Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kedob

Flowera pisała, że w Chrząstawie woda jest wysoko, pamiętam, że miała po zimie fundamenty w wodzie i musiała wiosną przesunąć o miesiąc murowanie ścian domku, więc Dysperbit to chyba nie ten kierunek...

Flowerko dobrze pamiętam?

Pozdrawiam

Dabell

 

Jeżeli Flowera ma takie warunki jak piszesz, to oczywiście Dysperbit nie rozwiązuje sprawy izolacji fundamentów. Jak pisałem wszystko zależy od warunków gruntowych jakie mamy . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

"Wystawil" mnie tynkarz, niejaki Andrzej Roch, wiec wnioskuje o zdjecie misia z listy polecanych. Umowil sie, czekalem miesiac na umowiony termin, w miedzyczasie potwierdzil, a potem sie nie pojawil i nie odbiera telefonow ode mnie.

 

Ja co prawda nie umawiałem się z "misiem" ale na murarza czekam juz ponad miesiąc. Ławy wylane w lipcu a ściany fundamentowej jak nie było tak nie ma. Po ostatnim kontakcie miał zacząć od wczoraj, ale jak na razie cisza...zero odzewu, rolety w domu opuszczone...

 

Może macie murarza na małą robotkę - ok 70m2 ściany do wymurowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz sie czym martwic, teraz zmrok zapada w miare szybko, juz o 8 nic nie bedzie widac ;) . My musielismy sie skradac az po 10 w nocy, bo wylewalismy fund. na poczatku lipca :lol:

 

Nooo i kolejny pozytyw budowania na jesień:-P

 

P.S. dzisiaj chłopaki skończyli fundament, poskręcali zbriojenie - jutro tylko zalewanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,

 

powiem wam, ze z tym sikaniem to tylko chyba tylko nam wydaje sie to takie krepujace. Pamietam, jak przychodzilam w tamtym roku na budowe to kilka razy sie zdazylo ze chlopaki murowali, murowali nagle przestali zrobili 2 kroki do tylu, obrócili sie, sikneli i dalej do roboty. W ogole ich moja obecnosc nie krepowala :o i to nawet przy wylewaniu fundamentów, gdzie wszytko bylo widac jak na dloni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTW1!

 

Małgosiu, nie wiem dlaczego nie wychodzą moje wiadomosci na priva, a znajdują się w folderze "do wysłania". Dlatego odpowiadam ci tu.

Tak, mam podpisaną umowe na stan surowy otwarty (murarze) dom 145 mkw i garaż wolnostopjący 50mkw za 26.500zł Właśnie jestem na etapie szukania dekarzy.

Co się tyczy okien - to w projekcie mam drewniane z okiennicami, więc takich szukam. Do wyboru mam firmy - M&S na Czekoladowej, "Okna"na Swojczycach i król cenowy Gebauer. Innych firm nie znam. Ale w M&S robią też plastikowe - zobacz tam.

Skąd masz dekarzy?

Pozdrawiam. natalia.

 

 

witaj Natalio,

Dekarza mam lokalnego z Długołęki ---właśnie skonczył kłaść wieźbe. Na dniach inspektor nadzoru "rzuci okiem" na robotę , jak będzie oki --dam Ci namiary / mam nadzieje , że będzie ok-----bo osoby oglądające , chwalą , że jest zrobione porządnie/.

 

mtw1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani

 

Podzielcie się informacjami jakie wybraliście okna / drewniane czy PCV ?/

Jaka firma jest godna polecenia we Wrocławiu / jeżeli chodzi o okna PCV/

chodzi mi o solidność wykonania i dobre profile /

 

Licze na Was.... :lol:

 

Pozdr. MTW1

 

mam drewniane Gebauera od 4 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuuuugiej nieobecności - cały tydzień nie miałam internetu :evil: :evil: :evil:.

Ale za to budowa ruszyła :lol:, ściany rosną aż miło, tylko ten deszcz..., czy wiecie czy będzie długo padać :-? ?

Obiecuję jutro wkleić zdjęcia, aż mnie paluszki swędzą żeby się pochwalić :wink: .

 

Pozdrawiam wszystkich mimo deszczu - optymistycznie :lol: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...