Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Betty&M, Wiech - jestescie nieocenieni :D teraz tylko probowac zrobic uzytek z tych kontaktow... wierzcie mi, ze kilka godzin na google nie owocuje wcale znalezieniem takich potrzebnych namiarow... nie ma to jak pomoc forumowa :lol:

 

Wojty Druga Polowa - no no, szacuneczek... tylko pamietaj, jesli zapodasz taka stronke, to nie wolno Ci nagle zniknac z Forum, ew. trzeba bedzie ja komus przekazac ;) teraz tylko trzeba wspierac te inicjatywe...

 

:roll: czyzby wiosna przyszla? bo takie tu ozywienie mamy... :wink:

 

no ja mam taka nadzieje, ze za 2 lata (bo mam nadzieje ze do tego czasu moj domek bedzie kompletny) ktos przejmie pałeczke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My przyjdziemy na targi w niedzielę ok. południa kto idzie w tym terminie?

 

burgundczyk podaję namiary na misiów od tynków:

 

p. Stefaniuk 605 475 294 robili u BK

p. Andrzej Roch 608 070 541 robili u mojej mamy (maszynowy) - bardzo szybko i solidnie (duża firma)

ekipa z Rybnika 504 624 864 robili u mojego sąsiada (maszynowy). Dokładnie ale troszkę długo- mieszkają na budowie

 

Andrzej Drozdowski (namiar z forum- ogłoszenia) 504 051 361/3531680

do sprawdzenia

 

Zbierałam te namiary pod kątem tynków maszynowych więc musisz się popytać jak sprawa wygląda z tynkami, które ty chcesz.

 

Pozdrawiam

 

 

czy to znaczy, ze te namiary mozna umiescic na stronie?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie robił wianecki i wyznaczył wiejsce

 

pompy są do wyboru do koloru w WODNIKU na krakowskiej za pralnią w lewo - nie polecam sprzętu z marketów. ci pańswo mają serwis na miejscu. nie polecam również oszczędności pompa musi mieć swoją moc inaczej nici z systemu nawadniania

 

...no a mi przez tel. Wianecki powiedzial, ze nie wyznacza, tylko wierci we wskazanym miejscu :(

ja nie tylko chce nawadniac ogrod, ale w ogole zasilac domek woda ze studni... dlatego potrzebuje glebinowa... zreszta moze warto udac sie do Wodnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My przyjdziemy na targi w niedzielę ok. południa kto idzie w tym terminie?

 

burgundczyk podaję namiary na misiów od tynków:

 

p. Stefaniuk 605 475 294 robili u BK

p. Andrzej Roch 608 070 541 robili u mojej mamy (maszynowy) - bardzo szybko i solidnie (duża firma)

ekipa z Rybnika 504 624 864 robili u mojego sąsiada (maszynowy). Dokładnie ale troszkę długo- mieszkają na budowie

 

Andrzej Drozdowski (namiar z forum- ogłoszenia) 504 051 361/3531680

do sprawdzenia

 

Zbierałam te namiary pod kątem tynków maszynowych więc musisz się popytać jak sprawa wygląda z tynkami, które ty chcesz.

 

Pozdrawiam

 

 

czy to znaczy, ze te namiary mozna umiescic na stronie?? :D

Wojty sprawdź czy już ich na liście nie umieściłam :lol: bo do Ciebie wysyłałam po przeczytaniu forum 8)

Dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dabell dzięki za listę jesteś wielka!!!

 

architekt wnętrz Rafał Witczak jest ode mnie - projektował u mnie salon, kuchnię i jadalnię - jestem bardzo zadowolona! Projekt do wglądu w albumie :)

Betty super te wizualizacje - powiedz mi ile bierze? Rozumiem, że indywidualnie wszystko sie ustala, ale chodzi mi o rząd wielkości :) - powali mnie na kolana czy da postać :lol: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny i chłopcy

 

Ale sie porobiło.............. :o :o :o

 

Pod wielkim wrażeniem jestem za kontakty (Dabell jesteś nieoceniona ) i stronkę (Wojty słów mi brak)

 

dziękuję Wam baaaaaardzo - nie raz skorzystam z podpowiedzi

 

pozdrawiam

Aga

witaj ZARA

jak tam Twoj przepiekny domek?

robicie cos? czy zima? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek stoi i czeka na wiosnę. Chociaz tez niezupełnie czeka. Kończymy elektrykę, światło juz jest wszędzie (ale te wiszace oprawki z gołymi żarówkami cieszą :lol: ). Ocieplenie poddasza prawie tez już zrobione. tynki umówione na maj , miały być w kwietniu ale pogoda przesuwa terminy. Robi sie plan ogrodu i zbiera dokumenty do kredytu.........

Samo życie :wink:

Dodajcie do tego dylematy debila pt szambo czy oczyszczalnia, kafle czy panele jakie kolory w łazienkach i będzie całokształt :roll: :-? :-? :wink:

podrawiam

aga

A co u Was ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A moze znacie jakies inne darmowe serwery (republika onetu daje tylko 9MB :( )

 

Witam,

 

gratuluję inicjatywy :D

Ostatnio robiłem przegląd darmowych (i tanich - do 60PLN/rok) usług hostingowych.

