Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja właśnie wyjeżdżam.

 

woprz - z tych właśnie powodów o których piszesz zastanawiam się czyby nie zmodyfikować aranżacji kuchni o kuchenkę jednak gazowo-elektryczną albo wręcz elektryczną :-?

 

BK tylko elektryczna i to bez względu na koszty gazu

 

jeżeli obserwujesz tłusty osad nad twoją kuchenką gazową (zwłaszcza w okapie) i myślisz, że to opary z gotowanie to się myślisz ten tłusty osad to efekt spalania gazu

 

poza tym na pewno jest bezpieczniej

Płyta elektryczna może ulec przepaleniu (straszne koszty u znajomych).

Ale obecnie mam propan i zastanawiam się nad ogrzewaniem elektrycznym. Jeżeli wejdzie jakaś podwyżka gazu to taniej będzie prądem ! Dodatkowo odzyskam kawałek ogródka.

 

 

ja coraz bardziej sie przekonuje do elektrycznej :)

 

moj maz juz dawno jest na tak :)

 

ale co z ogrzewaniem????????

moze elekrtryczne bedzie tansze niz gazowe??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wyjeżdżam.

 

woprz - z tych właśnie powodów o których piszesz zastanawiam się czyby nie zmodyfikować aranżacji kuchni o kuchenkę jednak gazowo-elektryczną albo wręcz elektryczną :-?

 

BK tylko elektryczna i to bez względu na koszty gazu

 

jeżeli obserwujesz tłusty osad nad twoją kuchenką gazową (zwłaszcza w okapie) i myślisz, że to opary z gotowanie to się myślisz ten tłusty osad to efekt spalania gazu

 

poza tym na pewno jest bezpieczniej

 

ja coraz bardziej sie przekonuje do elektrycznej :)

 

moj maz juz dawno jest na tak :)

 

ale co z ogrzewaniem????????

moze elekrtryczne bedzie tansze niz gazowe??????

 

Płyta elektryczna może ulec przepaleniu (straszne koszty u znajomych).

Ale obecnie mam propan i zastanawiam się nad ogrzewaniem elektrycznym. Jeżeli wejdzie jakaś podwyżka gazu to taniej będzie prądem ! Dodatkowo odzyskam kawałek ogródka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogna1 - Uważaj jak będziesz kupować działkę poniżej 10a- od początku 2005 roku jest przepis (UE) mowiący że działka budowlana nie może być mniejsza niż 10a - dotyczy nowo wydzielanych działek - te wydzielone przed koncem 2004, <10a i ustanowione jako budowlane są ok. Ale po 1.1.2005 to juz może być problem z dostaniem pozwolenia.

 

To ma obowiązywać nawet dla szeregówek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! :D

 

Czyzby to dzisiaj w nocy byla Noc Świętojańska? Moze jest ktoś w temacie??

Bo jesli to dzisiaj to moze trza sie do Kamienca wybrac i kilka wianków do Bajkału rzucic :lol: :lol:

 

 

Iza

 

my kupujemy z 22% vatem - moja firma nie chce brac na siebie podatku, a poza tym i tak nie jest "vatowcem" :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnei jestem po rozmowie z potencjalnym kierownikiem budowu, zrobił na mnie dobre wrażenie tylko wycenił swoją pracę na 4500 zł. :roll:

Kierownik nie typu figurant tylko co najmniej 30 wizyt na budowie.

Szukając informacji do porównania zdziwiła mnie rozpiętość cen za kierowników!!!!

Jak to wygląda u nas we Wrocku i okolicach ???

 

Kuba Wilkoński

Tyniec Mały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takich płytkach - myślałam o tych jasniejszych do łazienki, są w dawnym Pamosie, na rogu Kazimierza i Ruskiej:

z firmy Tau ceramic

http://www.tauceramic.net/productos/catalogo/imagenes/ambientes/amb_chinon_blois_1.jpg

Dekorki też niczego sobie,

podobne też widziałam w Adako na Karmelkowej - albo w innym na Karmelkowej, nie pamiętam :oops:

 

Co myślicie?

Nie wiem jak zaaranżować, nie chcę płytek do sufitu, nad część ścian zostawiłabym w kolorze cynamonu - kawy z mlekiem :roll: zdecydowanie ciemniejszej niż płytki

Do tego ciemne meble - płytki wyglądają jak kamień (jest to gres, rektyfikowane) do tego pięknie wygląda ciemne drewno, zabejcowane tak żeby było widać fakturę drewna, a przy tym można zachować nowoczesny design

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK: Jak pięknie uruchomić wyobraźnię :D Ale chciałbym mieć teraz takie dylematy, naprawdę. U nas do końca tego tygodnia staną ściany parteru no i zamawiamy strop; także za jakieś 2 tygodnie już wejdę sobie na poddasze. A ile jeszcze do płytek...?

 

P.S. Płytki mi się podobają, szczególnie te do saloonu, ale ja, jak to facet mogę tylko wyrazić swoje zdanie na temat tego, co wybierają kobiety. Basia już nie może się doczekać na takie zakupy, jakie teraz robisz. Jak przeczyta Twoje posty, to pewnie znowu się mnie zapyta, jak długo jeszcze będę budował ten dom :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...