Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wojty! oboje z hurtowni z dachowkami zaczynaja mieknac :)

 

zobaczymy co bedzie jutro i kto wygra :)

 

jacy oboje??? to z kim tam rozmawialas? z Arturem?

 

Ja dzisiaj rozmawialam z przedstawicielem - powiedzial ze różnica w opustach na miedzianą i na łupek może wynosic nawet 10% - rzekomo na łupek początkowo nie mialo byc w ogóle promocji ;)

 

ja ma łupek dostalam 45,5% - na podstawową

na gąsiory 26%

a reszta 12-14%

 

a probowałas robic wycene na łupek?

my dzisiaj w Domexie powiedzielismy ze chcemy jeszcze ceny na miedzianą, wiec w razie czego moge ci podac ceny z Domexu :D

 

Napisz jeszcze jakie mialas ceny podstawowe (od ktorych liczyli rabat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty! oboje z hurtowni z dachowkami zaczynaja mieknac :)

 

zobaczymy co bedzie jutro i kto wygra :)

 

jacy oboje??? to z kim tam rozmawialas? z Arturem?

 

Ja dzisiaj rozmawialam z przedstawicielem - powiedzial ze róznica w opóstach na miedziana i na lupek moze wynosic nawet 10% - rzekomo na lupek poczatkowo nie mialo byc w ogole promocji ;)

 

ja ma lupek dostalam 45,5% - na podstawowa

na gąsiory 26%

a reszta 12-14%

 

a probowalas robic wycene na lupek?

my dzisiaj w Domexie powiedzielismy ze chcemy jeszcze ceny na miedz, wiec w razie czego moge ci podac ceny z DOmexu :D

 

Napisz jeszcze jakie mialas ceny podstawowe.

 

 

lupek mnie nie interesuje wiec nie wiem

chetnie spojrze na wycene z domex

oboje tzn z abrenova i gaji :)

 

beda sie licytowac zobaczymmy :) hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha na miedz i na lupek podobno jest taka sama cena bazowa :o

 

A do kiedy musisz sie zdecydowac na dachowke - na kiedy musisz ja dostarczyc na budowe?

 

wlasciwie jak najszybciej :)))))))))

ale zobaczymy jak trzeba bedzie czekac to poczekamy

 

przedstawiciel powiedzial ze ok 10 dni do 2 tygodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to cisnij ich cisnij!!! a co i tak maja niezly zarobek!

ja jestem ciekawa co mi teraz zaproponuja w Domexie :D - oferte przesla jutro faxem.

 

A co dzwonili do was dzisiaj czy wy do nich dzwoniliscie?:D

oni :)

 

:D

wycisnij z nich co mozesz. jesli wierzyc temu co mi dziaj powiedzial przedstawiciel Creatona to spokojnie 55% opustu mogli by wam dać (10% wiecej niz na łupek) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to cisnij ich cisnij!!! a co i tak maja niezly zarobek!

ja jestem ciekawa co mi teraz zaproponuja w Domexie :D - oferte przesla jutro faxem.

 

A co dzwonili do was dzisiaj czy wy do nich dzwoniliscie?:D

 

 

oni :)

 

:D

wycisnij z nich co mozesz. jesli wierzyc temu co mi dziaj powiedzial przedstawiciel Creatona to spokojnie 55% opostu mogli by wam dac (10% wiecej niz na lupek) :)

 

 

no prosze dobrze wiedziec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

damy im wycisk!!!!!!!!!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Więźba zamówiona- czekamy na przywóz. Będzie złota bo...ze Złotego Stoku :) Krótka wycieczka na granicę i po sprawie. Szkoda tylko, że o 7.00 rano bo człowiek zrobiłby u sąsiadów zakupy :). Ale cóż jak się pracuje i na 9,00 trzeba było zdążyć do Wrocka.....

 

Mamy ok. trzech tygodni na poszukiwania najlepszej oferty dachówki. Firmę i kolor juz wybraliśmy. Chcemy dachówkę ceramiczna Robena o kolorze antracytowym. Kto wie gdzie najlepiej się negocjuje? Mam kilka propozycji ale żadna nie rzuciła nas na kolana. Może jakieś wspólne zakupy co by rabat był większy? Kto do pary?

 

anndy w niedzielę trzy razy chowaliśmy stolik przed deszczem- człowiek sie trochę poruszał :)

 

Betty

 

Betty&M,

My jestesmy też zdecydowani na Robena - jesienny liść, jutro (w zasadzie dziś) jestem umówiony w Gajina kolejne negocjacje.. spytam jakby to wyglądało na dwa dachy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana - zapowiada się śliczna pogoda :D:D

 

anndy - a moze spytaj się jeszcze jaka bylaby cena, gdyby jeszcze razem z wami kupil ktos creatona ;)?

 

Jak bedziesz mial oferte to moze przeslij mi ja - kiedys jeden koles powiedzial mi ze ma prarktycznie najciekawsza oferte na naszym rynku, na robena - sprawdziimy czy nie kłamał ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, juz 2 raz - ale cos cienko - prowadzil auto. powiedzial ze po zeszlorocznych incydentach nie chce się wtracac w rabaty, ktore daje hurtownia. Sprobuje jeszcze raz ;)

 

Poza tym chyba dlatego nie chcial bo wlasnie jechal do DOmexu :o - jak przyszlam do domexu to powiedzieli mi ze wlasnie u nich byl - mial niby przyjechac za 20 min, ale nie przyjechal - a ja czekalam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...