Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Podpowiedzcie, jakie rzeczywiste zużycie dysperbitu mieliście przy izolacji swoich ścian fundamentowych? Przy moich 140m2 wg producenta powinienem kupić 350 kg czyli drobne 17 wiaderek..

Ciekawi mnie to bo porównując np do Izoplastu czy Izolbetu /0,2kg/m2/ zużycie dysperbitu jest b. duże, a niechciałbym zostać z 10 wiaderkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kierownika budy to sprawdzcie w watku o wykonawcach na wroclawskiej bialej liscie

 

wpisalam tam swojego. ja jestem zadowolona :D

 

 

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz. Tą listę już przejrzałam i kilka namiarów zamierzam sprawdzić jak będziemy na etapie wykańczania :).

 

Może ma ktoś jeszcze kogoś godnego polecenia ?

 

Zaborki spróbujcie tu : P. Małgorzata Szot 602388226 - tyle że do końca przyszłego tygodnia jest na urlopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nie musielismy kupowac calego oprzyrzadowania, ale za to trzeba bylo samemu cale te deseczki powbijac :lol:, tzn mozna bylo poporsic godete zeby to zrobil, ale trzeba byloby za to ekstra zaplacic. A co do mlotka to u nas bylo odwrotnie -- geodeta zapomnal mlotka i zostawil go u nas :)

 

No to w końcu doszliśmy z Panem do porozumienia:)

Miał swoje młotki, sam zbijał, wbijał i rozciagał sznurki i zapłaciłam za to 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka i.w.

zdaje się że widziałam składanie baraku na twojej działce - wczoraj ktoś coś przywoził ciężarówką z dużą żółtą plandeką :) a dziś coś rozkładali. Czy masz już zdjęty humus?

 

Tak tak - to u nas:))))

Na naszej działce zdjęty już humus, wytyczony fundament, postawiony śliczny barak od ZabyGoni, i wczoraj przywiezli część bloczków betonowych na fundament:))))

 

W poniedziałek, najdalej we wtorek kopanie i lanie fundamentów :D

Oby tylko pogoda sie znowu zrobiła ładna:)

 

Wszystko widzę z mojego tarasu :wink:

To bardzo bardzo dobrze :D

Jak zobaczysz coś co nie powinno mieć miejsca - to od razu alarmuj :)

 

P.S. a ja jednak nadal nie kojarzę, który to Twój domek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

a ja muszę sie pochwalić, że u mnie już dach zrobiony :)

 

Prace wewnątrz posuwają się powoli naprzód.

 

Pozdrawiam

 

Magda

 

Gratuluje serdecznie... fajny to moment, a my teraz najbardziej sie cieszymy z tego ze mamy stan surowy zamkniety i mozemy sobie spokojnie cos robic w środku pozdrawiam flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorhir gratulacje z okazji zalania fundamentów , pierwsze koty za ploty , byle tak dalej . a gdzie budowa ? jaki domek ? pochwal się troche .

powodzenia życzę MARPA

 

 

Budowa w Żórawinie (na południe od Wrocławia).

Domek niezbyt wielki - GL 252 z pracowni Studio Atrium (z niewielkimi przeróbkami).

W sobotę jadę zobaczyć, jakie są postępy :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S. a ja jednak nadal nie kojarzę, który to Twój domek:)

 

Od ciebie patrząc w stronę Wrocławia - czyli na zachód - to ten jasnozółty dom z czarnym dachem i dużym tarasem - widać tez od paru dni drewutnię (chłopaki walczą już dwa tygodnie z tą drewnutnią)

 

Zresztą - to ten domek:

http://stare.foto.onet.pl/upload/41/89/_630834_n.jpgpo prawej stronie jeszczemocno niewyjściowo :oops: ale zbieramy pieniądze na dokończenie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. pozwalam sie przyłączyć, by skorzystać z niewyczerpanej skarbnicy wiedzy :D .

Rozpoczynam właśnie budowę, a raczej starania o kredyt na działce w Pęgowie. Staram się o kredyt w PKO BP i natknąłem się na pierwszy problem tj. kosztorys sporządzony przez osobe z uprawnieniami. mam już projekt (kupiłem razem z działką) i częściowo rozpoczetą budowę ale niestety kierownik budowy jest za granicą. Czy ktoś moze mi podać namiary na niedrogiego kosztorysanta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...