Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeszcze w sprawie tej obwodnicy, to czytalem, ze do 2008 nie ma jej w planie finansowym Wrocławia, moze wiec w kolejnej 10-latce.

 

Rozmawialem tez z ludzmi od Drog i Autostrad, że z kasą to jest tak krucho, ze nawet planow nie wykonują.

 

Czy macie dobry dojazd do swojej działki? Ja do asfaltu mam 125 metrow blota, ktore trzeba bedzie jakos z sąsiadami utwardzic. UM Sobotka sie nie kwapi, mają inne wydatki ....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alanta - no to będziesz miała wysoki numer - 106 lub 108. Ja kiedyś miałem szczęście do numeru "5" no i mój domek ma numer "5". Historia lubi się powtarzać :wink:

Teraz za to mieszkam pod znacznie wyższym: 34800. Jeszcze nie wiem czym tu się kierują nadając tak wysokie numery, a na ulicy pewnie jest kilkanaście domków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzysiekS, czytałeś ostatnio Gazetę Wyborczą ? :grin:

 

Co do dojazdu na działkę to w moim przypadku to jest istna tragedia, pierwotnie tą dróżką jeździły jedynie konne wozy na sianokosy a od zeszłego roku buduje się w sumie osiem domków.

Wiecie ile musiało tam przejechać gruszek z betonem i transportu z materiałami budowlanymi ? Ostatni sąsiad "zostawił" na drodze zderzak, ja o mały włos się nie zakopałem na amen - tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartt - mi też się zdarzyło wytrzymać kiedyś, ale tylko dlatego, że na prawdę byłoby ciężko dorwać się do kompa. Obecnie w związku z moją aktywności w kwestii organizacji sobie życia w nowej pracy, nie mam czasu zbytnio się tu udzielać, ale czytuję kilka wątków.

Obecnie korzystam z "kabla" i mam rzeczywisty transfer przy ściąganiu plików >200kB/s. Dawno marzyłem, żeby mieć coś takiego poza pracą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w temacie spotkania - jestem w trakcie rozmów z pewnym stolarzem o .. tarasie!!!!!! tarasie u nas za domem. Naszego projektu. To będzie duuży taras, drewniany cały (oprócz słupów), zadaszony i tam planuje zrobić spotkanko. NIEJEDNO. Jutro jedziemy negocjować cenę z ww. stolarzem. Stolarz jest z Długołęki. I ustalimy (mam nadzieję...) termin. Już teraz zapraszam!!! Ja na prawdę mam nadzieję, że to będzie niedługo. I mamy w planie MIESZKAĆ na tym tarasie od kwietnia do września. Minimum.

A ja byłam na dwóch spotkankach - jedno ... u mnie.

Drugie - .... nastrojowe Dobrzykowickie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartt - ja wytrzymalam nawet dłużej, sama nie wiem jak :smile: mielismy w pracy przeprow dzkę do całkiem innego miejsca, a potem rozpakowywanie kartonów i szukanie gdzie co jest, w międzyczasie okazało się oczywiscie ze TPSA cos tam miała zrobić i internet miał byc od 3, a byl dopiero od 11. Tak że 2 tygodnie prawie mnie nie było i nie wiem jak nadąże z czytaniem :wink:

dobrzykowice - jakos nie przypominam sobie zapowiedzi spotkania u Ciebie....może miało mnie tam nie być ? http://www.muller-godschalk.com/img/msn/

Gagata - już ciągnę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca - faktycznie Cię tu długo nie było, bo wpadłabyś na stronę 13. Przez chyba 2 dni było to jeszcze bardziej "skompresowane" :wink: Powiem Ci, że ja mam zaległości już ponad 3 tygodniowe :sad: z wyjątkiem tych miejsc, gdzie mnie wywołano. Nie mam ostatnio tyle czasu co kiedyś, ale mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...