Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam grupę!!!!!

 

Mam do Was pytanie ile kosztuje położenie gładzi? Chodzi mi o robociznę. Niestety moje tynki cementowo-wapienne są do poprawy - tynkarz oczywiście nie przyszedł na poprawki i muszę wybrnąć z tej sytuacji. Zresztą zdecydowanie nie podobają mi się te tynki (rychło w czas się zorientowałam 8) )

 

zara poproszę o namiar do gościa od kominków- ja szukam kogoś kto mi go obuduje.

 

Mam do was pytanie- potrzebuję dwa zbiorniki na deszczówkę (mogą być używane) najlepiej betonowe kręgi- czy ktoś wie gdzie można takie nabyć za rozsądną cenę???

 

 

Betty&M wspolczuje Ci z powodu spie*** tynku i lacze sie w bolu, gdyz moj podobny tynk jest wlasnie poprawiany gladzia gipsowa. Tyle ze nie pamietam za ile...

Musze nadmienic, ze trefny wykonawca byl polecany przez Ciebie, jest na liscie misiow:

Andrzej Roch tel. 608-070-541 polecali Betty&M; robili u mamy Betty&M (tynk maszynowy) - bardzo szybko i solidnie (duża firma)

teraz pod tym numerem jest inny facet ktory ma ekipy chyba z lapanki... szkoda nerwow by wracac do szczegolow tamtego niemilego incydentu...

 

Betonowe kregi kupowalem w Gadowie, bo ja na pd-zach sie buduje... na pewno znajdziesz w poblizu siebie kogos kto robi takie rzeczy.

 

Ja tez poprosze zara o namiar na goscia od kominkow, jesli nie ona to moze Betty&M mi podasz jak juz dostaniesz ;)

 

Ha, ha - u mnie tez mial robic, tylko w ostatniej chwili ten tynkarz, ktory robil potem u Betty mial wolny termin - wiec trafilam z deszczu pod rynne :evil:

Ale wiesz, Roch mi mowil odrazu ze tynki gipsowe robi takie pod gladz - nawet "dowcipnie" powiedzialm, ze polozeie gladzi to "tylko" 5zl (jakbym to ja miala tylko 10m2 do polozenia, nie mowiac juz o materiale...). A ciebie nie przestrzegal??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Grupo

Obiecany kominek

http://foto.m.onet.pl/_m/273edf9397b2b86b816a0f33b1c3fac5,5,19,0.jpg

 

http://foto.m.onet.pl/_m/a7365395cbd38e90a32664c18932f13f,5,19,0.jpg

 

Pan Durczak 601414839

Wkład kupowany w Uniwag Spolmot na ul.Krakowskiej i od nich przyjechał na pomiary p.Durczak.Takiej obudowy nie było na składzie-pomysł urodził się w czasie wizji lokalnej.

pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Grupo.

Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi przy wyborze kominów.

Dzisiaj właśnie przyjechały, oczywiście z KOMWENTU.

Jak na razie jestem bardzo zadowolony, nie widzę większej różnicy między nimi a Schidlem, (oczywiście poza ceną)

ZAOSZCZĘDZIŁEM 1800 zł http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/s020.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę!!!!!

 

Mam do Was pytanie ile kosztuje położenie gładzi? Chodzi mi o robociznę. Niestety moje tynki cementowo-wapienne są do poprawy - tynkarz oczywiście nie przyszedł na poprawki i muszę wybrnąć z tej sytuacji. Zresztą zdecydowanie nie podobają mi się te tynki (rychło w czas się zorientowałam 8) )

 

zara poproszę o namiar do gościa od kominków- ja szukam kogoś kto mi go obuduje.

 

Mam do was pytanie- potrzebuję dwa zbiorniki na deszczówkę (mogą być używane) najlepiej betonowe kręgi- czy ktoś wie gdzie można takie nabyć za rozsądną cenę???

 

 

Betty&M wspolczuje Ci z powodu spie*** tynku i lacze sie w bolu, gdyz moj podobny tynk jest wlasnie poprawiany gladzia gipsowa. Tyle ze nie pamietam za ile...

Musze nadmienic, ze trefny wykonawca byl polecany przez Ciebie, jest na liscie misiow:

Andrzej Roch tel. 608-070-541 polecali Betty&M; robili u mamy Betty&M (tynk maszynowy) - bardzo szybko i solidnie (duża firma)

teraz pod tym numerem jest inny facet ktory ma ekipy chyba z lapanki... szkoda nerwow by wracac do szczegolow tamtego niemilego incydentu...

 

Betonowe kregi kupowalem w Gadowie, bo ja na pd-zach sie buduje... na pewno znajdziesz w poblizu siebie kogos kto robi takie rzeczy.

