Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kulka i.w.

bardzo sprawdziła się u nas współpraca z Ryczkowskim - wszystko przywiozą na czas, transport będzie tani, z panem Grzegorzem da się negocjować.

MB03 są OK - dużo u nich kupowałam, bardzo fajnie się współpracuje też z panią z hurtowni na Wojnowie - tel 604 436873. Są rabaty, ceny ma naprawdę OK, transport zawsze na czas.

 

Widzę sąsiadko że obok dwie budowy ruszyły z kopyta :)

Właśnie wróciłam ze spaceru - domki rosną jak grzyby po deszczu, jeszcze dwa lata temu były to dzikie pola a teraz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK Mam nadzieję, że w tym tygodniu z kopyta ruszą bo cały tydzień ma być piękna pogoda:)

 

A sąsiedzi wczoraj ściągnęli humus - jak bedzie tak jak mówią meteo to dopiero zacznie rosnąć:))))

 

Dzięki za wszystkie kontakty:)

 

 

p.s.

Gdyby jeszcze ktoś coś wiedział na temat baraku - takiego z podłogą - to będę wdzięczna.

 

halszka.ka - ale Ci pięknie mury rosną :D Tylko pozazdrościć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile Ci za ten piasek powiedzieli ??:o

to jakieś wariactwo. Ja ostatnio brałam piasek na posadzki (droższy od podsypkowego) i płaciłam 27 zł/tonę z transportem. To akurat nie było z Wiszni. Podam Ci namiar na tego faceta co mi przywiózł może podsypkowy też wozi 601173135 (powiedz, że ostatnio przywoził do malina do mnie na posadzki). A do Wiszni w poniedziałek aż sama zadzwonię i powiem im, że na głowę upadli :-) przy zasypywaniu fundamentów za 30 ton płaciłam 350 zł - ale do tych nie mam namiaru bo to byli ludzie ściągnieci przez człowieka od fadromy.

pozdrawiam

 

Marzka

no to piwko to już teraz koniecznie 8) wiesz ile powiedział ten facet od piasku do zasypania? za 24 t - 320 zł, co daje za tonę 13 zł !!! a nie 30 jak w Handbudzie :evil: . Oszczędzamy przy 160 tonach 2600 zł :o .

 

Dzięki wielkie.

 

Dabell bardzo się cieszę :-)

tylko dziwi mnie ten Hanbud bo piasek do murowania przwozili mi po ok. 15 zł za tonę. A tu u Ciebie zaszaleli nieźle :-? ech wszystko trzeba sprawdzać w różnych źródłach :-)

 

a na piwo sie piszę oczywiście a co :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie u Ciebie można zamówić ale mogę Ci napisać po ile ostatnio płaciłam za tonę z transportem 350 zł - czyli za 1 worek 8,75 zł :-)

 

pozdrawiam

 

Marzka

 

Dawaj szybciutko ten namiar :-) skąd brałaś cement - to będzie drugie piwko :-) - cement też się przyda za chwilę. Oj, musze jutro do ciebie zadzwonić z pracy, nie ma jak się zebrać w domku, tyle spraw :roll: .

Buziaki

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie u Ciebie można zamówić ale mogę Ci napisać po ile ostatnio płaciłam za tonę z transportem 350 zł - czyli za 1 worek 8,75 zł :-)

 

pozdrawiam

 

Marzka

 

Dawaj szybciutko ten namiar :-) skąd brałaś cement - to będzie drugie piwko :-) - cement też się przyda za chwilę. Oj, musze jutro do ciebie zadzwonić z pracy, nie ma jak się zebrać w domku, tyle spraw :roll: .

Buziaki

:p

 

Dabell cement biorę od Szostaka z Trzebnicy 3121565. Najlepiej dzwonić do Krzysztofa Kuczyńskiego 508177204 i z nim załatwiać :-) wożą HDS-em.

 

jak tylko mogę to chętnie pomogę :D

 

zaczynacie dzisiaj??

 

my dzisiaj pierwszy dzień ocieplania poddasza. Muszę dzisiaj podjechać do Strzegomia i odebrać parapety zewnętrzne granitowe.

 

Huhrak oglądałam kominki Dovre i kurcze nie podoba mi się rozwiązanie popielnika. Żeby wyrzucić popiół trzeba całkowicie wygasić kominek i poczekać aż ostygnie bo popielnik jest pod spodem paleniska i wyciągany od środka a nie na zasadzie szuflady. Wydaje mi się to strasznie niewygodne....

Generalnie nie ma dużego wyboru kominków z boczną szybą (bo taki chcę). Najchętniej kupiłabym Tarnavę ponieważ jest to monolit i wygląda solidnie ale nie mają z boczną szybą. Coraz bardziej skłaniam się do kominka z kratki.pl - model Zuzia z boczną szybą 16KW. Ma ktoś taki?

