Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich :)

Jeśli chodzi o firmy to moze Rebud - to chyba TYczyński, znana na terenie firma.

 

Dla wszystkich wykańczajacych i zbierających się do przeprowadzki do nowych domków - dobra rada :)

Warto uzbroić się przed jesienią w kota. Myszy to trauma dla świeżo upieczonych wieśniaków (my już zasiedziałe wieśniaki więc wiemy :p )

Zamieszkała u nas kotka, przyszła sobie i została. Jest niesamowicie łowna - kilka razy dziennie idzie w pole i przynosi na taras średnio po trzmy myszy dziennie, które potem ze smakiem chrupie (na oczach dzieci ...). Oszczędzę wam drastycznych opisów ale bardzo mnie to cieszy :lol: Polecam - naprawdę warto przyjąć do rodziny kotka. Poza tymi okrucieństwami kotka jest super - śliczna, łasi się i uwielbia pieszczoty, bawi się z dziećmi.

 

Poza tym - naprawdę nie chce się nigdzie wyjeżdżać na wakacje jak się ma domek - urlop spędzamy u siebie :) Nigdzie nam nie będzie lepiej

Czego i wam życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie :-)

Wojty do wrzucenia na listę misiów bardzo uprzejmie proszę wpisać "moich" elektryków :-) Marian Gacek 880 465760. Ekipa naprawdę rzetelna i uczciwa. Ludzie znają się na swojej pracy i w dodatku konkurencyjni cenowo. Są z okolic Jelcza Laskowic.

Elektryka zakończona teraz czas na tynki :-)

 

BK ja Cię bardzo proszę tylko nie myszy. Ja wszystko zniosę tylko nie myszy brrr. SZUKAM KOTKI od już tylko jak ją nauczyć, żeby łapała ale nie konsumowała :-? bo tego widoku nie zniosę :cry:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitt,

 

czyzbys dzwonil do tynkarza? :) Bo ja dzisiaj dostalam o dziwo SMSa!!!! z wyjasnieniem, ze niestety nie przyjedzie w srode, czyli jutro, tylko 14!!! Prawde mowiac srednio mnie ten termin satysfakcjonuje (nie dosc ze mi to koliduje z innymi terminami, to najprawdopodobniej mnie w tym dniu nie bedzie we Wrocku), ale i tak zauwazam metamorfoze u tynkarza, skoro w ogole sie odezwal :o.

 

Wojty,

 

z tego co wiem, to Pan Marcin czyta to forum, więc zapewne zauważył, jak łatwo rozsierdzić inwestora i stracić dobrą opinię :wink:

U mnie ma zacząć przygotowania właśnie 14 i faktycznie wspominał, że chciałby u Ciebie skończyć "dzieło" jakoś w przyszłym tygodniu.

pzdr

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam- potrzebuję namiary na elektryka- bardzo proszę !!! z listy wszyscy zajęci a ja szukam go "na wczoraj" serdeczne dzięki i pozdrawiam

 

 

501477089

Henryk Osuszek

 

nie robi z obcego materiału tylko ze swojego ( cheć zwiększenia $$)

ja nie brałem go bo kabel miałem własny co mu sie nie spodobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitt,

 

czyzbys dzwonil do tynkarza? :) Bo ja dzisiaj dostalam o dziwo SMSa!!!! z wyjasnieniem, ze niestety nie przyjedzie w srode, czyli jutro, tylko 14!!! Prawde mowiac srednio mnie ten termin satysfakcjonuje (nie dosc ze mi to koliduje z innymi terminami, to najprawdopodobniej mnie w tym dniu nie bedzie we Wrocku), ale i tak zauwazam metamorfoze u tynkarza, skoro w ogole sie odezwal :o.

 

Wojty,

 

z tego co wiem, to Pan Marcin czyta to forum, więc zapewne zauważył, jak łatwo rozsierdzić inwestora i stracić dobrą opinię :wink:

U mnie ma zacząć przygotowania właśnie 14 i faktycznie wspominał, że chciałby u Ciebie skończyć "dzieło" jakoś w przyszłym tygodniu.

pzdr

Piotrek

 

No cóz, kto slucha, ten na siebie wysłucha, a raczej wyczyta :lol: . Ale wiesz, tak sie zastanawiam, bo mi opowiadal, ze ma terminy pozajmowane na 2 lata z gory, a tu sie okazalo, ze w ciagu tygodnia umie wygospodarowac jednak czas na jeszcze jedna inwestycje :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ktoś wie gdzie mogę nabyć szlake .. bo drogę muszę utwardzić ...zwłaszcza po ostatnich deszczach makabra sie stała z dojazdem :(

 

Marzka a jak Wy sobie radzicie ? a może u Was to już piaszczysto jest ? bo ta "nasza" miejscowośc jest gliniasto piaszczysta.

 

Huhrak u nas teraz OK. Droga daje radę bo sporo gruzu na nią parę lat temu nawieźli chociaż na wiosnę jak śniegi topniały to była masakra

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem pierwszy raz na grupie. Buduje sie w Brzeziej Łące i poszukuje osyby do polożenia płut kartonowo-gipsowych+ ocieplenie poddasza. Bede wdzieczna za namiary.

 

 

Mimix2---ja się buduje w Długołęce -masz namiary na fachowca od dachów , działającego na tym rejonie ? Napisz z czego masz dach i jak sprawnie z nim poszło .

 

Mam dobrego fachowca -ale latem on tylko domy buduje --a taką wykonczeniówke to tylko zimą --jak roboty jest mniej / Jak pytasz z wyprzedzeniem to dam namiary ----naprawde solidny, robił u znajomych wykonczenie wnętrza /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ktoś wie gdzie mogę nabyć szlake .. bo drogę muszę utwardzić ...zwłaszcza po ostatnich deszczach makabra sie stała z dojazdem :(

 

Marzka a jak Wy sobie radzicie ? a może u Was to już piaszczysto jest ? bo ta "nasza" miejscowośc jest gliniasto piaszczysta.

 

hej,

 

Jesli chesz zuzel, to zadzwon tutaj http://www.vknpolska.pl/kontakt/kontakt.php i powiedz ze chcesz zuzel, najlepiej z Siechnic (ten z Wrocka jest drobniejszy). Sam zuzel kosztowal rok temu 5-6zl netto za tone. Lepiej wez go odrazu wiecej, bo najdrozszy moze sie okazac transport i nie bedzie ci sie oplacalo dokupowac po pare ton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z mojego fachowca od dachow nie jestem zadowolona, kominy poprawial juz 3 razy, a po ostatnich ulewach byly mokre.

Najlepsze, ze teraz pojechal robic dachy do Anglii.

Jesli chodzi o dachy to slyszalam dobre opinie o Panu Tadeuszu Dudzie - namiary podam jutro jak sprawdze. Nie wybralam go bo byl sporo drozszy od mojego - ale teraz nie wiem czy bylo warto.

Pana od plty i ocieplenia potrzebuje na poczatek pazdziernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...