Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

color]

Dzieki, ale jeszcze mam prośbe: też szukam betonu komórkowego. Jeżeli to nie sprawi trudnosci, to daj namiar na bk z Milicza czy inny.

 

Pozdrawiam. N. Stanko

 

 

Witam

 

Hurtownia Eljot ze Smardzowa k Oleśnicy / tel. 314-90-71-----ma taniej Suporex 24 -niż producent w Miliczu / pewno taka polityka fabryki , aby detalista nie zawracał gitary /

 

W lipcu juz po podwyżce placiłam za beton komórkowy ---5,57 brutto

 

Transport co prawda płatny ---

 

 

 

 

2. Natalia czy Ty masz jeszcze jakiś inny adres mailowy . Nie mogę Ci wysłać info o kosztach robocizny p. Tkaczyka ----------ppodany przez Ciebie mail [email protected]

 

 

pozdr.MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy naprawdę nikt nie może mi polecic tartaku , w którym mogę dostac dobrą wieźbę ?

 

Proszę o informacje czy sami ją impregnowaliście?

 

MTW1

Witaj ja kupowalam więźbę u Pana Jarochy z Chrząstawy Wielkiej

na samym końcu Chrząstawy przy sklepie spożywczym duży dom

pozdrawiam flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

mtw1- drewno kupowane bezpośrednio często jest złej jakości , tartaki nie chcą wymieniać wykręconych lub popękanych elelmentów , polecam , zakup drewna przez cieśle oni jako stali klienci dostają towar na wymiane , szybko tartaki coś dowiozą jesli braknie i problem masz z głowy . A cieśla jak kupisz sam to ci będzie marudziła , że nie takie , że za mokre , że za suche ......

 

 

Damro

Polecam moja hurtownie BUDOSKŁAD na Grota Roweckiego , super obsługa , wal od razu na pięterko tam Pan Adam Wróblewski od ręki wyceni ci towar . NIGDY nie miałam z nimi problemów .

Godne polecenia są jeszcze

- BUDIMPOL on ma kilka oddziałów w całym Wrocławiu ,

- ul. Opolska - była Gaja

- AB Bechcicki - za Gają , mają też oddział w innej części miasta

- ul. Armii Krajowej BUILIDR II

 

Koledzy z forum też coś dopiszą

 

POZDRAWIAM MARPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochani!

Zamierzam postawić chałupę w przyszłym roku w Strzeszowie - gm. Wisznia Mała. Ponieważ widzę, że dorwać budowlańca to nie taka łatwa sprawa, poradźcie proszę kiedy najlepiej zaklepać ekipę.

Czy ktoś z Was budował z biurem Arkis z Warszawy?

Czy ciąża w czasie budowy to dobry pomysł? :lol: :lol: :o :o :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

secam, jestem laikiem i piszę po babsku (przepraszam szanowne koleżanki),

W ścianie fundamentowej należy zostawić tzw. peszele(kilka), którymi do budynku zostaną doprowadzone przewody : prąd, alarm chyba coś jeszcze,

a wyjdą np. oświetlenie posesji, prąd do bramy, domofonu...

 

halszka.ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

secam, jestem laikiem i piszę po babsku (przepraszam szanowne koleżanki),

W ścianie fundamentowej należy zostawić tzw. peszele, którymi do budynku zostaną doprowadzone przewody : prąd, alarm chyba coś jeszcze,

a wyjdą np. oświetlenie posesji, prąd do bramy, domofonu...

 

halszka.ka

No a ja polecam sprawdzić na projekcie jaki kabel prądowy wchodzi do domu bo nieraz peszel nie wystarczy. Ja do prądu dałem przepust Dz50mm (rura kanalizacyjna).

Do misiów dodałem ekipe godną polecenia od posadzek i mam nadzieje że u innych będą się sprawdzali tak dobrze jak u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damro

 

Budimpol na ul. Brucknera ---daje może dobre rabaty na kominy Schiedla -----ale jezeli chodzi o dachówki ---to wystawka marna ----a na ofertę sie nie doczekałam ....

 

Hurtownia MSM /Gaja UL. Opolska- --POLECAM ---doradca P. Artur Malinowski --- powiedział , że za 3 godz-będzie gotowa wycena dachowki / chciałam dla porównania 4 rodzaje / i za 3 godz miałam ofertę na fax-ie . Tego samego dnia spotkaliśmy się , zeby na "żywca" zobaczyć dachówki. Facet zna się na rzeczy i widać , że zalezy mu na Kliencie --poświęcił nam sporo czasu i odpowiadał na mase pytań --sporo tez podpowiadał ---jeszcze tego samego dnia ----- dopieliśmy zamówienia -----

 

Z pozostałych firm do tej pory ---brak odzewu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

secam, jestem laikiem i piszę po babsku (przepraszam szanowne koleżanki),

W ścianie fundamentowej należy zostawić tzw. peszele(kilka), którymi do budynku zostaną doprowadzone przewody : prąd, alarm chyba coś jeszcze,

a wyjdą np. oświetlenie posesji, prąd do bramy, domofonu...

 

halszka.ka

 

No to mnie totalnie zbiłaś z tropu bo ja do tej pory słyszałem (i tak robię) że wystarczy tylko w fundamentach zostawić przepustyy do powietrza od kominka, przepust do wody i rozprowadzić rury kanalizacyjne pod chudziakiem :o Mówiono mi że elektryczne rzeczy idą po ścianach i nie trzeba ich wprowadzać przez sciany fundamentowe - muszę się dokładnie wypytać żeby nie dać plamy.

 

A czy wy przypadkiem nie budujecie się w tej samej gminie co ja ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...