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie ma dużego wyboru kominków z boczną szybą (bo taki chcę). Najchętniej kupiłabym Tarnavę ponieważ jest to monolit i wygląda solidnie ale nie mają z boczną szybą. Coraz bardziej skłaniam się do kominka z kratki.pl - model Zuzia z boczną szybą 16KW. Ma ktoś taki?

 

pozdrowienia

MARZKA

Hej hej ja tez chcialabym taki kominek z boczną szybą ale nie wiem czy ta firma ma jakies przedstawicielstwo we Wroclawiu, generalnie widzialam takie kominki w Obim, za 2800 z boczną szybą francuskie... zastanawiam sie czy kupic w Obim czy szukac jakiejs firmy we Wroclawiu

pozdrawiam flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie ma dużego wyboru kominków z boczną szybą (bo taki chcę). Najchętniej kupiłabym Tarnavę ponieważ jest to monolit i wygląda solidnie ale nie mają z boczną szybą. Coraz bardziej skłaniam się do kominka z kratki.pl - model Zuzia z boczną szybą 16KW. Ma ktoś taki?

 

pozdrowienia

MARZKA

Hej hej ja tez chcialabym taki kominek z boczną szybą ale nie wiem czy ta firma ma jakies przedstawicielstwo we Wroclawiu, generalnie widzialam takie kominki w Obim, za 2800 z boczną szybą francuskie... zastanawiam sie czy kupic w Obim czy szukac jakiejs firmy we Wroclawiu

pozdrawiam flowercia

 

Flowera oni przedstawicielstwa we Wrocławiu nie mają. Zamawia się przez allegro lub dzwoniąc do nich. Transport jest gratis jeśli zrobi się przedpłatę. Kominek kosztuje 2560 zł. Ma 5letnią gwarancję.

A to inne kominki z boczną szybą ze sklepu przy Żmigrodzkiej:

Blanzek- czeski wkład 12-15 KW - szyba przód+bok 4100 zł - wyczytałam, że są mało ekonomiczne, dużo drzewa spalają - 5lat gwarancji

Dovre 11-13KW 3432 zł - dla mnie trochę za mała moc i kiepsko rozwiązane czyszczenie popielnika 7 lat gwarancji

Hajduk Volcano - 11-15 KW wkład szamotowo-stalowy nie żeliwny 4640 zł

 

W leroy oglądałam Invictę z boczną szybą moc 14KW za 1940 zł - 5 lat gwarancji i też wygląda nieźle.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie ma dużego wyboru kominków z boczną szybą (bo taki chcę). Najchętniej kupiłabym Tarnavę ponieważ jest to monolit i wygląda solidnie ale nie mają z boczną szybą. Coraz bardziej skłaniam się do kominka z kratki.pl - model Zuzia z boczną szybą 16KW. Ma ktoś taki?

 

pozdrowienia

MARZKA

Hej hej ja tez chcialabym taki kominek z boczną szybą ale nie wiem czy ta firma ma jakies przedstawicielstwo we Wroclawiu, generalnie widzialam takie kominki w Obim, za 2800 z boczną szybą francuskie... zastanawiam sie czy kupic w Obim czy szukac jakiejs firmy we Wroclawiu

pozdrawiam flowercia

 

Flowera oni przedstawicielstwa we Wrocławiu nie mają. Zamawia się przez allegro lub dzwoniąc do nich. Transport jest gratis jeśli zrobi się przedpłatę. Kominek kosztuje 2560 zł. Ma 5letnią gwarancję.

A to inne kominki z boczną szybą ze sklepu przy Żmigrodzkiej:

Blanzek- czeski wkład 12-15 KW - szyba przód+bok 4100 zł - wyczytałam, że są mało ekonomiczne, dużo drzewa spalają - 5lat gwarancji

Dovre 11-13KW 3432 zł - dla mnie trochę za mała moc i kiepsko rozwiązane czyszczenie popielnika 7 lat gwarancji

Hajduk Volcano - 11-15 KW wkład szamotowo-stalowy nie żeliwny 4640 zł

 

W leroy oglądałam Invictę z boczną szybą moc 14KW za 1940 zł - 5 lat gwarancji i też wygląda nieźle.

 

pozdrawiam

MARZKA

a masz moze jakies namiary na nich na allegro? pozdrawiam Bogusia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie ma dużego wyboru kominków z boczną szybą (bo taki chcę). Najchętniej kupiłabym Tarnavę ponieważ jest to monolit i wygląda solidnie ale nie mają z boczną szybą. Coraz bardziej skłaniam się do kominka z kratki.pl - model Zuzia z boczną szybą 16KW. Ma ktoś taki?

