Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tak - ale mój miał dzisiaj przyjechac - nie przyjechał.

Ma byc jutro - ale "nie ma paliwa i nie wie jak betoniarke przyciągnąć".

"Nie wie jak bedą dojeżdżać, bo autobusem nie bardzo do Gajkowa a muszą dac auto do naprawy".

I inne takie pierdoły o których nie bedę Wam tu prawić.

Kopanie, zbrojenie i lanie ław miało trwać max 2 dni a trwało prawie 2 tygodnie.

 

Wiec po takim początku się go trzymam póki nie mam wyjścia. A jak tylko znajdę jakąś alternatywę - to się z Panem rozliczam za to co zrobione nie będe się denerować.

Bo w moim stanie nie wolno.

 

Więc jak ktoś ma kogoś - na 3 budowy prowadzone obok siebie, bądź chociaż na jedną - to czekam niecierpliwie na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak - ale mój miał dzisiaj przyjechac - nie przyjechał.

Ma byc jutro - ale "nie ma paliwa i nie wie jak betoniarke przyciągnąć".

"Nie wie jak bedą dojeżdżać, bo autobusem nie bardzo do Gajkowa a muszą dac auto do naprawy".

I inne takie pierdoły o których nie bedę Wam tu prawić.

Kopanie, zbrojenie i lanie ław miało trwać max 2 dni a trwało prawie 2 tygodnie.

 

Wiec po takim początku się go trzymam póki nie mam wyjścia. A jak tylko znajdę jakąś alternatywę - to się z Panem rozliczam za to co zrobione nie będe się denerować.

Bo w moim stanie nie wolno.

 

Więc jak ktoś ma kogoś - na 3 budowy prowadzone obok siebie, bądź chociaż na jedną - to czekam niecierpliwie na info.

 

Może spróbuj skontaktować się z firmą Tyczyńskiego, u sąsiadów budują. Tylko jedna uwaga - ZDECYDOWANIE musisz mieć swojego inspektora nadzoru albo kierownika budowy. Tyczyński ci będzie wciskać różne kity - wiadomo, wykonawca, zawsze bardziej mu chodzi o to żemy jemu było taniej niż dobrze dla inwestora (widzę to u sąsiadów na budowie). Ale generalnie buduje dość porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja walcze ze swoim dekarzem i jak grochem o sciane.

 

Najchetniej bym postawila mu ultimatum " albo....albo" ale nie moge sobie pozwolic na to zeby sobie poszedl, bo do przyszlego roku nikogo nie znajde.

 

Wiec zagryzam zeby, walcze dalej, a swoja krzywde odbiore sobie przy wyplacie :)

 

Jak do zyje oczywiscie;)

 

A prawda jest taka ze wszystkie misie co moga to uciekaja za granice, dlatego jest my tutaj mamy taki problem i ze znalezieniem kogos i ze stawkami, bo ci co zostali zaczynaja sobie drozej liczyc. Niestety prawa rynku s anie zmienne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

troche ostranio nie mialam czasu na zagladaie na pofrum bo jesem rozerwana miedzy bieganiem za umywalkami, panelami, kafelkami i pamperami ;)

 

Widzialam,z e pytaliscie sie o tani cement - my na wylewki kupowalaismy CEM II w MB03 za 8,50zl brutto z transportem

 

A piasek standardowo - p. Rafał 602-77-58-69 z Chrząstawy (wozi 30t autkami) - widzialam ze pisalam o tym na forum Kulce w lipcu :). Nie pamietam niestety dokladnie ceny - cos kolo 300-350zl za 30t z transportem brutto.

 

Troche spoznione te moje informacje, ale mam nadzieje, ze mimo wszystko sie komus jeszcze przydadza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - ale mój miał dzisiaj przyjechac - nie przyjechał.

Ma byc jutro - ale "nie ma paliwa i nie wie jak betoniarke przyciągnąć".

"Nie wie jak bedą dojeżdżać, bo autobusem nie bardzo do Gajkowa a muszą dac auto do naprawy".

I inne takie pierdoły o których nie bedę Wam tu prawić.