Znacznie ciekawsze niż onet są np.

ovh.org - limit 60MB, transfer BO, bez reklam !

cba.pl - limit 100MB, transfer BO, maksymalny plik 3MB

Na onecie oprócz mizernego limitu główną bolączką są drakońskie limity transferu :evil:

pzdr

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A moze znacie jakies inne darmowe serwery (republika onetu daje tylko 9MB :( )

 

Witam,

 

gratuluję inicjatywy :D

Ostatnio robiłem przegląd darmowych (i tanich - do 60PLN/rok) usług hostingowych.

Znacznie ciekawsze niż onet są np.

ovh.org - limit 60MB, transfer BO, bez reklam !

cba.pl - limit 100MB, transfer BO, maksymalny plik 3MB

Na onecie oprócz mizernego limitu główną bolączką są drakońskie limity transferu :evil:

pzdr

 

Piotrek

 

(BraTcie) Pittcie - dzieki :D - juz zalozylam konto, ale jutro nad nim moze popracuje.

 

Narazie troche podopisywalam misiow - nie wiem czy bezblednie - musze to jescze sprawdzic. Narazie na dzisaj koniec - ide spac, bo jutro na 7 do pracy, brrrrr.

 

A jak z nowymi namiarami na Misiow? Przesylajcie, nie krepujcie sie ;). I jesli mozna, dopisujcie też orientacyjne ceny (stworzylam specjalnie kolumne z cena, ale cos pusta...).

 

napiszcie też adresy sklepow, w ktorych sie zaopatrujecie - w kolejnym rzucie chce uzupelnic strone " Sklepy" :D

 

"Kontak" dalej nie dziala - wiec piszcie normalnie na konto.

 

Dobranoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grupawroclawska(wytnij to)@poczta.onet.pl -

Kurcze ten e-mail cos nie dziala bo wlasnie probowalam wysylac mojego Excela z namiarami i komentarzami mam tez Excela z firmami roznymi

jak moge przeslac moje rzeczy? moj email [email protected]

pozdrawiam flowercia

 

Witam!

 

ojoj, znowu moje roztargnienie :oops:

 

grupa_wroclawska(wytnij to)@poczta.onet.pl

 

(nie bylo podkreslenia miedzy grupa a wroclawska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dabell dzięki za listę jesteś wielka!!!

 

architekt wnętrz Rafał Witczak jest ode mnie - projektował u mnie salon, kuchnię i jadalnię - jestem bardzo zadowolona! Projekt do wglądu w albumie :)

 

A gdzie mozna Twoj album zobaczyc)

 

pod moim postem jest ikonka "domek" - otworzy się album- na ostatniej stronie jest projekt

 

dabell cena wyjściowa to 50 zł/m2. W tym zestawienie materiałów, projekty instalacji itp. Konkrety ustalaliśmy podczas spotkania.

 

Ja uważam, że lepiej mieć projekt i później go realizować niź na końcu budowy zastanawiać się co by tu zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty, podesłałam następną robótkę na miły wieczór :lol: 8)

 

Znalazłam w zasobach forum kosztorys udostępniony przez jednego z forumowiczów, który pozbierał, rozbudował i ubrał w formuły jako kosztorys większość czynności poszczególnych etapów budowy. Myślę, że może się wielu osobom przydać. Dane są nieaktualne, ale pliczek jest ok. Sama myślałm, żeby coś takiego stworzyć, ale nie muszę :);.

Ponieważ większość korzysta z kredytów bankowych mam dwa pliki, które mogą się przydać: w excelu do obliczeń, a po wstawieniu tabelki obliczeń do worda - załącznik dla banku. Do tego ogólny harmonogram prac budowlanych.

Jak skończę to podeślę również pliczek do samodzielnego wyliczenia (orientacyjnego) współczynnika przenikania cieplnego U ściany w zależności od użytych materiałów i ocieplenia.

Ciesze się, że zajęłaś się stronką, bo wysyłać każdemu to dość uciążliwe, i dlatego nie upubliczniałam tych plików na forum, a po wstawieniu na stronę, każdy chętny skorzysta.

Daj znać, czy uda się umieścić te pliczki.

Pozdrawiam

Dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę zrobić w domku spis zawartości projektu budowlanego który składa się w STAROSTWIE do pozwolenia na budowę. Teraz jestem na tym etapie, a jak zaczynałem myśleć o budowie to niewiedza co trzeba załatwić w urzędach odbierała mi sen w nocy. Więc jak znajde chwilke w domu to jutro podeśle co i gdzie załatwić i może nawet ile się płaci;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli niedługo stworzymy niezbędnik Wrocławskiego Inwestora :) - to ja dodam dokładne namiary Instytucji wydających warunki przyłączenia- gaz+energia+nieczystości(śmieci)- plus zestawienie dokumentów niezbędnych do ich wydania (część w formie gotowych plików) - bo od tego często zaczynamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...