 

Ja tez poprosze zara o namiar na goscia od kominkow, jesli nie ona to moze Betty&M mi podasz jak juz dostaniesz ;)

 

Widzisz jak to jest - nie daję za nikogo głowy ani ręki i nie czuję się odpowiedzialna za żadnego z Misiów. Ta sama ekipa raz robi dobrze a raz do d...py :-?

 

Dzięki wszystkim za namiary na kręgi. Po rozeznaniu tematu na deszczówkę kupiłam dwa plastikowe zbiorniki po 1000 l z demobilu (za 160 zł całość) i będą spełniać swoją rolę.

 

Proszę o opinię na temat robocizny 10 zł za 1 m2 za położenia na ścianę rotbandu. Czy to dobra cena? Nie chcę gładzi gipsowych bo tu znowu jest szlifowanie a ja jakoś nie wierzę, że można to zrobić bez dziur :wink:

 

Mój kafelkarz kładzie w łazience rotband i wychodzi gładki jak masełko- śliczny :)

 

Doradźcie mi coś w tym temacie- czy szukać kogoś do gładzi - jakie są wtedy koszty? Czy iść w ten goldband/rotband (czym to się różni? ) ???

 

Wojty wychodzi na to, że mocno trzeba ważyć namiary do polecanych przeze mnie fachowców 8)

 

anndy dzięki - sprawa nieaktualna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie mi coś w tym temacie- czy szukać kogoś do gładzi - jakie są wtedy koszty? Czy iść w ten goldband/rotband (czym to się różni? ) ???

 

Jak robiłem remont w domu uzywałem goldbandu i rotbandu. Bardzo dobrze się je nakłada i są dużo twardsze niż klasyczny gips do gładzi. Ja bym w to poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Secam musze poczekać , aż mój mężyk wróci z delegacji i wtedy ruszymy na poszukiwania . W listopadzie juz powinnam coś wiedziec to ci dam znać .

 

pozdrawiam MARPA

 

 

MARPA ---weź pod uwagę, że w tej chwili czas oczekiwania na okna to 5-6 tyg od podpisania umowy ---i to na PCV ----na drewniane ponoć czeka się dłużej ...

 

Ostatnio nachodziłam się trochę w tej sprawie....Ale jutro już mam pomiar

 

POZDR

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka i dabell - dajcie znać co u was, nie trzymajcie w napięciu...

 

Halszko

Murowanie ścian fundamentowych skończone !!! :p Jutro będą zdjęcia w dzienniku.

Na środę - czwartek w przyszłym tygodniu planujemy zalać chudziak.

Nie wiem jak to logistycznie będzie, bo małżon wybiera się służbowo na trzy dni na wojaże, a mnie szykuje się przynajmniej jeden dzień, poniedziałek lub wtorek, poświęcić na Warszawkę :-?, a potem trzy dni szkolenia od 8-16 (nawet telefonu nie będę mogła odebrać :-? ).

Jaki stan jest u Was?

Kulko a jak Ciebie postęp prac?

pozdrawiam

dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff skonczyłam stan surowy otwarty.... teraz chwila odpoczynku

ale w międzyczasie pytanko - czy Grupa robiła sobie może odgromy?

Cos mi się obiło o uszy że odgrom i ubezpieczalnia się lubią

 

XENA Z XARY

Czesc, mysmy zdecydowali się zrobic i nie mialo to wględów ubezpieczalniowych, a raczej bezpieczeństwa uzytkowników :-), spytam sie dokladnie meza, co kupowalismy, robocizna zalozenia odgromu (ciesla) kosztowala ok 1500 zł. pozdrawiam flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murowanie ścian fundamentowych skończone !!! :p Jutro będą zdjęcia w dzienniku.

Na środę - czwartek w przyszłym tygodniu planujemy zalać chudziak.

 

Ściany fundamentowe wymurowane naprawdę super. Tylko pogratulować ekipy. U mnie przychodzą murować we wtorek, zobaczymy czy też tak to ładnie zrobią...

Dabell, prośba o namiary na piasek który masz w takiej dobrej cenie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dabell Murowanie ścian fundamentowych skończone !!!

Moje gratulacje, ściany wyglądaja przecudnie;)

 

A ja właśnie będę odbierać mapę do celów projektowych, warunki zabudowy uprawomocniają się 26 października, zaraz potem kupuje projekt i do architekta... Jakoś powoli się rusza, w tę sobote jak tylko nie bedzie mocno kapać na głowę przygotujemy baraczek... Pozdrówka i dalszych sukcesów dla wszystkich

AgaB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...