Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kochani ! Sprawa dojrzała. Postanowiłem, że wraz z nadejściem wiosny zorganizuję spotkanie na naszej działce. Proponuję sobotę 22 marca godz. 13,00. Buduję w Wilkszynie k. Wrocławia. Bardzo łatwo trafić. Mapę i zdjęcie domu wysyłam na maila. Zapraszam wszystkich chętnych. :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy to ten Wilkszyn?

http://www.plan.pl/wroclaw/mapa/index.php?kwadr=E2

Podaj dokładniejszą lokalizację.

 

Kolizja z Tarbudem to faktycznie pewien minus.

 

A propos Tarbudu:

W zeszłym roku zajęło mi chyba z godzinę łażenie po targach i kompletowanie wszystkich ulotek. Może się w tym roku zorganizujemy? Zrobimy listę tematyczną i każdy się zdeklaruje, jakie ulotki go interesują. A potem ktoś, kto będzie na Tarbudzie pozbiera z poszczególnych stanowisk po odpowiedniej liczbie ulotek. A rozdzielimy to na spotkaniu (które w takim układzie nie mogłoby być przed Tarbudem).

Oczywiście kto chce iść to sobie pójdzie. Ale jak kogoś interesuje lista potencjalnych sprzedawców to po co każdy ma osobno latać po targach?

 

Nie wiem, czy to się uda, ale spróbować można.

 

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jovi - tu na prawdę nie ma się co szczypać "początkujący" czy nie. Powiem Ci, że można czasem się zdziwić. Ja się trochę zdziwiłem, jak się okazało, że ktoś z moich znajomych z Forum ma tytuł "dr.hab.", a na Forum ... Delikatnie rzecz ujmując nie wygląda na poważną osobę. To nawet jest fajne. Samodzielne budowanie (przynajmniej samodzielny nadzór) nas łączy.

Życzę udanego spotkania. Ja pewnie wrócę do Polski na początku czerwca :sad:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jovi, oczywiście, że zapraszam, chciałbym, aby było nas jak najwięcej. Działka jest duża, no chyba że przyjechaliby wszyscy forumowicze Polski :lol:

Tarbud trwa trzy dni. Ja wybieram się w piątek.

Frankai, właśnie wyczytałem gdzieś, że znów jesteś "globtrotuarem" (Twoje) i strasznie rozpaczam, że Cię nie będzie, będziemy się z Tobą łączyć telepatycznie :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smok - taki już jestem :smile: Nie wysiedzę na miejscu. To jest moja pierwsza (formalnie trzecia) praca. Krótko po jej rozpoczęciu, gdy jeszcze pracowałem tylko na "zleceniu" i ze śmieszną pensją, miałem propozycję przejścia do zakładu w mojej miejscowości. Każdy mieszkaniec wówczas (teraz już może nie) marzył o tym, by tam się dostać. Tam się pracę dziedziczy :wink: Byłem tam nawet na rozmowie wcześniej, ale jak okazja się pojawiła, to stwierdziłem, że pracując 1km od domu, 7:00-15:00, 7:00-15:00, 7:00-15:00, 7:00-15:00, 7:00-15:00 ... - po miesiącu zabiję się własną pięścią z nudów. I "dałem szansę" swojemu pracodawcy. Wykorzystał ją parę miesięcy później i zostałem "globtrotuarem i obelżyświatem". I nawet dobrze mi z tym. Jeżeli zrobicie spotkanie, gdzie będzie Internet, to mogę wziąć w nim udział. Mam już zainstalowaną kamerę i zestawik audio, więc możemy zrobić wideokonferencję interkontyntalną. Jak ktoś zainteresowany, to po priv podam po jakim adresie można mnie znaleźć. Jestem zarejestrowany na MSN (tekst+audio), a jak wykorzystuję video, to się przełączam na NetMeeting.

Pozdrawiam zza Wielkiej Wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai, konferencja interkontynentalna to by było coś. Jak w telewizji, albo i lepiej. Już kombinuję jak to zrobić, Może sąsiad użyczy gniazdka telefonicznego. Ale jakoś widzę małe zainteresowanie :sad: Może boją się smoka ? Dziś powysyłałem privy, może coś się ruszy.

Ile godzin jest różnicy między nami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smok - może się boją :wink: Ja łączyłem się z domu w Polsce z kumplem z Kalifornii i pomimo niekorzystnej - wg tegoż kumpla - pory, transfer był OK. Mój synek bardzo się cieszył jak mu pan pomachał i z nim rozmawiał z "komputelka". Różnica jest 6h. Masz odpowiedni sprzęt? Podaję namiar po priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...