Kopanie, zbrojenie i lanie ław miało trwać max 2 dni a trwało prawie 2 tygodnie.

 

Wiec po takim początku się go trzymam póki nie mam wyjścia. A jak tylko znajdę jakąś alternatywę - to się z Panem rozliczam za to co zrobione nie będe się denerować.

Bo w moim stanie nie wolno.

 

Więc jak ktoś ma kogoś - na 3 budowy prowadzone obok siebie, bądź chociaż na jedną - to czekam niecierpliwie na info.

kulka i.w.

Witaj, nie przejmuj się tym niestety tak jest z ekipami ze prace

sie opozniaja nie da się chyba znalezc idealnej ekipy która przychodzi danego dnia i konczy pracę danego dnia... u mnie tez byly opoznienia...

ale prestawlam sie tym pzejmowac...

pozdrawiam floweria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budujących!

Poszukuję:

 

- speców od obudowy kominka- poproszę o namiary :)

 

Proszę o info bo nie wiem gdzie to znaleźć :cry:

 

 

No i ja mam podobny probel, dlatego tez zaweze pytanie o Miskow - cos a'la murarzy-regipsiarzy którzy umieja stawiac kominki... Do tej pory kontakotowalam sie z wieloma firmami kominowymi, ale nigdzie cena samej obudowy nie byla mniejsza niz 8 000!!! Oczywiscie panowie nie mieli nawet wygorowanych cen na robocizne - tak do 2 000, ale za to wszystko nadrabiali maerialem - nieraz wychodzilo ze za plyty GK, czy bloczki z BK i 2 kratki chca 3 000zl!! Nie mwiac ze marmur, ktorego, ajk wszyscy sami podkreslaja jest bardzo malo kosztuje kolejne 5 000-7 000zl :o (kamien chcialam tylko naokolo wkladu). Dlatego tez wolalabym zatrudnic osobno luidzi od kominka a materialem sam sie zajac :), tye ze nie znam nikogo kto to umie robic :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć witam grupę !

 

DABELL - gratulacje i powodzenia w budowie

 

halszka - śliczne zdjęcia , w takim tempie to już o stropie pewnie myślisz???

 

kulka - na liście odszukaj telefon do Szymanskiego , on mieszka w Gajkowie to może się zdecyduje , bo będzie miał blisko

 

Wojty - jak poszukiwania płytek ?? Zobacz sobie stronę http://www.cerkolor.pl śliczne płytki do kuchni

 

pozdrawiam MARPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć witam grupę !

 

Wojty - jak poszukiwania płytek ?? Zobacz sobie stronę http://www.cerkolor.pl śliczne płytki do kuchni

 

pozdrawiam MARPA

 

Dzieki za namiary z plytkami :)

 

My juz chyba 70% plytek zamowilismy, tzn mamy juz do 1 lazienki, holu na górze, salonu, na stryszek-ten nad garazem (mialy byc panele, ale okazalo sie ze plytki wyjda tanej i beda lepsze do ogrzewania podlogowego) , do kotlowni. No, to chyba koniec ;). Mamy juz praktycznie wybrane kafelki do gornej lazienki i do przedpokoju - dzisiaj, albo jutro z rana che je zamowic :) Z reszta i tak ujz nie mam powoli miejsca, gdzie to trzymac ;). Co do kuchni to mam mala zagwozdke, bo nie wybralam jeszcze mebli - caly czas chodzi mi po glowie kolor wenge, tylko ze wszyscy mowia ze to taka trumna,a nie kuchnia moze wyjsc :-? . Nie wiem sama co mam myslec..., bo tak mi sie podoba - mam juz dosc bebow, olch itp (teraz takie mam i mi sie opatrzyly), raz chce isc na calosc i zaszalec, koniec z pragmatyzmem! :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani mam problem z zamówieniem odpowiedniej długości belem na więżbę. Potrzebuję krokwie koszowe dłogości 12,5 m i jak na razie nie mam skąd.

Czy ktoś może polecić tartak co takie zrobi? Czy też ew. łączyć z 2 kawałków?

