Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mam pytanie:

 

ma ktos jakiej namiary ma w miare taniego i rzeczowego rzeczoznawce??

 

i moze przy okazji moglibyscie powiedziec ile was kosztowala wycena - zwlaszcza chodzi mi o grunt ;)

 

bede baaardzo wdzieczna!!! :D:D

 

 

mnie wycena dzialki na zabitej dechami wsi pod Swidnica kosztowala 300 albo 350 zl, mialo byc netto, ale po jakims czasie okazalo sie ze w skrzynce zalegla faktura na te kwote .....

pani mila, duzo mowiaca, lekko uciazliwa z tego powodu ;), jednakze dosc kompatybilna, pomogla troszke naciagnac tu i tam, wszystko jednak w granicach zdrowego rozsadku.

Z tym ze mieszka z drugiej strony Swidnicy i do Wrocka ma jakies 60 km ....

 

Co do innych rzeczoznawcow, to mam liste ktora dostalem z banku i jak mnie pamiec nie myli to w tym czasie wroclawscy spece oczekiwali gratyfikacji od 750 do 1200 pln , jak jestes zainteresowana to przetrzasne skrzynke w poszukiwaniu pliku...

 

 

 

Pzdr

BODO'wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bank ma zawsze swoich rzeczoznawców, możesz panią / pana w banku podpytać kto dobrze szacuje :wink:

 

Ceny od 750 do 1200 jeśli całość docelowej nieruchomości.

 

dostalismy wlasnie taka liste, na niej chyba 200 nazwisk :o . Zaczelam dzwonic wyrywkowo i podpytywac sie. Kazdy mówi cos innego. My np potrzebujemy tylko wyceny gruntu (kredyt w Kasie Mieszkaniowej, wiec nie przyjma wyceny gruntu+"wirtualny domek" - rzeczoznawcy mowili ze inne banki cos takiego przyjmuja). Teoretycznie proste jak konstrukcja cepa... niestety nie dla wszystkich :(

Ceny wahaja sie od 300 do 1 000zl (tylko grunt!!). Poza tym jedna kobieta powiedzial mi ze w Kamiencu to nie wyceni mi zemi powyzej 50zl/m2 ( wg niej baardzo ladne mozna dzialki kupic w Kamiencu za 45-50zl :o - uzbrojone). Na koncu jezyka milam pytanie"gdzie, bo chetnie kupie ;)" ale rozmawialam przez komórke wiec sie streszczalam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK na razie jestem na tym etapie, że mogę śmiało podać namiary na pana co mi hydraulikę i CO robił i na montaż okien. Reszta wszystko przede mną. Zaczynam od zewnątrz, bo pogoda nie bardzo a prace demontażowe opierzeń i tarasu już zrobiłam (no i teraz to trochę do muru jestem przyparta). Namiary od dachu wykorzystam dzięki,

Jeśli możesz daj namiary też na tą ekipę od tarasu (jest co robić prawie 35m2 i w środku domu mam nierówne podłogi i trzeba będzie zarówno kuć jak i nadlewać a powierzchnia ok. 100m2.

Jak by co to podam e-maila [email protected]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bank ma zawsze swoich rzeczoznawców, możesz panią / pana w banku podpytać kto dobrze szacuje :wink:

 

Ceny od 750 do 1200 jeśli całość docelowej nieruchomości.

 

dostalismy wlasnie taka liste, na niej chyba 200 nazwisk :o . Zaczelam dzwonic wyrywkowo i podpytywac sie. Kazdy mówi cos innego. My np potrzebujemy tylko wyceny gruntu (kredyt w Kasie Mieszkaniowej, wiec nie przyjma wyceny gruntu+"wirtualny domek" - rzeczoznawcy mowili ze inne banki cos takiego przyjmuja). Teoretycznie proste jak konstrukcja cepa... niestety nie dla wszystkich :(

Ceny wahaja sie od 300 do 1 000zl (tylko grunt!!). Poza tym jedna kobieta powiedzial mi ze w Kamiencu to nie wyceni mi zemi powyzej 50zl/m2 ( wg niej baardzo ladne mozna dzialki kupic w Kamiencu za 45-50zl :o - uzbrojone). Na koncu jezyka milam pytanie"gdzie, bo chetnie kupie ;)" ale rozmawialam przez komórke wiec sie streszczalam :D

Wojty,

lepiej nie przypominaj mi tych rzeczoznawców -u mnie zaniżył(tzn."wycenil") wartoś działki o 50 %, a całość inwestycji po jej zakończeniu to już lepiej nawet nie mówić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do @BK wspominałeś o swojej wizji łazienki razem z kotłownią - jakiś czas temu. Jestem w podobnej sytuacji - mam na to przeznaczone jedno pomieszczenie ,do kotłowni chciałbym dołączyć pralkę i może jakiś zlew do mycia brudnych butów etc. Myślałem aby oddzielić to ścianką z GK i zamontować drzwiczki takie składane "ażurowe". Jeśli masz już projekt czy cuś - to podziel się .

pozdr ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) naprawde jak po tajfunie nic sie nie dzieje, izka, czemu akurat chcesz w gaji, ja wlasnie jestem na etapie zakupow wiec moge podac wiele innych miejsc gdzie sa naprawde dobre ceny, napisz co konkretnie szukasz a wysle to co mam juz sprawdzone , juz poniedzialek wiec rano cos sie zacznie dziac, wielu zaczyna prace :-} 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...