Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zaczynam - ale juz myśle o końcu :lol: Nie trzymaja sie kupy moje plany choć na arzie i tak nie bylo przestojów zbyt wielkich.

 

Zaczelismy z wykopami ostatni tydzień marca - dzisiaj jest taki stan , że stoi skotupka ze ściankami dzialowymi, dachówka jest kończona - jutro pojutrze wejdą okna dachowe - elektryk już jest w trakcie roboty a okna normalne i brama przyjadą w przyszłym tygodniu- mam nadzieje. Na ok. 25.07 jesteśmy umówieni z tynkami - czy na okolo 700 m2 dwa tygodnie na tynki to dużo czy w normie??

Potem instalacje i wylewki- i byłoby dobrze gdyby wyleki były gotowe do końca sieprpnia- od września powoli wykończeniówka - i tak właśnie boję sie tego wrzesnia bo plan misternie utkany a mi sie wydaje ze sie nie uda :-? Obaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, czy nikt sie nie buduje na południu Wrocławia?? Szukam forumowiczów w okolicy Żernik, Radomierzyc, Św. Kasi, Iwin...halo odezwijcie się, bo pomyślę, że tylko północ i wschód wrocka tak się pięknie rozwija !;)

 

Halo, halo :lol:

 

tu Smardzów k/Św. Kasi cały czas na forum.

Gdzie się budujesz, daj jakieś info o projekcie.

 

Pozdrófka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Witaj Betka i witajcie Ewa i Artur. Tak chcemy sie budować w tych Śliwicach w gminie Długołęka. Pisze chcemy bo na razie jesteśmy na etapie działki i podziwiania innych budów. Nawet jak w poniedziałek wracałem z kiełbasek z mojej działki to przejechałem po Kiełczowie by podziwiać to co tam rośnie:). Oj zazdroszczę wam, zazdroszę, ale mówiąc szczerze trochę brakuje nam odwagi by zacząć. (czytaj wziąć kredyt). Ale co się odwlecze to nie uciecze i pewnie w przyszłym roku - tak sobie obiecałem - zaczniemy zbierać potzrebną dokumentację. Na razie jestesmy na etapie wyboru projektu. Podoba mi sie Przestronny z Muratora, ale teraz musze do niego przekonac malzonke. ona by chciala troszke wiekszy, a ja sie zastanawiam ile ten wiekszy bedzie wiekszym w kredycie bankowym. No ale cos tam pewnie wybierzemy.

Ciekaw jestem co wy budujecie i czy ktos z naszej grupy robi Przestronnego?

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo :lol:

 

tu Smardzów k/Św. Kasi cały czas na forum.

Gdzie się budujesz, daj jakieś info o projekcie.

 

Pozdrófka

 

Halo halo

To niedaleko! Ja się buduje w Iwinach..., ta sama Gmina.

Projekt mam w dzienniku budowy (tzn. miewam, bo czasem mi znika;)

Widze że niedługo stawiacie daszek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo :lol:

 

tu Smardzów k/Św. Kasi cały czas na forum.

Gdzie się budujesz, daj jakieś info o projekcie.

 

Pozdrófka

 

Halo halo

To niedaleko! Ja się buduje w Iwinach..., ta sama Gmina.

Projekt mam w dzienniku budowy (tzn. miewam, bo czasem mi znika;)

Widze że niedługo stawiacie daszek ?

Witaj Xena z Xsary,

Tu drugi przedstawiciel Radwanic czyli znowu gmina św. Katarzyna - jest nas trochę:).Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam tylko mam nadzieje, ze zbuduja mi panowie murarze równie piekny domek jak twój, a przynajmniej równie starannie wykonany :D:D

 

Na szczescie narazie nie mamy co narzekac na swoja ekipe-kierownik powiedzial ze nie widzial dawno tak ladnie zrobionego zbrojenia - no co biegalo sie cala sobote za ekipa z centymetrem ;) i patrzylo sie jak prety wyginaja 8)(nawet nie przypuszczalabym ze w tak mlodym wieku juz taka upierdliwa moge byc, ale coz, trzeba szanowac pieniadze, a zwlaszcza swoje ) . Mialam obawy co do otuliny - wg mnie za trochu za duza (miejcami wyszla 7-8cm :-? ), ale na szczescie przekrój wystarczajaco duzy wiec problemu nie bedzie. Poza tym chlopaki naprawde sie staraja - nawet chudy beton starannie wyrównywali, prawie jak kontrukcyjny. Byle tak dalej :D

 

O wlasnie widze ze za oknem zaczyna kropic descze :D Pierwszy raz widok deszczu tak mnie ucieszyl - nie bedziemy musieli dzisaj po raz 3 jechac podlewac betonu - hura!!

Cześć Wojty,

mnie widok tego deszczu wcale nie cieszy wrrrrr...... - ekipa stoi z murowaniem fundamentów :(. Podeślij ceny stali jakie dostałaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czwartkowo:)

 

Czy ktoś z Was ma może kominek z płaszczem wodnym (lub planuje taki)?

Ja właśnie zastanawiam się nad połaczeniem jego z solarem i ogrzewaniem elektrycznym.

Jakoś butla na propan-butan (bo na gaz ziemny nie ma szans) mi się nie uśmiecha:(

 

Pozdrawiam

Monika

 

P.S BK, wysłałam priva:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czwartkowo:)

 

Czy ktoś z Was ma może kominek z płaszczem wodnym (lub planuje taki)?

Ja właśnie zastanawiam się nad połaczeniem jego z solarem i ogrzewaniem elektrycznym.

Jakoś butla na propan-butan (bo na gaz ziemny nie ma szans) mi się nie uśmiecha:(

 

Pozdrawiam

Monika

 

P.S BK, wysłałam priva:)

 

 

widzę że każdy musi wejść do tej wody :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo :lol:

 

tu Smardzów k/Św. Kasi cały czas na forum.

Gdzie się budujesz, daj jakieś info o projekcie.

 

Pozdrófka

 

Halo halo

To niedaleko! Ja się buduje w Iwinach..., ta sama Gmina.

Projekt mam w dzienniku budowy (tzn. miewam, bo czasem mi znika;)

Widze że niedługo stawiacie daszek ?

 

Hej Xena

 

w którym miejscu w Iwinkach wznosisz swój Pałacyk :wink:

Co do daszku to najpierw strop bo też drewniany ale myślę że do soboty będzie już piękny zarys.

 

Pozdrófka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...