Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

kulka,

 

czy twoim budowlańcom wiaterek i "deszczyk" (znaczy się ten potok z nieba) nie przeszkadza?

 

 

wiesz, jak jest leniwa ekipa to i pod dachem w ogrzewanym domku niemoga sie zebrac do robioty. U mnie 1 mala lazienke na dole robia 4 tygodnie!!, a z drugej strony ionny kafelkarz w jden dzien polozyl 15m2 kafelek :o

 

Czy u Ciebie robi p.Janek z Dominikiem? U mnie dzisiaj misie kończą kłaść rotband na ściany- będą śliczne, gładkie i w ogóle suuper- to mnie cieszy! Zastanawiam się czy dzwonił do Ciebie ktoś z Budusa? W sumie jeszcze nie potrzebuję drzwi ale coś to długo trwa.... A od poniedziałku lecą kafle w przedpokoju i kuchni. A za dwa tygodnie idę.... rodzić :D Ciekawe kto ich będzie pilnował :roll:

 

Kto wie gdzie jest duży wybór w atrakcyjnych cenach :) gniazdek, kontaktów itp. ?

 

 

witaj!

 

no do mnie tez nikt z Budusa sie nie odezwal - hmm, jak na prawdziwego planiste przystalo wpisalam sobie ich do kalendarzyka i wychodzi ze ostateczny terimin maja do 22 listopada, chociaz pan, jak pamietasz, obiecywal ze przyjda wczesniej :-? . Jutro sie odezwe do nich, zwlaszcza ze mam juz polozone sliczne kafelki w hollu na gorze (tak, dzieki Marpie, a raczej jej "misiowi" ;) ).

 

Hmm, a moze przejechalabym sie z toba na tego Przybyszewskiego?? starym zwyczajem pogadlybysmy z panami ;)

 

A co do terminow, to ja od 19 lisotpada tez mam juz stac w blokach startowych :D. Wiec moze jeszcze przed nasza godzina "0" pojdziemy w miasto, na male co nie co??? :D - daj znac na prv, kiedy by ci odpowiadalo - byle nie w tym tygodniu, bo mam gosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Wojty!!

 

Polecałas na stronie Misków wrocawskich Pana Cięciwe:) Po ofercie na samą dekarkę Pana Henryka Łypa się załamałam.

 

Trafiłam do Pana Cęciewy. Wydaje się sensowny, cena OK, termin tez (w polowie grudnia móglby wejśc do nas).

 

Tylko teraz pytanie do Ciebie - czay to jest godny zaufania fachowiec? Robi dobrze, zrobił Ci dach jak trzeba i tak jak się umawialiście?

 

Napisz mi proszę swoje zdanie o nim.

 

Kulka/Iwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka - ja rozmawiam z dachowcem, tzn. ja wydzwaniam, a on potwierdza że przyjdzie, mówi że zadzwoni np. w poniedziałek, oczywiście nie dzwoni, tylko ja do niego - we wtorek,

on znowu potwierdza, że zrobi nam dach, i że zadzwoni w piątek, oczywiście nie dzwoni tylko zaś ja do niego w sobotę :roll: , fajnie, nie?

 

Ale ciągle mam nadzieję, że facet nie ściemnia, tylko jest zagoniony :-?.

 

A cena to chyba będzie 45 pln za m2, razem z więźbą.

 

 

No tak, ale zaplacilabyś ponad 70 zł/m2?

 

Jak na razie to mnie Pan Łyp zgiął. Krzyknąl 55 zl/m2 dachu. Samej dekarki, robota ciesielska-kto inny. Potem po wielu targach zszedł do 47 i zeszlibysmy do tych 45zł/m2.

 

Ale jeszcze szukam dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Wojty!!

 

Polecałas na stronie Misków wrocawskich Pana Cięciwe:) Po ofercie na samą dekarkę Pana Henryka Łypa się załamałam.

 

Trafiłam do Pana Cęciewy. Wydaje się sensowny, cena OK, termin tez (w polowie grudnia móglby wejśc do nas).

 

Tylko teraz pytanie do Ciebie - czay to jest godny zaufania fachowiec? Robi dobrze, zrobił Ci dach jak trzeba i tak jak się umawialiście?

 

Napisz mi proszę swoje zdanie o nim.

 

Kulka/Iwona

 

Kulka napisałam Ci na priv o Cięciwie bo u mnie też robił dach :-)

Pan Łyp to słyszałam, że ma stawki z górnej półki

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka,

 

uwazaj tylko z tym targowaniem sie z dachowcami - ja mialam podobna sytuacje rok temu. Koles najpierw krzyknal 47zl/m2 (full zestaw), ale ja zeszlam do 40zl/m2 i powiedzial, zeby na niego czekac 2 tygodnie. Po 2 tygodniach powiedzial, ze ma tydzien opoznienia. Wiec powiedzialm z bolem serca "spox". Po tygodniu przyszedl w piatek (mial zaczac od poniedzialku) i powiedzial, ze nie zrobi za 40 tylko za 42 i dodatkowo mam placic za kazde okno polaciowe i za rynny :o (facet byl przekonany, ze postawil mnie w takiej sytuacji, ze nie odmowie). Niezle mnie to zatkalo. Powiedzalm ze musze sie zastanowic (tzn podzwonic po innych), no i ostatecznie znalazlam dachowca, ale za 3 tygodnie. I moze nie bylobyt w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, ze przez tego "@%^&%^%%" robilam dach w najwieksze mrozy, sniegi itp :evil:

 

P.S. Niestety nie pamietam nazwiska tego "madralinskiego dachowca", ktory mnie wystawil do wiatru, bo z checia bym go tu opisala ;>

