Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie Kochani!!

Nareszcie mam internet w nowym domciu i w sumie nie chwaliłam się, ale od przeszło miesiąca mieszkam :lol: Jest cudownie pewnie niedługo zaczne wklejać zdjątka z tego co to sama zrobiłam, ale jak zwykle wiele rzeczy brakuje. Nie mam lodówki (stary mińsk :roll: ), zmywarki i wielu innych rzeczy, ale co tam tj. bez znaczenia w porównaniu z przyjemnością bycia na swoim :D

Tpsa?! nie będe na nią psioczyć, ale powinnam perypetie zapisać w jakimś dzienniku, a wyszłaby niezła komedia; hihi.

 

Izolacja pozioma?? Moim zdaniem może być dwa razy papa, ale ja dawałam taką grubą taśme, chyba izoplex. W sklepach są te cieńkie podajże izoplast (jak się przyjrzysz to ma taką krateczke), a ta gruba jest gładka i nie da się tak łatwo rozerwać. Można ją kupić, ale trzeba poszukać.

 

 

Betka

GRATULACJE :)

 

Napisz więcej jak się mieszka na swoim :)

jak sobie radzisz z dojazdami - szkoły etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jutro kopania ciąg dalszy i jak zdążą jutro - to lanie i zbrojenie ław, jak nie zdążą - to we środę. Mam tylko nadzieję, ze ten kapuśniak z nieba nie bedzie sobie za długo dowcipów z nas robił:)

 

Kulko

my zaczynamy kopać w następny poniedziałek, też mam nadzieję, że zimy w tym roku nie będzie - jak to wszyscy wokół nam mówią :roll: - oby nie było jak z latem, co to miało być deszczowe :o .

pozdrawiam serdecznie

Dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaba_gonia - no i gdzie to słońce?:)

 

dabell - ponoc taka zima jak rok temu zdarza sie raz na 20 lat;)Przeczytałam już wszystkie serwisy pogodowe jakie są dostępne w sieci i chcę wierzyć, że jesień bedzie długa i ciepła, a zima kótka i łagodna:)

 

Aczkolwiek paxdziernik ma byc chłodniejszy i bardziej mokry niż wrzesień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dabell - ponoc taka zima jak rok temu zdarza sie raz na 20 lat;)Przeczytałam już wszystkie serwisy pogodowe jakie są dostępne w sieci i chcę wierzyć, że jesień bedzie długa i ciepła, a zima kótka i łagodna:)

 

Aczkolwiek paxdziernik ma byc chłodniejszy i bardziej mokry niż wrzesień.

Widzę, że też masz schizę na serwisy pogodowe :-) ja nawet oglądałam statystyki pogodowe od 1959 roku :lol: . A październik zgodnie z nimi we Wrocławiu jest zawsze bardziej mokry od września :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betka

- WIELKIE GRATULACJE - czekamy na zdjecia :D

 

kulka

 

no i nie zapomnij obsikac fundamentów :lol: - u nas ze wzgledu na duze zaludnienie na osiedlu zrobila to tylko meska polowa :D, ale u znajomych sikali wszyscy po kololei :lol: . MOntety podono nalezy wrzucic w kazdym rogu no i maja byc zlote - my wrzucilismy takie pozlacane - no, co trzeba bylo troche przyciac budzet ;), a na progu wrzucilismy jakis kiczowaty zloty pierscionek. A pod chudziak wrzucilismy jeszcze zalakowana butelke z listem do potomnych :D

 

Woprz,

 

dzieki za namiar, ale moj M chwile wczersniej zamowil kontener w TRANSMIE za 320zl za 7,5m3. Ale i tak do ich zadzwonilam - cene mieli podobna -350zl, wiec tez w miare tanio w porownainu do konkrencji typu WPO, Ganvanwinkel, czy Transformers. Popytalam przy okazji o cene wyworzenia smieci komunalnych - powiedzieli 8zl na tydzien (za 120l, wywoz 1 raz w tygodniu)- sasiedzi placa cos kolo 50zl (jesli czegos nie pomiedszalam), ale maja odbior 2 razy w tyg. A wy ile placicie za wywoz smieci komunalnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A październik zgodnie z nimi we Wrocławiu jest zawsze bardziej mokry od września :-).

