Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czy ktoś z was podnosił ścianę kolankową? mamy w projekcie 80- znajomi, którzy budowali z podobnego projektu poradzli na podniesienie do 110- trochę mam obawy czy nie zmiena sie za bardzo proporcje budynku? czy ktoś tak robił i może podzeilić się doświadczeniami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z was podnosił ścianę kolankową? mamy w projekcie 80- znajomi, którzy budowali z podobnego projektu poradzli na podniesienie do 110- trochę mam obawy czy nie zmiena sie za bardzo proporcje budynku? czy ktoś tak robił i może podzeilić się doświadczeniami?

 

ja mialam zaprojektowana scianke kolankowa 1,5m -jest super!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

przeszukujac archiwum doczytalam, ze asienka i betka rozmawiały kiedys o drzwiach zew z firmy Art-tom.

Jestem powaznie zainteresowana tymi drzwiami i moze ktoras z dziewczyn zakupiła takowe i moze cos wiecej mi o nich powiedziec

Niestety do drzwi jeszcze nie doszłam. Będe szukała albo prawdziwej okazji albo kupie w Gebauerze. A tak przy okazji na ile masz je wycenione, bo zazwyczaj same drzwi są tanie, ale z dodatkami (bez których nie funkcjonują) robi się już ładna sumka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam wykonawcy/montazysty OKIEN... nie mam upatrzonych profili, raczej PCV ew. z kolorowa okleina od zewnatrz, wewnatrz biale... no i do tego ROLETY nad oknem pod nadprozem, sciana 3-warstwowa.

 

Kto z Was sie pochwali swietnymi oknami, swietnie zamontowanymi razem z roletami i oczywiscie pochwali sie kontaktem do sprzedawcy? ;)

Prosze o info na priv.

 

milego weekendu, burgundczyk

 

PS. Mialem goscia do okien (tani, polecony przez sasiada)i spalem spokojnie, ale zaczal mnie zlewac, wiec i ja go zlalem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwale sie, bo dzisiaj jakis zupelnie niepragmatyczny optymizm mnie owladnal.

W chaosie naszego wykanczania na budowi grasuje glazurnik i elektrycy., jutro chaszcze beda koszone, panowie przyobiecali, ze je zabiora.

Moj glazurnik palnal taki tekst, ze warto go gdzies zapisac.

poprosilam pana coby przygotowal sobie pytania do architekta, bo arch. liczy sobie za odbyta wizyte, zeby nie trzba bylo znowu goscia sciagac.

Glazurnik umysl praktyczny, "a ile on sobie za wizyte liczy". Podalam sume, glazurnik sie zgorszyl okopnie. Wtedy uraczyl mnie " zanojmy prowadzi agencje towarzyska i tam dziewczyny mniej biora".:)))

Strasznie mnie kusilo, zeby architekta cenowo na ziemie sprowadzic tym argumentem hihihihi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...