 

pozdrowienia

MARZKA

Hej hej ja tez chcialabym taki kominek z boczną szybą ale nie wiem czy ta firma ma jakies przedstawicielstwo we Wroclawiu, generalnie widzialam takie kominki w Obim, za 2800 z boczną szybą francuskie... zastanawiam sie czy kupic w Obim czy szukac jakiejs firmy we Wroclawiu

pozdrawiam flowercia

 

Flowera oni przedstawicielstwa we Wrocławiu nie mają. Zamawia się przez allegro lub dzwoniąc do nich. Transport jest gratis jeśli zrobi się przedpłatę. Kominek kosztuje 2560 zł. Ma 5letnią gwarancję.

A to inne kominki z boczną szybą ze sklepu przy Żmigrodzkiej:

Blanzek- czeski wkład 12-15 KW - szyba przód+bok 4100 zł - wyczytałam, że są mało ekonomiczne, dużo drzewa spalają - 5lat gwarancji

Dovre 11-13KW 3432 zł - dla mnie trochę za mała moc i kiepsko rozwiązane czyszczenie popielnika 7 lat gwarancji

Hajduk Volcano - 11-15 KW wkład szamotowo-stalowy nie żeliwny 4640 zł

 

W leroy oglądałam Invictę z boczną szybą moc 14KW za 1940 zł - 5 lat gwarancji i też wygląda nieźle.

 

pozdrawiam

MARZKA

a masz moze jakies namiary na nich na allegro? pozdrawiam Bogusia)

 

 

mam, proszę bardzo:

http://allegro.pl/item130581728_kominki_dla_ciebie_wklad_kominek_zuzia_bocz_szyb.html

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , od niedawna śledzę waszą wymiane doswiadczeń i zazdroszczę wszystkim, którzy już budują, ja narazie walczę z papierami.

Ale na wiosnę chcielibyśmy ruszyć z budową.

 

A dzisiaj mam pytanie czy ktoś ma namiar na jakiegoś goscia z HDS-em, potrzebuję przewieźć parę betonowych płyt na swoją długą drogę. Wszyscy do których dzwoniłam chcą od 400 zł. wzwyż, a może ta cena to normalka??

Pozdrawiam AgaB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dabell cement biorę od Szostaka z Trzebnicy 3121565. Najlepiej dzwonić do Krzysztofa Kuczyńskiego 508177204 i z nim załatwiać :-) wożą HDS-em.

 

jak tylko mogę to chętnie pomogę :D

 

zaczynacie dzisiaj??

 

 

Dzisiaj z rana przywieźli piasek do zaprawy 12 t - 27 zł/tona :p - facet pytał się po ile poszło do Ciebie :D i dał tyle samo.

O mało nie doszło do katastrofy, bo się prawie ciężarówka do wykopu przechyliła - miał zrzucić piach obok. Grunt był rozjeżdżony przez fadromę. Ale podsypali piachem i jakoś wyjechał.

Dzisiaj ma też działać geodeta - p. Robert :p - weźmie za wytyczenie 300 zł :-).

Od jutra wchodzi wykonawca i część ekipy będzie robiła wykopy a część skręcała stal (zamówiona na godz. 12). Nie wiem czy we środę zdążą z zalaniem fundamentów, mam nadzieję, że chociaż chudziaka wyleją.

 

Czy są jakieś betoniarnie, które mają samochody z wysięgnikami do betonu? Nie uśmiecha mi się zamawiać pompy, a po dzisiejszym widać, że z gruchy może być ciężko lać beton.

 

Pozdrawiam

Dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , od niedawna śledzę waszą wymiane doswiadczeń i zazdroszczę wszystkim, którzy już budują, ja narazie walczę z papierami.

Ale na wiosnę chcielibyśmy ruszyć z budową.

 

A dzisiaj mam pytanie czy ktoś ma namiar na jakiegoś goscia z HDS-em, potrzebuję przewieźć parę betonowych płyt na swoją długą drogę. Wszyscy do których dzwoniłam chcą od 400 zł. wzwyż, a może ta cena to normalka??

Pozdrawiam AgaB

 

Witam i życzę powodzenia w budowie.

Z HDS to nie znam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budujących!

 

Dabell gratuluję rozpoczęcia robót! Jeżeli chodzi ci o gruszkę z taśmą to mają w RMC- są na Żmigrodzkiej. Ta taśma ma 11m.

 

Poszukuję:

 

- speców od obudowy kominka- poproszę o namiary :)

 

- listew gipsowych maskujących montowanych w narożniku ściana-sufit- Wie ktoś gdzie można je nabyć ???(nie styropianowe)

 

Proszę o info bo nie wiem gdzie to znaleźć :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...