Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oooo :) Bardzo się cieszę, że ktoś znajomy z forum będzie mieszkał ( a może już mieszka?) w moich okolicach:)

 

Wojty i Had - miło mi będzie Was przywitać w moich skromnych progach :)

mam nadzieję, że zdążę do jesieni zrobić podjazdy, bo jak spadnie deszcz to mam straszliwe błoto i wizytować będzie można tylko w gumiakach;)

 

Pozdr.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cena rzeczywiście kosmiczna ale powiedz co obejmuje bo wygląda na to że dużo wiecej u mnie

 

@ Woprz

 

Z tego co widzę to w cenie jest działka 15, stan surowy zamknięty identycznie jak na 14 (bez kamienia elewacyjnego), zaadaptowane poddasze (6xVelux) i ocieplony dach, szambo, ogrodzenie od frontu, przyłącze wody, energetyczne i taras który trochę przeprojektowałem żeby zachodził na zachodnią stronę domu. Budować chcą teraz podobno już tylko z Silki. Okna Szewpol(?), drzwi Polskone, brama Hörmann, dachówka cementowa Braas.

Zapomniałem jeszcze im podać, że chciałbym zlikwidować ten nieszczęsny słup na wyjściu na taras bo kto wie ile guzów sobie nabiję. Ewentualnie chciałbym jeszcze wylać dodatkowo fundamenty pod gankiem i tarasem a nie jak w projekcie na glebie. :x

 

Miałem w planach dzisiaj podjechać do Chrząstawy popołudniu ale Kacperek złapał w szpitalu wirusową infekcję gardła i dzień znów minął na trosce o jego zdrowie. W tym tygodniu napewno jednak tam podjadę.

 

Jeżeli nie będą bardziej elastyczni z ceną to chyba zacznę rozglądać się jeszcze gdzie indziej. Jadąc tam tydzień temu myślałem, że wszystkie działki są już sprzedane i stoi całe osiedle. Tymczasem ta sprzedaż jakoś ciężko im idzie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o rzeczoznawę ,mój mąż znalazł panią która robi wycenę za 450 zł jeżeli chodzi o wycenę działki ,natomiast wycena szacunkowa po zakończeniu inwestycji jest o 200 zł drożej.Pani jest na liście bankowej.tel.373 10 16 :lol: :lol: Naszą działkę oglądała wczoraj więc wycenę będziemy mieli dopiero za 4-7 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trochę to dziwne nawet w jakiejś gazecie ostatnio widziałem że oferują budowę za 1690 netto za m2 + działka pow. 800 m2 po 45 za każdy następny m2 + przyłącza (uzbrojenie) + droga

 

 

Okna dachowe w tym projekcie koniecznie uchylno obrotowe - nie koniecznie velux

Okna szewoplu są ok - są na całym osiedlu po mniej więcej sezonie dwóch wydają się na prawdę ok

 

co do siliki to nie powiem nic na ten temat bo się nie znam ale to raczej nie jest jakaś mina

 

nie brał bym ocieplenia poddasza - zrobił bym to sam

 

Zmiany projektowe hmm mniej więcej co sobotę można spotkać panią Basie z domku obok na pewno wpuści cię do środka i wtedy dopiero będziesz miał pojęcie o wyobrażeniu co i jak zmieniać

 

 

Jakby co to dzisiaj mnie nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzię dobry, MOJE DROGIE FORUM!! Czy mnie jeszcze pamiętasz?! :)

 

Donoszę, że żyję, remontuję, produkuję kafle do kuchni i słyszę, że mam nowego sąsiada obok swojej pięknej wsi :) I to w dodatku imienniczkę :wink: Moniko, od razu Cię pocieszę, że my - o ile nam się uda przeprowadzić tej jesieni, bo mamy podobne plany - też nie będziemy mieli drzwi wewnętrznych. W każdym razie nie więcej niż jedne, do łazienki :lol:

 

Postaram się trochę zaglądać częściej, ale słowo honoru, że zalatana jestem, Druga Połowa Wojtego mi świadkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuzszej przerwie , po miesiącu walki z dojazdem materiałów budowlanych do działki (brak drogi, a deszcze nie chcały odpuscić) mam w końcu ułożony strop i wypadałoby go zalać. Poradzcie czy można wylewać strop korzystając z taśmy a nie z pompy - różnica w kasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woprz mam pytanko co do kostki przed Twoim domkiem - kto Ci ją układał i za ile? :D

 

a tak w ogóle to piękny domek masz chłopie 8) ...i okolica też cudo...

 

dzięx :lol:

 

kostkę kładli"moje chłopaki" ale nie wyszło im to najlepiej :-?

 

ceny ci nie podam bo część była w ryczałcie cześć robił jeszcze ktoś inny a część obecna ekipa

 

tak czy inaczej cena 90-120 za m2 z materiałem jest ceną realną - dobra podbudowa to podstawa a to niestety kosztuje więcej niż można by się spodziewać

 

okolica :lol: :lol: :lol: :lol: perełka

8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...