Poradzcie

 

Oczywiscie mozna laczyc, tyle ze ciesle zawsze sie beda burzyc :-? . MI tez to grozilo - wymiar chyba mialam taki jak twoj. Nawet w tartaku facet powiedzial, ze mu do komory sie nie zmiesci (impregnacja ciśnieniowa) i powiedzial ze niestety przetnie, ale ostatecznie udalo mu sie jedanak jakos upchac i na budowe doslalam w 1 kawalku :). Wiezbe mialam z Drewbetu, za Czestochowa - polecam - adres mozesz znalezc na stronie www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo gorąco. Na wstępie chciałbym podziękować za wszystkie pozytywne opinie zanjdujące się na forum na temat naszej firmy :D :D :D . Wszystkie osoby pracujące w naszej firmie są bardzo zadowolone, że efekt ich pracy został zauważony i doceniony. Jeszcze raz bardzo dziękujemy...

 

Gdyby mieli Państwo jakieś pytania odnośnie stolarki okiennej i drzwiowej chętnie odpowiemy. W branży okiennej i drzwiowej działamy o 1997 roku i chętnie podzielimy się z "forumowiczami" zdobytą wiedzą.

 

Serdecznie pozdrawiamy: Piotr Piotrowski (salon w budynku Mebli Polonia) oraz cała ekipa firmy LAKBUD.-WROCŁAW

 

 

 

GG5807418 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć witam grupę

 

halszka - śliczne zdjęcia , w takim tempie to już o stropie pewnie myślisz???

 

marpa - ano myślę, myślę aż mi czaszka dymi. Nasza pani kierbud, coś jeszcze musi przeliczyć, bo dopiero teraz wykombinowaliśmy sobie

że chcemy taki balkonik przy sypialni na poddaszu - jak na zdęciu:

 

http://www.projekty.murator.pl/pliki/dom_382_18.jpg

 

A w ogóle to mamy podobny projekt, tylko mniejszy, ale znowu powiększony - proste prawda :lol:

 

Narazie Pa muszę do hurtowni coś popłacić, bo mnie ścigają :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty kuchnia w ciemnym kolorze wyglada super .

Moi znajomi mają taką , ściany i sufit białe + ciemne meble , a do tego małe płytki białe w niebieskie kwiatki a cerkoloru . wygląda ślicznie .

Te płytki są na pewno w BATERZE boczna OPOLSKIEJ ( teraz to oni się jakoś inaczej nazywają ) no i w CERMAGU . Na ekspozycji nie ma wszystkich wzorów , ale z katalogu można zamawiać .

 

Robespierre - podaj do siebie telefon

 

pozdrawiam MARPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marpa

 

a nie wiesz czy w Adeko maj te plytki - Cermag, mimo ze mam niedaleko, omijam szerokim lukiem - ceny sa powalajace, nie mowiac ze z rabatami tez krucho. W Adeko za to mam juz swoj rabat - 15%, nie mowiac, ze ceny wysciowe maja tez kilka zl nizsze. Ewentulanie zobacze jeszcze w Baterze-tam jeszcze nie bylam.

A Ci twoi znajomi maja tez np. cala sciane zabudowana takim wenge (chodzi mi o wysokie szafki), bo ja chcialam postawic 3 wysokie szafki - jedna z pieekarnikiem i mikrofala, jdo cargo i jedna taka podreczna ;) i wlasnie tej sciany sie troche boje bo moze wyjsc bardzo ciemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

dabell gratuluję rozpoczęcia budowy i takiego tempa tylko pozazdrościć. Wysłałam Ci wiadomość na priva ale nie wiem czy doszło.;)

 

HDS już nie potrzebny bo nie ma płyt co to chcieliśmy na drogę buuu...

A od wczoraj piękny metalowy szkielet na magazynek budowlany stoi na działce... i jabłka z moich jabłonek pyszne...

 

A propos papierologii, to czekam nieustająco na warunki zabudowy, bo mam działeczkę w samym Wrocku na osiedlu Widawa. Ojć czeka, się czeka, brak planów zagospodarowania przestrzennego na danej działce to poważny defekt. Nie wiem czy dziś nie szukałabym działki 100 m od granicy wrocka. ;) :roll:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...