Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

halszka.ka - 100 lat !!!!

 

 

W poniedziałek podpisuję umowę z wykonawcą na postawienie ssz (tak tak - mam nadzieję zdążyć jeszcze w tym roku :) )

 

Czy mogłabym poprosić doświadczonych o wysłanie mi wzoru umowy jaką podpisywali z wykonawcą?

 

Bede baaardzo wdzięczna.

Podaje swój adres: [email protected]

 

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za życzenia!!!!!

Dziś, co prawda nastrój lepszy, ale główy problem - z ekipą - pozostał. Ale co tam, najwyżej będziemy kontynuować wiosną :-?

 

 

 

 

http://www.haabaa.com/infopool/images/6/69/Drinki.jpg

 

A to - dla wszystkich obecnych, jak braknie, dajcie znać....(bez krępacji) lodówka pełna :D :D :D

 

PA halszka.ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halszka - bardzo spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe , wszystkiego naj ,naj .no i chatki puchatki prosto z marzeń

A może to jakaś okrągła data , bo mnie przy 30 złapała deprecha - jeju jaka stara jestem:)))))

 

Dzięki za drinki ten zielony bardzo mi smakował :lol: , poproszę jeszcze jednego :lol: :lol:

 

pozdrawiam marpa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też interesuje się szambem. Moi znajomi z firmy która sprzedaje przydomowe oczyszczalnie ścieków mają podobno kolesia co robi betonowe i to po dość dobrej cenie- jak wezmę namiary to Wam napiszę. U mnie dzisiaj wchodzą geodeci na działkę i się zacznie....

 

Witaj wyciągnęłam Twojego maila z naszej grupy masz moze namiary a tego gościa od szamb? pozdrawiam flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też interesuje się szambem. Moi znajomi z firmy która sprzedaje przydomowe oczyszczalnie ścieków mają podobno kolesia co robi betonowe i to po dość dobrej cenie- jak wezmę namiary to Wam napiszę. U mnie dzisiaj wchodzą geodeci na działkę i się zacznie....

 

Witaj wyciągnęłam Twojego maila z naszej grupy masz moze namiary a tego gościa od szamb? pozdrawiam flowercia

 

 

Witam,

 

ja też jestem na etapie poszukiwania szamba betonowego do Nadolic Wielkich. Mam kilka namiarów z Wrocławia, ale tu koszt szamba z montażem to około 5000,00 netto (bez montażu to ok. 3000,00 bez dojazdu).

Koło Radomia też sprzedają szamba betonowe za około 2000,00 zł netto, z tym, że przewóz jednego szamba do Nadolic to koszt 2200,00zł. Jak jest więcej to koszt się rozkłada.

 

Jutro napiszę wszystkie namiary na szamba jakie znalazłam i ceny na priva.

 

Pozdrawiam

 

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello budujący forumowicze!

 

Czy ktoś ma kontener/barak/budę na budowie i już nie jest mu to potrzebne i chciałby odsprzedać???

 

Uzywanego nie mam ale mogę Ci polecić taki kupiony za 1500 zł stawiają na działce w cenie firma z wrocławia 071-346-24-73

http://preview.ggrzegorz.photosite.com/~photos/tn/4044741_348.ts1157434846832.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też interesuje się szambem. Moi znajomi z firmy która sprzedaje przydomowe oczyszczalnie ścieków mają podobno kolesia co robi betonowe i to po dość dobrej cenie- jak wezmę namiary to Wam napiszę. U mnie dzisiaj wchodzą geodeci na działkę i się zacznie....

 

Witaj wyciągnęłam Twojego maila z naszej grupy masz moze namiary a tego gościa od szamb? pozdrawiam flowercia

 

 

Witam,

 

ja też jestem na etapie poszukiwania szamba betonowego do Nadolic Wielkich. Mam kilka namiarów z Wrocławia, ale tu koszt szamba z montażem to około 5000,00 netto (bez montażu to ok. 3000,00 bez dojazdu).

Koło Radomia też sprzedają szamba betonowe za około 2000,00 zł netto, z tym, że przewóz jednego szamba do Nadolic to koszt 2200,00zł. Jak jest więcej to koszt się rozkłada.

 

Jutro napiszę wszystkie namiary na szamba jakie znalazłam i ceny na priva.

 

Pozdrawiam

 

Magda

 

Czesc Magda a moze spróbujemy razem cos zamowic?

moze dadzą nam zniżke daj znac ? moj e-mail [email protected] lub gg 760652

pozdrawiam flowercia (Bogusia)

 

Ja z najtanszych firm znalazłam firmę z sobotki -> przewoz montaz + kopanie 5 tys zł, pozostale firmy to koszty w okiolicach 6-7 tys...., nie mozemy czekac na Probud do wiosny, bo pamietajac ta zime to po roztopach woda byla na wys 40 cm w głąb ((( wiec montaz na wiosnę odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

troche mnie nie bylo ostanio na forum...ale to dlatego, ze u nas jak nigdy naprawde sie dzialo :o

 

W zeszlym tygodniu na placu boju dzialo sie a dzialo - mniej wiecej w tym samym czasie lub z 1 dniowym opoznieniem dzialay u nas ekipy od podlogówki, wylewek, ocieplenia zewnetrznego, dolnego zródla no i do tego jeszcze maz z tesciem dokanczali ogrodzenie....Uffff. Serce roslo!! Szkoda tyko ze nie mogam za dlugo siedziec i podziwiac tej "walki", ale poporstu nie bylo tam dla mnie miejsca - wszyscy mnie tylko przestawiali...

 

W tym tygodniu systuacja sie juz unormowala - pracuja tylko panowie od ocieplen i od dolnego zrodla. Normalnie plaza w porownaniu do poprzedniego tygodnia.

 

Teraz tylko czekam az sie skonczy to ocieplenie i zaczenie sie ocieplanie poddasza... Moglabym juz malowac pokoje, no a potem tylko panele i..., oj rozmrzylam sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...