Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dobrzykowice - z góry dziękuję :smile:. jesli jeszcze zdążę to najbardziej interesuje mnie cena okna 1500x1500 UR+R oraz dzwi balkonowych 1800x2360 R+R (wymiary w swietle oscieży) oraz okiennic do ww. okien.jesli uda Ci się cos dowiedzieć byłoby super. A może jeszcze jakies http://www.muller-godschalk.com/msnimages/(B).gif w stosownym terminie? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okno dwudzielne 150x150 cm ok 1300 zł netto

okno balkonowe 197x235 cm ok. 2500 zł netto

to sa oczywiście ceny na dzień dobry i w zalezności od ilości mozna z nimi powalczyć. jakbyś była zainteresowana to mógłbym ci w tej "walce" pomóc. Troche juz ich znam. Co do okiennic to musze się dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrzyku - wygląda na to że ceny oscylują mniej więcej tak jak u innych. teraz tylko jakosc wykonania. Zrobie tak - najpierw pójdę do Atlasa obejrzec (bo jeszcze nie doszłam :smile: A moge gdzies o nich poczytać (stona www), kto zacz? Na wyszukiwarce wojcik to wiesz co mam - sama idea slask wroclaw. Z góry dziękuje za przychylnosc :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai - a jak szukac czy ktos Ciebie nie wywoływał? wlasnie ja mam czasem problem ze o cos gdzies pytalam i potem buszuje po wszystkich watkach w nadzieji ze znajde. szczegolnie jak pare dni nie zaglądam.

dobrzykowice - dzięki za rozgrzeszenie :grin:. co do tempa budowy to nie wiem co się tam dzieje. mieli przywiexć więźbę, ale cholerka ten deszcz. a jak zamoknie to co? nic się jej nie stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wracam po dłuższej przerwie.

 

Mam już projekt, czekam na pozwolenie. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć miejsce mojej budowy to jadąc z Kobierzyc do Królikowic po lewej stronie, przed pierwszym domem, szukać skrzynki z prądem i za tą skrzynką jest ściernisko 22 na 38m. Tam będzie MÓJ DOM. :)

 

Fundamenty już sobie odpuszczę do wiosny. A szkoda, bo myślałem, że mi się piasek przez zimę uleży.

 

Będę robił z Ytonga, jedną kondygnację z poddaszem nieużytkowym. Dach na wiązarach kratowych. Gdyby ktoś w okolicy mógł polecić wykonawcę na Ytonga to ja bym prosił.

 

A w ogóle, to zamierzam większość prac wykonać SAM :) z pomocą jakiegoś fachowca oczywiście.

 

to tyle na razie.

 

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się Rafale ze sprawa się posunęła. Przy okazji chetnie zobaczę to ściernisko :wink:. My niestety nie mamy jeszcze wydanych warunków zabudowy. Chcieliśmy załapać sie na siedlisko ale Urząd w Kobierzycach pracuje takim rytmem, że chyba nie dadzą rady w tym roku.

Pozdrawiam serdecznie "być może" przyszłego sąsiada oraz żonkę i synka :smile:.

Anka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...