Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

podłacze się do pytania o piasek i rozwinę w stronę podsypki. Tylko,że ja buduję na południu. Gdzie najlepiej tu kupować te rzeczy?

pozdrowka

 

spróbuj w Żernikach - na ul. Brzozowej jest gość, który sprzedaje piasek

jest też firma w Bielanach - bodajże Transpiach

albo tam gdzie ja brałem - hurtownia Vigma Berg w Wysokiej 300 zł / 27 t podsypki

pozdrawiam sąsiadkę z IWIN :D

 

Piotrek (z ul. Polnej)

 

O czesc!dopiero teraz to zauważyłam! pozdrawiam sąsiadów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja z mojego fachowca od dachow nie jestem zadowolona, kominy poprawial juz 3 razy, a po ostatnich ulewach byly mokre.

Najlepsze, ze teraz pojechal robic dachy do Anglii.

Jesli chodzi o dachy to slyszalam dobre opinie o Panu Tadeuszu Dudzie - namiary podam jutro jak sprawdze. Nie wybralam go bo byl sporo drozszy od mojego - ale teraz nie wiem czy bylo warto.

Pana od plty i ocieplenia potrzebuje na poczatek pazdziernika.

 

 

potwierdzam dobrą opinie o p. Dudzie , ktory u mnie wykonał dach bardzo miły i kompetentny człowiek , polecam , mój dach zdaniem wielu fachowców jest wykonany super , wiec jeśli p. Duda ma tylko wolny termin bierz bez zastanowienia

pozdrawiam

 

witam grupe -- Alica jaki jest Twój dach i czym kryty ? Jak długo zajęło p. Dudzie jego wykonanie -i jak to wyglądało cenowo ? Możesz podać namiary tel.do niego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę. Przed tynkowaniem radze porobić zdjęcia każdego pomieszczenia tam gdzie idą kable .Pamięć ludzka jest ulotna i za parę lat nie bedziecie pamiętali gdzie który kabel idzie.A tak obejrzycie zdjecie opisanego pomieszczenia i będziecie wiedzieli jak idą .Pozdrawiam Wiech

Za parę lat?? Wiech ja już nie pamiętam. A tynki robili 3 miesiące temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę. Przed tynkowaniem radze porobić zdjęcia każdego pomieszczenia tam gdzie idą kable .Pamięć ludzka jest ulotna i za parę lat nie bedziecie pamiętali gdzie który kabel idzie.A tak obejrzycie zdjecie opisanego pomieszczenia i będziecie wiedzieli jak idą .Pozdrawiam Wiech

 

Dzieki za radę ))) my jestesmy przed tynkowaniem) wiec pewnie popstrykamy troche) pozdr. flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę. Przed tynkowaniem radze porobić zdjęcia każdego pomieszczenia tam gdzie idą kable .Pamięć ludzka jest ulotna i za parę lat nie bedziecie pamiętali gdzie który kabel idzie.A tak obejrzycie zdjecie opisanego pomieszczenia i będziecie wiedzieli jak idą .Pozdrawiam Wiech

 

Dzieki za radę ))) my jestesmy przed tynkowaniem) wiec pewnie popstrykamy troche) pozdr. flowercia

 

ja dorzucę jeszcze jednen pomysł (olśniło nas takim rzutem na taśme jeden dzien przed tynkowaniem )

 

kontakt w kuchni do podłaczenia okapu, ale umiejscowiony wysoko ~0,5 m od sufitu tak by kable z okapu nie trzeba było sprowadzac w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić dobrą ekipę murarzy z okolic Jelcza-Laskowic z góry dziękuję wels

Witaj

Ja moge polecic moją ekipę -> Leszek Świrad z Chrząstawy Wielkiej (niedaleko Jelcza)

na pewno nie jest to idealna ekipa ale chyba takich nie ma

mamy pare zastrzerzen, ale ogolnie sciany wymurowane sa b. równo i elegancko ekipa pracuje na wysokich obrotach bardzo sprawnie i szybko (moze za szybko stąd błędy), moze gdyby nasz kieownik budowy przyjezdzal na naszą budowę to paru błędów byśmy uniknęli bo niektórych rzeczy niezauwazyliśmy, wiecej szczegółów mogę wysłac na priv'a))) wiem co nalezy przypilnować przy tej ekipie)

pozdrawiam flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę. Przed tynkowaniem radze porobić zdjęcia każdego pomieszczenia tam gdzie idą kable .Pamięć ludzka jest ulotna i za parę lat nie bedziecie pamiętali gdzie który kabel idzie.A tak obejrzycie zdjecie opisanego pomieszczenia i będziecie wiedzieli jak idą .Pozdrawiam Wiech

 

No, a ja jeszcze radze wywolac zdjecia :). Nie ma co odwlekac, ze mozniej sie to zrobi. Film mozna latwo zgubic, a dysk moze pasc wraz z calym dorobkim zdjeciowym. My niedawno wywolywalismy ponad 200 zdjec elektryki z cyfrowki za 19gr/zdjecie w Rossmannie :) rachunek wbrew pozorom wyszedl smiesznay, jak za taka sterte zdjec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisałam wczesniej szukam osoby do ocieplenia dachu.

Na stronie "Misiów" znalazłam nazwiska: Waldek Gembiak i Fila Wojciech.

bardzo prosze o opinie na temat tych Panow.

Pan Waldek Gembiak jest OK. RObił u mnie całą wykończeniowkę (od stanu surowego) i jesteśmy zadowoleni. Oczywiście nie znaczy to że ręczymy za ich pracę ... ale są naprawdę fajni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisałam wczesniej szukam osoby do ocieplenia dachu.

Na stronie "Misiów" znalazłam nazwiska: Waldek Gembiak i Fila Wojciech.

bardzo prosze o opinie na temat tych Panow.

Pan Waldek Gembiak jest OK. RObił u mnie całą wykończeniowkę (od stanu surowego) i jesteśmy zadowoleni. Oczywiście nie znaczy to że ręczymy za ich pracę ... ale są naprawdę fajni.

 

Jak narazie pan Waldek zrobil na mnie dobre wrazenie i dlatego go juz "zarezerwowalam" - zaczyna u mnie od przyszlego tygodnia cala wykonczeniowke - ocieplenie domu, ocieplenie poddasza, kafelki itp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...