Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wojty jeśli szukasz Waldka u mnie to nic z tych rzeczy :) Nie ma i nie będzie u mnie gościł na budowie. Znaleźliśmy inną ekipę do kominów i ścianek działowych.

 

Na Waldka jedyny sposób to przywiązanie do ogrodzenia :) :) :) Chłop porządny ale chyba za dużo roboty nabrał sobie i tak to wszystko się poplątało......

 

Betty - dobrze zrobilas - ja juz tez powoli zaczynam sie rozgladac za inna ekipa :-? Pomijajac fakt ze nie mam czasu czekac na niego to bardzo nie lubie jak ktos mnie wystawia do wiatru. Dzisja moje kochane mezatko specjalnie jechalo z Wisniowej do Kamienca, a potem czekalo na kolesia 2 godziny !!! A ten nawet tel. nie chcial odebrac :evil: Nie mowiac juz o tym ze trzeba bylo odwolywac transport bloczkow (mielismy nadzieje ze ekipa bedzie i odbierze material). JEszcze zrozumialabym, ze ktos go nagle wezwal do b. waznej sprawy, ale od czego sa telefony?? - Zeby zadzwonil wczoraj wieczorem, albo strzalke puscil, albo sesemesa wyslal...Ech, szkoda gadac ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My mamy

utrudnione zadanie poniewaz mieszkamy w Irlandii,a bedziemy sie budowac w gminie jordanow slaski.

 

 

O rany!!! Ja mysłałam ze sie wysilam bo z Legnicy steruję budową we wrocku- ale zeby z Irlandii - fiu fiu............

 

Ojoj, marysia, to ty az do Legnicy dojezdzasz?? :o

A ja sie nad swoimi 35km uzalalam... :oops:

 

 

dziubulek - a gdzie dokladnie sie budujecie w tym Jordanowe? Przy zalewie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzielam bloczki z Betardu. Zastanawialam sie nad Pegowem-bylam nawet zobaczyc jak produkuja u nich bloczki, ale jednak cena transportu z Pegowa byla tak wysoka ze ostatecznie wzielam z Dlugoleki.

 

Troche bloczkow zabraklo - postanowilismy troche wyniesc domek do gory - o 1 warstwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak...

 

u nas jeszcze ostatecznie nie ustalono niwelety drogi. Narazie jes tluczen, ale za jakis czas z sasiadami bedziemy cos na te droge jeszcze kladli. Narazie wszyscy raczej tym sie nie przejmowali i budowali 30cm powyzej istniejacego poziomu drogi. My jednak profilaktycznie wychodzimy jak najwyzej ... Poza tym mamy troche pomieszane, bo mamy odnizonyu salon ...

 

A tak w ogole to glownie dlatego ze Wojcio zamowil na dobry poczatek 2 pelne transpory (ok. 1650, o ile pamietam....) I tak trzebaby bylo domawiac 1 niepelny ransport, ale zawsze liczylismy na fuksa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a termometr wskazuje 46 w słońcu

 

Tia, a moj Wojcio stoi samotnie na dzialce i patrzy martwym wzrokiem jak bloczki rozladowuja...

 

Oj, zaraz tam "martwym". Może średnio przytomnym, ale nie martwym :wink: :)

 

No dobra, martwym to ja patrze :o

Jestem tak przymulona przez prace, ze az mi sie plakac chce :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu Wojty właściwy 8) co właśnie wrócił z odbioru dodatkowego transportu bloczków :evil:

 

Przywieźli bloczki o szerokości 24 cm (3 palety) dotychczas zamawialiśmy betardowskie 14 o szerokości 25cm (28 palet - 2pełne transporty)

a koleś z Budinpolu na telefon (jak przy rozładunku pomierzyłem bloczek i się okazał węższy)

stwierdził co przeszkadza mi, że niektóre warstwy będę miał o 1 cm węższe.....

ku%$$#a czy on od tego upału zwariował....

Powiedziałem mu coby zabierał te bloczki i profilaktycznie nie zapłaciłem kierowcy za transport

(chociaz cement przywiózł w dobrej ilości ale bez palety - mimo że kaucję za nią zapłaciłem,

kierowca był super-zadowolony jak musiał ręcznie rozładowywać worki 25kg

- mógł nierozładowywać i przyprowadzić handlowca z Budinpolu coby sobie sam rozładował :D)

 

A Waldemar cały dzień profilaktycznie nie odbierał żadnych telefonów a dzwoniłem z różnych komórek, nawet poprzez internet ;) )

Tak więc dzisiaj miałem dwa kursy do Kamieńca na darmo, taki to jakiś dzisiaj popieprzony dzień

 

Wojty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie tylko zastanawiam, co sobie myslal handlowiec, ze my nie umiemy odrznic bloczkow od innych producentow?? Nie mowiac juz o tym , jak sobie wyobrazala laczenie bloczkow o rówżnych wymiarach :evil: :evil:

 

Podejrzewam, że handlowiec sobie nie zadał trudu, żeby myśleć albo sobie wyobrażać :evil:

 

moze slyszal ze "myslenie boli", wiec wolal nie myslec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...