocławia tego ustrojstwa i co? I nic! Nigdzie nie było. Mój M. nie mógł spać przez to. Więc po kolejnej burzy mózgu stanęło na tym, że murarz sam sobie kupił w ....Wołowie i zastosował gdzie trzeba :) Tak to juz jest jak człowiek chce zawsze najtaniej, najlepiej, najtrwalej i w ogóle naj to jest zakręcony jak... ruski słoik! (czyt. my+plast papa)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49% to dostala Kasztanka :D

 

takie teraz sa opusty na harmonie (a moze symfonie :o - zawsze to myle).

Sam Creaton dał podobno blisko 40% na dachówke (tzn. jedni mówia ze dal tylko 20% inni że 30 a jeszcze inni 40% - mi się wydaje ze prawdziwa jest ta wersja 40% ;) )

No a do tego dochodzi rabat z hurtowni, wiec ogólnie tanio to dość jak na Creatona wychodzi :D

kerafanka też tanio wychodzi ale mi juz szkoda kasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...