 

marzka,

 

to u ciebie mieli cos poprawiac dachowcy - jak sie sprawa skonczyla?? Jesli ci nie poprawili to napisz na prv to wyrwiemy chwasta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulka napisałam Ci na priv o Cięciwie bo u mnie też robił dach :-)

Pan Łyp to słyszałam, że ma stawki z górnej półki

 

No własnie... Ale też czulam, że nie będzie tani, ale co tam - myślałam - lepiej dac troszke więcej ale mieć spokój:) Ale w takiej sytuacji mój spokój juz teraz zostal zburzony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Grupo,

 

Zainteresowanych informuję iż do 12.11 w Liroy Merlin jest "Święto Majsterkowania" czy jakoś tak. W związku z tym sporo różnych promocji cenowych np.10 l.białej cieszynki 23 zł ( na pierwsze malowanie tynków jak znalazł). Jeśli ktos planuje w najbliższym czasie zakupy może znajdzie coś dla siebie.

 

Wojty jak pompa???

 

pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Grupo,

Wojty jak pompa???

 

pozdrawiam

Aga

 

No pompa pompuje ciepelko (mam tylko nadzieje, ze nie pompuje tyle energii ;) ). W calym domku cieplutko - juz po pierwszym dniu mozna bylo hcodzic w krotkim rekawku :D. Wbrew pozorom pompa nie halasuje tak, jak to wszyscy mowili. Jednym slowem narazie super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam dwa krótkie pytania a raczej prośby :

 

1. W Sobótce ( lub jej okolicach ) jest firma zajmująca się wykanwstwem drenaży, odwodnień oraz mają szeroką ofertę kręgów i strudniu betonowych. Potrezbuję namiry na ta firmę. Miał z nią ktoś kontakt ?

 

2. Muszę kupić dużo, dużo gwoździ do więźby. Ma ktoś może namiary na dobre źródło ?

 

Z góry dziękuje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj grupo !

 

WOJTY - kto ci robi kafle mój Marian????

 

Betty - zobacz w internecie ,

 

marpa

 

Marpa dzięki za radę :wink:

 

flowera ja płacę 9 zł za m2 robocizny. Ekipa kładzie rotband na tynk cementowow- wapienny (ściany równe) Idzie bardzo mało materiału jakieś 2-3 kg na m2. Namiary podam jak tylko skończą u mnie robotę :) Mają się wyrobić do końca listopada.

W Obim zakupiłam już gnizdka do łazienki - trochę drogie były ale do reszty muszę znaleźć coś tańszego. Namierzyłam hurtownię elektr. na Przybyszewskiego - będę się tagować :)

 

 

Powodzenia i wytrwałości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej gruppo!

jak się miewacie w błotny czas? 8)

 

słuchajcie, mam megaextrabudowlane pytanie - macie namiary na jakichś wytwórców sukienek/alb komunijnych?? :lol:

właśnie jestem po ciężkiej jatce przedkomunijnej [już! :roll: ]. pewne panie /co to już swym córeczkom zakupiły stringi do komunii - serio, bywają takie, info bezpośrednie od wiarygodnej sprzedawczyni z naszego gieesu :wink:/ próbują przeforsować kiecki za 250 zł yyyyy.

rencyma opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulka napisałam Ci na priv o Cięciwie bo u mnie też robił dach :-)

Pan Łyp to słyszałam, że ma stawki z górnej półki

 

No własnie... Ale też czulam, że nie będzie tani, ale co tam - myślałam - lepiej dac troszke więcej ale mieć spokój:) Ale w takiej sytuacji mój spokój juz teraz zostal zburzony :D

 

A ja wam powiem, ze po tym co ostanio przezywam z wykonczeniowka to przestaje wierzyc w dobrych i sprawdzonych fachowcow. No coz chlopaki robia najczesciej tak jak im sie uda, albo tak, zeby tylko inwestor w chwili placenia byl zadowolony :evil: bo wiele rzeczy wychodzi po kilku tygodniach, a nawet miesiacach.

 

Dlatego tez powtarzam, jak macie jakies zastrzezenia co do wykonawcow z listy to piszcie szybko do mnie, zeby ich jak najszybciej usunac :evil:

 

Co do "mojego" dchwca to tez za niego glowy nie daje - moge jedynie powiedziec ze na tle innych miskow, ktorzy u nas pracowali, oceniam ich nie najgorzej - powiedzmy na "4". Jesli ktokolwiek bedzie sie na niego skarzyl to szybko go moge usunac!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo dzieki za chęc obdarzenia mnie tym zadaniem i zaufaniem ale sam u siebie mam mase roboty.Nie wykonuje prac poza domem i firma. Myślałem że wykona to Twój mąż i chętnie bym pokazał jak to zrobic(tym bardziej że łazienaka na górze jest jeszcze w powijakach i widać jak na dłoni kolejność etapów). Czy tam gdzie będzie boazeria na ścianie bedzie też na suficie?. Musze uciekac do domu . Wiech

Wiech - odpisałam na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej gruppo!

jak się miewacie w błotny czas? 8)

 

słuchajcie, mam megaextrabudowlane pytanie - macie namiary na jakichś wytwórców sukienek/alb komunijnych?? :lol:

właśnie jestem po ciężkiej jatce przedkomunijnej [już! :roll: ]. pewne panie /co to już swym córeczkom zakupiły stringi do komunii - serio, bywają takie, info bezpośrednie od wiarygodnej sprzedawczyni z naszego gieesu :wink:/ próbują przeforsować kiecki za 250 zł yyyyy.

rencyma opadają...

 

to Maja już idzie do komunii :o :o

ale ten czas leci ! ;-)

wlasnie zastanawiam się co zrobiłam z albą Karoliny ........

chyba oddałam szwagierkowej córce, mogę spytac czy ma ją jeszcze ...chcesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...