Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Miwol nie robiłem tynków cem. wap. tylko tylko cienkowarstwowy z ociepleniem . Hadraadae jeżeli masz więcej drzwi zew np do garażu ,pom gosp. itp rozważ możliwośc kupienia wkladek (kilku) ale z tym samym kluczem .Kilka wkladeik ale jeden klucz,unikniesaz noszenia wielu kluczy do kilku drzwi . Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Miwol nie robiłem tynków cem. wap. tylko tylko cienkowarstwowy z ociepleniem . Hadraadae jeżeli masz więcej drzwi zew np do garażu ,pom gosp. itp rozważ możliwośc kupienia wkladek (kilku) ale z tym samym kluczem .Kilka wkladeik ale jeden klucz,unikniesaz noszenia wielu kluczy do kilku drzwi . Pozdrawiam Wiech

Myślałam o tym, ale myślę sobie, że jeden klucz byłoby mi łatwiej zgubić. A taki "pęk" jak upadnie to i hałasu narobi i wagowo czuć różnicę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anndy dobrze, że z maluchem wszystko ok. :) Niech wraca do zdrowia!

 

Namiary na tynki i ewnentualnie płyty G/K tylko nie wiem czy są wolni.

 

- Roch Andrzej 608070541 duża firma - tynki maszynowe, ocieplenia itp. robili u mojej mamy - jest bardzo zadowolona - raczej drogawo mi się wydaje :roll: jakieś 19/m2 tynku maszynowego

- ekipa z Rybnika - śpią w miejscu pracy - 504624864 (robili u sąsiada tynk gipsowy - super gładki! cenny nie pamiętam)

 

Betty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas Gawliński nie wbił nawet gwoździa więc nie wiem jak on robi dachy. Pozostaje mi stwierdzić, że ekipa, która fizycznie robiła u nas dach jest ok. A to, że przywiózł ją M. Gawliński jest niezbitym faktem. Tyle/

 

Coś mi się wydaje, że jest późno i należałoby iść spać.

 

Dobranoc

 

Kasztanka nie denerwuj się tak - trudno się w takiej atmosferze dyskutuje.

 

nie denerwuje sie ! tylko Ci tlumacze, zebys zrozumiala o co mi chodzi~!

mnie nie interesuje kogo mi przywozi wykonawca -wazne ze sa to ludzie od gawlinskiego lub od mani np..... jezeli czlowiek jest w porzadku to nie zatrudnia partaczy i leserow czy zlodziei .....

 

jezeli rozmawiam z firma MERCEDES o kupnie samochodu to nie interesuje mnie ze firma Kowalski i spolka zrobila dla nich pasy bezpieczenstwa ..... mercedes ma obowiazek sprawdzic czy pasy sa ok!

 

rozumiesz o co mi chodzi? :)

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Namiary na tynki i ewnentualnie płyty G/K tylko nie wiem czy są wolni.

 

- Roch Andrzej 608070541 duża firma - tynki maszynowe, ocieplenia itp. robili u mojej mamy - jest bardzo zadowolona - raczej drogawo mi się wydaje :roll: jakieś 19/m2 tynku maszynowego

- ekipa z Rybnika - śpią w miejscu pracy - 504624864 (robili u sąsiada tynk gipsowy - super gładki! cenny nie pamiętam)

 

Betty

 

Betty - dziękuję za namiary :) Niestety pierwsza firma nie kładzie K/G :( , do drugiej nie mogę się na razie dodzwonić. Ale będę próbować :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wpoludniowo! :D

 

U mnie kolejny dzien muruja!!! Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze :D Wiecie, jak zobaczylam wczoraj te sciane w garazu to az sie wzruszylam i lzy mi w oczach stanely- ale tym razem ze szczescia!! - jak mi malo do szczescia potrzeba - niby twarda kobita a wzrusza sie pierwsza sciana w swoim domku.

 

Kierownik dzisaj byl z rana i przed chwila dzwonil do mnei ze wszystko jest OK -ufff. Tylko mi moje rolety Be CLever probuje wybic z glowy i namawia mnie na nadproza "L" i zwykle rolety... Co o tym sadzicie???

 

BK - cudowne te wnetrza - i prawde mowiac niezle by pasowaly do twojego salonu - ochhhhhhh !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty no to super, ale nie chwalmy dnia.... jeszcze sobie poczyta i znowu się zerwie :) A wtedy to ja juz osobiście będę uczestniczyła w obławie i doprowadzaniu na miejsce pracy :) Wezmę nawet urlop na ten cel. Bedzie to urlop pt. "sporty ekstremalne" połączone z surwiwalem :) :) :)

 

Kasztanka rozumiem Twoje stanowisko i widzę z jaką zaciętością próbujesz przeforsować swoje rację więc wnioskuje, że nie jest łatwo u Ciebie pracować :wink:

 

Znalazłaś już kogoś na ich miejsce? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK, aka, dobrzykowice, woprz, Wiech (i pozostali do tablicy :wink: ) nie macie sprawdzonych tynkmanów?

 

 

Ekipy ktora robila u mnie nie polecam ;) wprawdzie przy tynkach wiele popsuc nie mozna, i robota ta wielce skomplikowana nie jest, ale...Chyba że bardzo zdesperowany jestes, to wtedy pisz na priw. Tani byli, to fakt. Jakbys nad nimi stal i pilnowal to moze byloby ok...

 

Zgrabniutki masz ten domek, a sasiedzi tam jacy są u Ciebie czy lasy i pola tylko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK, aka, dobrzykowice, woprz, Wiech (i pozostali do tablicy :wink: ) nie macie sprawdzonych tynkmanów?

tu zgłasza sie pozostała część ;-)

ja byłam zadowolona z moich...ale to było 2 lata temu...nie wiem teraz co robią ....nawet namiarów już nie mam :-( ...jedynie gdzie mogą być to na liście wykonawców w stopce u dobrzyka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty

Chciałam się tak zapytać ma ktoś z Was kocioł z płaszczem wodnym??

Może ktoś kupował Lechme na Żmigrodzkiej?? Sama nie wiem gdzie tu pojechać i co wybrać. Podobno te z Makrotermu są super tylko mają jedną wadę, trzeba dokładać co 4 godziny. Przejrze jeszcze raz forum, ale poszukuje czegoś we Wrocławiu.

Ja mam CTM Polonia od półtora roku i jestem zadowolona....pierwsza zima to był tylko kominek, zarówno do ogrzewania domu jak i CWU.

...co do częstotliwości podkładania to chyba nie można rozpatrywać jako wada - po to jest m.in kominek żeby sobie móc pobuszować pogrzebaczem w żarze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK, aka, dobrzykowice, woprz, Wiech (i pozostali do tablicy :wink: ) nie macie sprawdzonych tynkmanów?

tu zgłasza sie pozostała część ;-)

ja byłam zadowolona z moich...ale to było 2 lata temu...nie wiem teraz co robią ....nawet namiarów już nie mam :-( ...jedynie gdzie mogą być to na liście wykonawców w stopce u dobrzyka....

 

hehe, ten co mi robił tynki wyleciał zaraz potem z listy Dobrzyka :-)

w związku z tym nie polecam.

Co prawda do końca nie jestem pewien czy to właśnie on mi robił tynki bo przecież był w tym czasie w szpitalu biedaczek ;-)

 

Grzegorz

ps. Ivonesca - pewnie nie zauważyłaś nowej sąsiadki na forum - Marzka buduje się w Malinie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...