Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich

 

Może ktoś ma namiary na dobrą ekipę budowlaną z okolic Legnicy. Może są jakieś ekipy które budują niezależnie od swojej siedziby?. Niedługo odbiorę pozwolenie na budowę i z treści tego oraz innych postów wiem że już dawno powinnam była poszukać dobrej ekipy, dlatego liczę na Waszą pomoc. Oczywiście w miarę możliwości i chęci.

 

Z góry dziękuję

Serdecznie pozdrawiam

dominika_10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam.

Czy ktoś wie jaki jest koszt robocizny przy budowie fundamentów w domku niepodpiwniczonym?? Bo firma za wyprowadzenie do "0" zawołala za samą robociznę 6,5tyś. Czy to dużo??

Z tego co pamiętam, to cena jest raczej OK

- ale negocjuj. Pamiętaj o tym że jeśli to jest ktoś polecany przez innych jako dobry, to nie ma co wybierac i przebierać - co drugi już jest w Irlandii i nie ma komu pracować.

Zastanawiam się skąd się biorą te wskaźniki bezrobocia w naszym województwie. Przecież znalezienie kogoś porządnego do roboty graniczy z cudem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Co myślicie o tej centralce alarmowej i tej ofercie?

 

http://www.allegro.pl/item97862243_alarm_satel_ca_6_box_bardzo_duze_mozliwosci_.html

 

Pozdrawiam

 

 

To może ktoś może polecić dobrą firmę instalującą alarmy? Albo chociaż robiącą projekty? Dowiedziałem się, że ta centralka jest trochę słaba bo ma mało wyjść.

Zapytaj forumowego _ZBYCH_ -a, jeśli chodzi o centralkę to proponuję CA-64.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art-p za sam fundament to cena jest duża. W zeszłym roku za fundament (mamy parterówkę ok 140 m2) wraz ze ścianami i wieńcami zapłaciliśmy 9 tyś za całość. Więc sam fundament za 6,5 to dużo.

 

U nas powoli ślimaczym tempem wchodzi elektryk. Zaczęło się miganie z terminami i ogólnie olewanie więc musiałam naprostować Miśka na początku współpracy :evil: Jutro ma ostateczny termin wejścia na budowę. Nie przyjdzie- wylatuje!

 

Kredyt się "załatwia" i powoli zaczynamy rozkręcać sezon :) Ciekawe czy nie osiwiejemy do zimy :roll:

 

Pozdrawiam grupę!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

Dabell napisal

Witam przyszłą niedaleką sąsiadkę. Ja zaczynam w czerwcu w Rogożu - na działce przy drodze (na razie polnej ) w kierunku Szymanowa

Bardzo się cieszę :lol: fajnie mieć kogoś blisko. Muszę tylko sprawdzić gdzie jest Rogoże :p

 

Xena napisała

oj moga jednak nie dołączyc wrocka do szymanowa....

Na mapie Wrocka Szymanów widoczny :lol: to może kiedyś dolącza :wink:

Pozdrowionka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was ma namiary na ziemie ogrodowa, humus itp w ilosci okolo 100 ton czyli jakies 8 wywrotek? Chodzi o pd-zach od Wroclawia. Mam namiary z Autogieldy, ale moze by sie cos znalazlo taniej niz 220 zl/13t?

 

Drugie pytanie, ten sam rejon (pd-zach od Wroclawia): gdzie kupowac drzewka, krzewy, rosliny do ogrodu? Gdzie jest tanio, gdzie dobrze doradza? A moze dodatkowo namiary na architekta zieleni? :)

 

Podrawiam wiosennie Grupe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was ma namiary na ziemie ogrodowa, humus itp w ilosci okolo 100 ton czyli jakies 8 wywrotek? Chodzi o pd-zach od Wroclawia. Mam namiary z Autogieldy, ale moze by sie cos znalazlo taniej niz 220 zl/13t?

 

Drugie pytanie, ten sam rejon (pd-zach od Wroclawia): gdzie kupowac drzewka, krzewy, rosliny do ogrodu? Gdzie jest tanio, gdzie dobrze doradza? A moze dodatkowo namiary na architekta zieleni? :)

 

Podrawiam wiosennie Grupe :)

Właśnie wczoraj wieczorem przeczytałam na forum Ogrody, że najlepiej to znaleźć fachowców z dawnych Zakładów Zieleni Miejskiej, a szkółka z roślinami - przy ogrodzie Botanicznym najpewniej.

Pogrzeb to znajdziesz:-) nie mam teraz jak wyszukać, będzie pewnie na wierzchu.

Pozdrawiam

dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj wieczorem przeczytałam na forum Ogrody, że najlepiej to znaleźć fachowców z dawnych Zakładów Zieleni Miejskiej, a szkółka z roślinami - przy ogrodzie Botanicznym najpewniej.

Pogrzeb to znajdziesz:-) nie mam teraz jak wyszukać, będzie pewnie na wierzchu.

Pozdrawiam

dabell

 

tez to czytalem, moze jednak sie znajdzie ktos, kto cos KUPOWAL? a nie tylko czytal ;)

Zielen dawne MPZ mam nawet pod bokiem, tylko nie ma kiedy tam podejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was ma namiary na ziemie ogrodowa, humus itp w ilosci okolo 100 ton czyli jakies 8 wywrotek? Chodzi o pd-zach od Wroclawia. Mam namiary z Autogieldy, ale moze by sie cos znalazlo taniej niz 220 zl/13t?

 

Drugie pytanie, ten sam rejon (pd-zach od Wroclawia): gdzie kupowac drzewka, krzewy, rosliny do ogrodu? Gdzie jest tanio, gdzie dobrze doradza? A moze dodatkowo namiary na architekta zieleni? :)

 

Podrawiam wiosennie Grupe :)

 

ziemia ogrodowa Oborniki 200zł/ 13t - nie wiem jak daleko wożą, ale spytac można tel. 504 83 31 44

 

co do roślinek - yemiołka kupowała chyba w jakiejś szkółce w Kątach, ale największy wybór i dobrze opisane (przynajmniej byliny) są przy Ogrodzie Botanicznym. Lubię tam chodzić i chociaż się poprzyglądać jak coś wygląda ;-)

 

pozdrawiam, rówież wiosennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziemia ogrodowa Oborniki 200zł/ 13t - nie wiem jak daleko wożą, ale spytac można tel. 504 83 31 44

 

co do roślinek - yemiołka kupowała chyba w jakiejś szkółce w Kątach, ale największy wybór i dobrze opisane (przynajmniej byliny) są przy Ogrodzie Botanicznym. Lubię tam chodzić i chociaż się poprzyglądać jak coś wygląda ;-)

 

pozdrawiam, rówież wiosennie

 

dzieki za namiar na ziemie, ale nie robie sobie nadziei, juz jeden misiek z polnocy mi powiedzial, ze od kiedy Grunwaldzki jest w remoncie, to jeden przejazd wywrotki na poludnie Wroclawia by zajal caly dzien... z Obornik tez nie ma innej sensownej drogi jak tylko przez centrum Wroclawia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z was rozważał kawałek klimy w domu ?

 

Witaj.

Ja już rozważałem klimę na naszym poddaszu gdzie obecnie mieszkamy. Bardzo fajny gadżet zwłaszcza na poddaszach w lecie. Na nowym poddaszu też taką możliwość rozważam, zastanawiam się tylko gdzie wywalić ten okropny skraplacz. Jeśli już montować to tylko splita a nie jakieś tam stojące dmuchawki.

Kanałówka raczej jest przydroga chociaż najlepiej funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...