Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobrzykowice - a jak zrobię najazd Tobie, to zobaczysz spotkanie? A ja najedziemy Cię z Ryniem to co? Nie ma nic pewnego na tej Ziemi! Skoro tak jeździsz, to nie złożysz nikomu wizyty? Wszak m.in. po to powstaje mapa, byś wiedział kogo możesz odwiedzić w danym rejonie :wink: Cos tak skapcaniał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzcie Gagacie! Owszem przyznaję się do zapowiedzi (str.4:cool: i do kontaktów 2 stopnia, ale ostrzegałem w nich, że przylecę o 14 i byłaby to chyba "robocza wizyta". Czy mam prawo komuś przeszkadzać w pracy? Chyba nie, więc jak się złożyło, że samolot wylądował przed czasem :eek: i mogłem złapać wcześniejszy pociąg to uznałem to za znak, że jednak nie wolno. Qlturalnie przeproSMSiłem. Mamy więc trzy - nazwijmy to delikatnie - nieścisłości w poście koleżanki:

- nie czekała w domu,

- nie "nie zdążę" tylko "udało mi się złapać",

- nie używałem angielskiego.

Poza tym okolicznością łagodzącą niech będzie urok osobisty koleżanki, który mógłby spowodować spóźnienie na kolejne pociągi, a tym samym mój rozwód. To z kolei spowodowałoby konieczność szybkiego ukończenia budowy, a to pociągnie za sobą zniknięcie z Forum. Proszę o łagodny wymiar kary. Please!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natychmiastowa reacja (wyrzuty sumienia....?) oraz gęste i zawiłe :grin: tłumaczenia spowodowały stopnienie mojego twardego serca. WYBACZAM.

ps. faktycznie - nie używał angielskiego.

 

Ale tak juz całkiem serio - jak tylko jest taka możliwość - próbujemy sie spotkać. Jeśli nic z tegi nie wyjdzie - nie szkodzi (ale próbowaliśmy.. patrz Jack Nicolson w pewnym niezłym filmie). A jeśli chodzi o przeszkadzanie w pracy - polecam się !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ( i oczy wiszą :wink: ) jak tylko będę we Wrocławiu, a na 100% będę, to się odezwę i umówię. Jeżeli pojadę z żoną, to może być trochę trudniej, bo domyślacie się ile kobiety potrafią chodzić po sklepach z lompami (moja zwłaszcza po tych lepszych). W takim wypadku rozważam specjalny wyjazd tylko towarzyski.

 

Gagata - skoro zostało mi wybaczone, to będę próbował jeszcze raz. "Roboczy" temat też może poruszę, bo jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to w marcu planuję ostateczne podejście do cyrówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Dobrzyku -bardzo sie za Tobą stęsknilismy :smile: ostatnio jechałam przez dobrzykowice i rozglądałam się za dachem z karpiówki, ale niestety nie wiem dokładnie gdzie stoi Twa chałupka i nie mogłam jej znależć. przyznaje sie jednak że nie szukałam bardzo, po prostu tamtędy przejeżdżałam. Zielone okna widziałam w gebauerze, z okiennicami - wyglądały super !!! A własnie - czyje masz okna?

Frankai, Ryniu - widzę że rzeczywiscie dobrzykowice wnoszą tu to "cos", nez niego jest głucho i smutno, nieprawdaż?

Gagata - może jednak uda się zorganizować jeszcze jakies spotkanko przed swiętami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Ivo, z drogi mozna dojrzeć moja chałupkę ale rzeczywiscie trzeba wiedzieć gdzie patrzeć a okienka robiła mi niewielka firma stolarska którą swego czasu poznałem na targach zwie się WÓJCIK i ma chyba nawet stronę www. Okienka robi bardzo staranne i solidne. Zanim się na nich zdecydowaliśmy obejrzeliśmy sobie ich inne wykonania i wszyscy byli zadowoleni. Jezeli chcesz zobaczyć ich stolarke to pofatyguj sie do salonu meblowego ATLAS (przy piłsudskiego tam gdzie kiedyś był Benetton)- okna wystawowe i drzwi to ich robota.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...