Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hejka!

 

ale tutaj cisza :o. Czyzby wszyscy odpoczywali z dala od pracy i kompka ;)?

 

A my powoli zaczynamy rozgladac sie za oknami i panami od tynkow- macie moze jakis namiary-zwlaszcza na tych drugich?

A moze tez poeiwcie jakie ceny teraz obowiazuja? Mysle raczej o tynkach tradycyjnych, chociaz nie jestem jeszcze na 100% zdecydowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

 

ale tutaj cisza :o. Czyzby wszyscy odpoczywali z dala od pracy i kompka ;)?

 

A my powoli zaczynamy rozgladac sie za oknami i panami od tynkow- macie moze jakis namiary-zwlaszcza na tych drugich?

A moze tez poeiwcie jakie ceny teraz obowiazuja? Mysle raczej o tynkach tradycyjnych, chociaz nie jestem jeszcze na 100% zdecydowana.

 

No raczej nie odpoczywają.... :( - Wojty a dlaczego tynki tradycyjne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my powoli zaczynamy rozgladac sie za oknami i panami od tynkow- macie moze jakis namiary-zwlaszcza na tych drugich?

Mamy, chyba nie muszę gdzie masz zarknąć ? :) Co do cen to niestety juz nie pamietam, poza tym ja miałem troche nietypowe tynki bo na ściane jednowarstwową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla wszystkich forumowiczów.

Może ktoś ma ochotę cofnąć się do poprzedniego roku i obejrzeć kilka zdjęć:

http://photos.reuters.com/Pictures/galleries/showcases/showcase_slide.asp?storyID=632702912668906250&urlStr=/pictures/&directory=/configData/Pictures/&edition=US

 

http://www.stern.de/politik/ausland/551755.html

 

http://www.time.com/time/yip/2005/

 

Pozdrawiam

 

Blinkey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE!

W NOWYM ROKU ŻYCZĘ SPEŁNIENIA MARZEŃ, ZREALIZOWANIA WSZYSTKICH PLANÓW I ZAMIERZEŃ.

A ja już mieszkam w nowym domu :D :D :D .Przeprowadzka była 30-12-2005 w największą śnieżycę.Końcówka pełna stesów i nerwów, ale wszystko szczęśliwie przebiegło.Wkrótce pokaże zdjęcia. Czy wiecie kiedy można zameldowć się w nowym domu, dopiero po odbiorze?Sprzedałam mieszkanie i do jutra muszę się z niego wymeldować.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego dobrego w Nowym Roku :-)

 

bartar- zameldowanie zależy chyba od gminy - u nas np. (Wisznia Mała) okazało się że do meldunku trzeba pokazac tylko zaświadczenie o wymeldowaniu sie z poprzedniego miejsca oraz akt własności działki/ domu...i to wszystko....nie trzeba było mieć odbioru - ale jak pamiętam to ludzie pisali różnie - najlepiej zadzwoń do swej gminy. pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po świętach :)

Święta były najpiekniejsze ze wszystkich - bo pierwsze we własnym domu.

Sylwester też.

Oj, ciężko po takim urlopie w pracy .....

 

Co do zameldowania - różnie w każdej gminie.

U nas każą wyrabiać dowód osobisty, przedstawiać zaświadczenie kierownika budowy że dom nadaje się do zamieszkania (nie trzeba odbioru), i jeszcze dokumenty do zameldowania.

 

Wieści z mojego placu budowy - udało się skończyć drugą łazienkę, dziś panowie będą walczyć z końcówką wykończenia i zakładać armaturę :)

A na wiosnę trzeba zamienić plac budowy w ogródek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...