Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam grupę . Kulka i.w podaje namiary na wykonawcę wodociągu w Twojej okolicy Zdzisław Dobrzański tel 603-981-457. Mikrusek ja miałem robione schody przez stolarza niedaleko lotniska a budowa w Kamieńcu Wrocł. nr tel gdzieś zapodziałem.Kiedyś podawałem ten tel. dla grupy Wrocl. Marpa gratulacje z postępu prac dachowych. Potwierdzam info. o dobrej jakości piasku z Chrząstawy. Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dawno mnie tu nie było, cóż budowa pochłania cały wolny czas

 

Mam prośbę, poszukuję fachowców od podbitki, listę wrocławską już przerobiłam, może kogoś jeszcze polecicie.

 

Jeszcze jedno pytanko co powinno być wcześniej podbitka czy tynk strukturalny

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marpa wielkie dzięki za namiar na geodetę. Właśnie do niego zadzwoniłam i telefonicznie się umówiłam, powiedział że uwierzy mi na słowo i nie muszę się z nim spotykać poprostu zadzwoni do mnie jak będzie już gotowa mapka, no i telefonicznie mnie poinformuje dzień wcześniej że jadą na miejsce działać. Bardzo sympatyczny gość (jak wszystkie Tomki)

 

Życzę Ci miłego wypoczynku na urlopie.

Pozdrawiam Kamila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM BARDZO CIEPLUTKO !

Na początek poszukiwane informacje

 

piasek z PIASKOPU z Chrząstawy - bardzo dobra jakość

 

beton z Abetu - wynegocjowałam sobie super ceny bo obok jest konkurencje WARBUD

 

geodeta ze Strzelina to mój miś z listy - Tomasz Prorok

 

 

No a teraz czas się pochwalić , kochani mój dom ma już dach , śliczny wyszedł , obiecuje zdjęcia ale po urlopie , który zaczyna się dzisiaj o 15 .01 , bo teraz nie mam czasu niestety .

Dachóweczka śliczna , kominki jeszcze ładniejsze , wyszło super .

 

Jeszcze raz polecam mojego murarza ( Waldek Szymański )jest na naszej liście no i muszę dodać ,że mimo różnych opini na tym forum mój cieśla też super się spisał ( Bronisław Myszka ).

 

Tak więc chatka skończona , plan wykonany , teraz nogi do góry i odpoczywamy .

 

pozdrawiam MARPA , spotkamy się za 3 tygodnie .

 

Jesli chodzi o twojego ciesle, to poczekaj do pierwszych porzadnych opadow. Wtedy zobaczysz, czy ci dobrze zrobil obrobki. Ja tez bylem zadowolony z niego na poczatku. Teraz, niestety, poprawianie po nim pochlonelo juz okolo 5000PLN.

 

 

Greg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz polecam mojego murarza ( Waldek Szymański )jest na naszej liście no i muszę dodać ,że mimo różnych opini na tym forum mój cieśla też super się spisał ( Bronisław Myszka ).

.

 

Jesli chodzi o twojego ciesle, to poczekaj do pierwszych porzadnych opadow. Wtedy zobaczysz, czy ci dobrze zrobil obrobki. Ja tez bylem zadowolony z niego na poczatku. Teraz, niestety, poprawianie po nim pochlonelo juz okolo 5000PLN.

 

Greg

 

U mnie to samo - przez obróbkę styku połaci ze ścianą wykonaną przez Pana Myszkę wpadło mi w zimie tyle śniegu, że aż folia paroprzep. się uginała. Oczywiście na ścianie zacieki :evil:

Nie wspominając o pocharatanych gumówką koszach dachowych, bo dachówki, a jakże, dekarze cieli na dachu :evil:

pzdr

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...