 

A to chyba nie jest za dobra wiadomość:)

 

to nie jest tak zle, oby tylko zimno nie bylo. A wrzesien przeciez nie byl mokry.

 

Poza tym jak wam zaczna wylewc fundamenty, a potem beton na strop to taki maly deszczyk, zwlaszcza kilka godzin po wylaniu bet. ,nawet sie przyda :) Naprawde nie macie sie czym martwic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak wam zaczna wylewc fundamenty, a potem beton na strop to taki maly deszczyk, zwlaszcza kilka godzin po wylaniu bet. ,nawet sie przyda :) Naprawde nie macie sie czym martwic :)

 

No i właśnie dlatego też lubię zagladac na forum, bo zawsze po wizycie tutaj czuję się lepiej :D

 

Tylko tym sikaniem mnie zmartwiłaś:) U nas też za ludno nie jest naokoło - ale z drugiej strony kobiecie w ciaży wiele rzeczy uchodzi na scuho :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak wam zaczna wylewc fundamenty, a potem beton na strop to taki maly deszczyk, zwlaszcza kilka godzin po wylaniu bet. ,nawet sie przyda :) Naprawde nie macie sie czym martwic :)

 

No i właśnie dlatego też lubię zagladac na forum, bo zawsze po wizycie tutaj czuję się lepiej :D

 

Tylko tym sikaniem mnie zmartwiłaś:) U nas też za ludno nie jest naokoło - ale z drugiej strony kobiecie w ciaży wiele rzeczy uchodzi na scuho :wink:

 

Nie masz sei czym martwic, teraz zmrok zapada w miare szybko, juz o 8 nic nie bedzie widac ;) . My musielismy sie skradac az po 10 w nocy, bo wylewalismy fund. na poczatku lipca :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uooo kochana nie strasz.....

 

 

nie martw sie tobie to nie grozi!!! Mnie to spotkalao bo sie murarz tak ociagal z praca ze dachowcy przyszli do mnie dopiero w grudniu-to byl koszmar.

 

tak w ogole to "zamow" sobie duza ulewe, a nawet kilka dni deszczu po skonczonym dachu - wtedy szybko ujawnia sie niedoróbki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wystawil" mnie tynkarz, niejaki Andrzej Roch, wiec wnioskuje o zdjecie misia z listy polecanych. Umowil sie, czekalem miesiac na umowiony termin, w miedzyczasie potwierdzil, a potem sie nie pojawil i nie odbiera telefonow ode mnie.

 

Prosze wiec o polecenie tynkarza maszynowego z agregatem do tynkow zewnetrznych. Do zrobienia jest ok 170 m2 tynku mineralnego (cem-wap) z worka. tynkarzy z listy grupowej sprwadzilem, zajeci. Wiem ze szanse marne, ale moze akurat komus wpadnie w ucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betka - gratulki przeogromne!

 

Wojty - do Ligoty dojeżdża tylko WPO ALBA - płacimy 47 zł za kwartał - wywóz co 2 tygodnie 1 kubeł (chyba to jest 120l). Wystarcza nam spokojnie (rodzina 4 osobowa, prawie codzienne gotowanie), a od chwili gdy mam kompostownik to kubeł czasem nawet jest niepełny :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki dziewczyny! :D

Mieszka się fajowo. Z odjazdami to tragedia. Czy przez swojczyce czy przez brucknera to straszne korki :evil: Moja starsza córa chodzi do gimnazjum na grunwaldzie to dojeżdża z kolegą autobusem. Druga chodzi do przedszkola na zakrzowie to korków nie ma. Staram się do centrum dojeżdżać w późniejszych godzinach. Ja na razie nie pracuje to troche omijam korki. Co do prania to mam suszarke i musze powiedzieć, że bez niej to nie wiem jak bym wysuszyła ciuchy gdy tak wilgotno. Staramy się przepalać kominkiem, ale wtedy ciepło robi się w domciu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...