Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Woprz, obok Jarochy jest inny tartak, tam drewno jest tańsze. Skąd masz projekt drewutni, my też musimy wybudować, dużą i ładną.[/b]

 

no sam sobie zrobiłem .... będę budował razem z sąsiadem na ogrodzeniu

już ułożyliśmy obrzeże 7,5x1 m drewutnia będzie trochę mniejsza ale chodzi o to żeby woda ściekająca z dachu nie robiła dziur w trawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy czyta to jakis ciesla, ktory chcialby zrobic daszek nad wejsciem?

Sama konstrukcja, wielkosc okolo 3m x 1,5m wszystkie materialy czekaja.

Tak naprawde to pol dnia roboty.

 

A moze grupa ma namiar na kogos takiego?

 

Pozdrawiam

 

Maciej

tel. kontaktowy 606815673

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Czytuje Was od dawna. Teraz chcialabym skorzystac z Waszej wiedzy. Przyznaje że powalają mnie niektóre rewelacje "moich" fachowców i po prostu musze z kimś to konsultować. Jesteśmy na etapie instalacji i wykończeniówki i to właśnie nas wykańcza. Parę ekip na budowie każda krytykuje to co robi poprzednia i głosi odmienne teorie. Budowę zaczęliśmy w kwietniu i już chcielibyśmy się wprowadzić a tu taki galimatias i ciągłe "obsuwy"... bo " ja nie będę robił dopóki ten... nie zejdzie " itp itd

Proszę o namiary "na stolarza z bajerami bluma" który może zrobić coś z katalogu. Ktoś o tym pisał parę stron dalej i jeśli macie to jakies info o ogrzewaniu ściennym - fachowców z Wrocławia lub okolic?

Czy ktoś z was dał się "zrekuperować"?

Pozdrawiam

A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub - polecam silikaty, zastanów się czy teodory czy silka, teodory troche krzywe, ale z kolei tanie :)

 

cegła solidna, ciężka, przekonująca - trudno to w rękach utrzymać, materiał solidny, ale musisz ocieplić przed zimą, bo chłonie wodę jak gąbka.

my ocieplaliśmy styropianem - nie ma sensu wełną bo wychodzi dużo drożej. Takie jest nasze zdanie. No i mamy mechaniczną wentylację, rekuperator też mamy :) więc na wszelkie pytania będziemy chętnie odpowiadać po jego uruchomieniu.

 

stolarz z blumem - to dla mnie robi kuchnię. Kuchnia wjeżdża za tydzień, dwa, więc wtedy będę wiedzieć jak wyszło :)

Mogę podać namiary na priva - ale z zastrzeżeniem że jeszcze nie oceniłam efektów pracy - koleżanki zamawiały meble i są zadowolone. Dodatkowo chcemy zamówić meble (jeśli tak to można nazwać) do łazienki - dębowy blat i szafkę, też z dębu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wszystkich wieczorowo. Mogę z pewna niesmiałoscia zakomunikowac ze pojawila sie umnie ponownie ekipa na budowie. Przypadek Wojtego. Ale przyczynana chyba nie lezy w tym, ze zabrali sie za inna robote ale w tym ze nastapil chwilowy rozpad ekipy. Chyba byli nad morzem wszyscy albo tylko fizyczni. W kazdym razie cos sie zaczelo dziac.

 

Ale zeby nie popac w euforie to wlasnie dzisiaj dowiedzialem sie ze moj spec od dachu (wiezba+dachowka+rynny) rozmyslil sie. Chcialem sie z nim omowic na weryfikacje zapotrzebowania na drewno no i spanikowal. Przyczyny nie podal, a calos skomentowal NIEAKTUALNE. Myslalem ze go zjem przez telefon. Po 3 m-cach uzgodnien taki numer. Niech mi ktos powie ze w Polsce jest bezrobocie.

 

I tu mam prosbe do wszystkich czy macie namiary na ekipe od dachu. Robota bedzie u mnie gdzies za 1,5 do 2 m-cy. Prosze o sprawdzone namiary bo chcialbym uniknąc zalamania z dachem jakie przytrafilo sie Kasztance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupe

mmarysia moge prosic o namiary na firme od rolet,mam co prawda juz 2 wyceny tylko nie wiem dlaczego?roznica w wycenie jest dosc spora 1)3200,2) 4800 moze jeszcze ze dwie wezme to znajde odpowiednia oferte

kapelusik mała sliczna

 

woprz czy polecana przez ciebie norta cos u ciebie robiła rolety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...