Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie!!! Przyszła i na mnie pora, żeby poprosić Wasze mądre głowy o radę :lol:

Czy ktoś wie gdzie można dostać w dobrej cenie folię dachową najlepiej 3-warstwową i inne akcesoria do dachu, np. stopnie kominiarskie??? Bardzo ładnie proszę o pomoc :D

Aha i jeszcze zapytam czy znacie miejsce, w którym można kupić klinkier Jopka, ale pełny (w składzie firmowym w Środzie Śl. jest drogi, więc szukam jakiegoś innego namiaru)!!!!

Gorąco Wszystkich pozdrawiam! Z góry dzięki za odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie!!! Przyszła i na mnie pora, żeby poprosić Wasze mądre głowy o radę :lol:

Czy ktoś wie gdzie można dostać w dobrej cenie folię dachową najlepiej 3-warstwową i inne akcesoria do dachu, np. stopnie kominiarskie??? Bardzo ładnie proszę o pomoc :D

Aha i jeszcze zapytam czy znacie miejsce, w którym można kupić klinkier Jopka, ale pełny (w składzie firmowym w Środzie Śl. jest drogi, więc szukam jakiegoś innego namiaru)!!!!

Gorąco Wszystkich pozdrawiam! Z góry dzięki za odpowiedź :D

czesc MIchasiek

ja kupowałam DORKENA w Domexie na Karmelkowej

był w bardzo dobren cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Odnosnie zdwojenia postaci to moja malzonka we wtorek o 6 rano

sie rozdwoila i mamy teraz do pomocy 3kg malego Boba Budowniczego - Tomka.

Wkrotce ich odbieram ale niestety jeszcze do mieszkania.

 

Pozdrawiam

http://www.bukiety.com.pl/main/img_prod/img_19669.jpg

 

 

To dla Żony !

 

A dla tatusia gratulacje :lol: !

Oczywiście od wszystkich FORUMOWICZÓW !

 

Czy to pierwsza dzidzia w domu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka,

 

nie ma co ostawiac, bo bedzie tak jak pisala Betty kilka postow wyzej :D, no moze jesli nasi lekarze zrobili nas w konia ;)

 

dabell,

 

my z Betty robilysmy wywar z 2 kopiastych lyzeczka na 1 maly kubek i nic nie pomoglo :(. No coz przyjdzie nam teraz chyba codziennie pic ten specyfik. W gruncie rzeczy nie jest taki zly. Jedynie problem z kupieniem go...

 

Aleksander

 

WIELKIE GRATULACJE!!!!

A moze pochwalisz sie fotka najmlodszego (jak do tej pory wroclawwskiego forumowicza;) ). Gdzie rodziliscie??

Moze teraz otworzy sie woreczek i wysypia sie maluchy... Betty, teraz twoja kolej ;), ja staruje zaraz po tobie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anndy,

 

jesli dobrze pamietam pytales sie jakis czas temu o schody.

Znalazles jakas firme? Zrobiles jakies rozeznanie na naszym rynku? :)

 

Nas niestety ten problem tez dotyczy. Pytalam sie stolarza o koszt naszych schodow to powiedzial 6 000 :o no i wyglad raczej klasyczny - raczej bez stalowych wstawek..:(.

 

Dzisiaj na Allegro znalazlam takiego sprzedajacego

http://www.allegro.pl/item142991167_schody_profesjonalne_efektowne_wykonanie_.html

 

schody fajne, tyle ze wykonawca z Pomorza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

I bardzo dziekuje za gratulacje.

Rodzilismy po raz drugi razem na Kaminskiego

Jestesmy bardzo zadowoleni z tego szpitala

szczegolnie porodowki, panie sa bardzo mile i kompetentne

Wykonano tam remont porodowki ale za to

zrobili parking platny i za kazdy wjazd 3PLN

 

Ponizej zdjecia

 

http://thumb15.webshots.net/t/51/151/3/21/36/2236321360036897635wCdgDB_th.jpg

 

http://thumb15.webshots.net/t/54/54/5/67/80/2097567800036897635xdUpXK_th.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dabell stoczyłam wczoraj bój z panią z apteki aby sprzedała mi olej rycynowy 8) Patrzyła na mnie baaaaaaardzo dziwnie ale w końcu zdecydowała się mi sprzedać :D Wypiłam zgodnie z sugestią 1/4 szklanki wymieszaną...... z colą (nic innego w domu nie był) no i kilka godzin miałam z głowy 8) Teraz czekam na efeky- niestety jeszcze nic konkretnego się nie wydarzyło :roll: Maluszek czeka pewnie na Mikołaja.

 

Wojty ty się mną nie sugeruj- ródź kobieto! Ja poczekam :D

 

Aleksander Bogucki synuś przecudowny!!! Oczywiście zazdroszczę w pozytywny sposób, że macie już szkraba przy sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytalam sie stolarza o koszt naszych schodow to powiedzial 6 000 :o no i wyglad raczej klasyczny - raczej bez stalowych wstawek..:(.

 

 

Wojty - 6000 to dużo?? Tez intersują mnie schody i jak robiłam rozeznanie to 6000 to jedna z nizych stawek dla prostych drewnianych schodów...

 

ja chcę klasyczne więc może podasz mi namiar na tego stolarza....robił coś u Ciebie? jesteś zadowolona?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...