Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja jeszcze cišgle szukam dobrej działki i mam dwa pytania:

 

- odnoœnie Szczodrego (jeœli ktoœ zna te tereny):

 

Jest do kupienia działka przy ul. Stawowej - pierwsza przed ostatnim

domkiem po prawej.

 

Czy mógłbym poprosić o opinie odnoœnie miejsca: czy nie kręcš się tam i na ile sš szkodliwi bezdomni z pałacu dla bezdomnych? Na ile tam zbierajš się miejscowi starsi ludzie (z piwem lub winem marki wino)?

Czy często nad stawem odbywajš się imprezy, czy ten las jest raczej cichy i spokojny? Czy jest to raczej jednorazowa impreza, czy ludzie œwiętujš (i hałasujš) dłużej?

Na ile to się wišże z młodzieżš zalanš i niebezpiecznš lub ucišżliwš? Tam na skrzyżowaniu Stawowej z Trzebnickš to chyba bar powstaje - dobrze mi się wydaje?

A ruch samochodowy na tej ulicy - tam tabuny wędkarzy i mieszkańców jeżdżš / będš jeŸdzić po wyasfaltowaniu?

Czy w tym stawie ludzie się kšpiš latem?

 

Jak w tych miejscach jest z komarami? Z zapachami ze stojšcej wody stawów?

 

Jeœli można prosić - jakie sš ogólne wrażenia odnoœnie tego miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze cišgle szukam dobrej działki i mam dwa pytania:

 

- odnoœnie Stabłowic:

 

czy kanalizacja + wodocišgi w ramach obecnej inwestycji będš doprowadzone za wschodni koniec ulicy Œwieżej (druga odnoga Jędrzejowskiej, numery 2,4,6,8,10,12,...) - czyli obecnie w pola? Jeœli nie, to trzeba się będzie samemu podłšczać (i ryć w nowych uliczkach)? Ktoœ chyba nie pomyœlał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartar

 

pewnie, ze sie przydadza namiary :)

 

dabell

 

no te rynny to exremum - gdyby sie murarz nie opznial to i kominow bym nie musiala miec w domu ani rynien :evil:

 

A czy ty przyapdkiem nie nazywasz sie Iza ? :)

Wojty - miałaś ułatwioną sprawę :-) :lol: . Z moimi dzieciakami to każda rzecz może się stać torem przeszkód do skakania i przepełzywania :-? Wszystko co mogę układam na meblach :roll: , już nie mam miejsca :lol:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marysia.W zeszłym roku kupiłem okazjonalnie z wyprzedaży drewno do kominka .Będąc u rodziny ok 100 km. od Wrocławia usłyszałem jak facet zmienił piec na inny i zostało mu to zbędne drewno.Zalatwiłem transport i przywiozłem do Kamieńca 20 mp.dębu i buku.Wyszło mi z transportem po 140 zł za mp.Niedawno dzwoniłem do faceta ,ale już nie ma drewna.Na przyszły sezon grzewczy też chcę dokupić drewno,ale zdaje sobie sprawę że to już nie będzie takie jak dotychczas.Sasiad bierze z Milicza ale też jest mokre.Jak będe coś wiedzial to dam znać .Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadzilismy sie!

Mieszkamy wszyscy na dole, na gorze urzeduja kafelkarze. jestesmy wykonczeni przeprowadzka ale szczesliwi, dzieci szaleja po podlodze, my ogladamy drzewka za oknem, i staramy sie zeby zycie bylo latwiejsze z dnia na dzien - a to podlacze zlew a to pralke. Mielismy troche niespodzianek (np przepelnione szambo...), ale powoli sie przyzwyczajamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej

GRATULACJE !

 

Widzieliśmy twój dom (to ten niedaleko leśniczówki?), zawsze go podziwiamy - jest przepięknie położony, piękny i ogromny

 

Pewnie niedługo wybierzemy się oglądać przebiśniegi to zobaczymy go w całej krasie. Może nawet na rowerach - z Gajkowa to nie jest tak daleko

Jak się mieszka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bk - zapraszam na herbatke :)

moj dom to ten przy lesie, z brazowym dachem, nieotynkowany, z wielka sterta workow na smieci przy bramie :)

 

mieszka sie super, tylko ciagle jakies niespodzianki, drobne awarie do usuniecia itp. Np. mam wokol domu halogeny uruchamiane na ruch, i wrednego zajaca ktory mi je po nocy wlacza i robi dyskoteke :) Ale coz, zajac mieszka tam juz 2 lata, ja dopiero 4 dni, wiec ma pierwszenstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dabell czy byliście wczoraj po 18 na działce bo mam wrażenie, że Was widziałam chociaż nie wiem jak wyglądacie :D

pozdrawiam

Marzka - to nie nas widziałas:-). Mam nadzieję, że się spotkamy w którymś momencie :-).

 

Acha - możesz się spytać swoich muraży czy budowali kiedyś ściane 3warstwową ? Tak wiesz... bo jak ja zadzwonię to chcąc mieć robotę, to wszyscy wszystko umieją:-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha - możesz się spytać swoich muraży czy budowali kiedyś ściane 3warstwową ? Tak wiesz... bo jak ja zadzwonię to chcąc mieć robotę, to wszyscy wszystko umieją:-)

 

Pozdrawiam

 

okej, podpytam tak znienacka :D

 

nam jutro zalewają strop :o i zaczynamy ogrodzenie

 

Andrzej gratulacje ! uwielbiam takie informacje o przeprowadzkach. To pokazuje, że budowa kiedyś się skończy i też się przeprowadzimy w co nie mogę uwierzyć :p

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Chrzastawa gratulacje z przeprowadzki.Ja mieszkam ponad rok i ciągle jest cos do roboty,a do końca daleko.Ale sa tu na forum osoby które wprowadzaja sie ,jak maja zapięte wszystko na ostatni guzik(prawda Woprz? :lol: ).Pozdrawiam Wiech

 

no nie tak do końca zapięte nie miałem jednych drzwi i kilku lamp

 

a i tak dokupuję cały czas jakieś pierdolamenty + ogród, ogród i jeszcze raz ogród

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...