Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Frankai dzięki za radę, te kształtki już mam ( i większość bloczków też).Wczoraj byłam na budowie oglądać silkę na wentylację i wygląda całkiem OK. Można też w niej zamiast w bruzdach puścić kanalizację.Nie było właścicieli więc nie wiem gdzie to kupić.

baba

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba - oczywiście, że można wykorzystać wszystkie naturalne rzeźby terenu :wink: Jeżeli jednak miałabyś faktycznie tam mieć wentylację, to niekoniecznie będzie to dobry pomysł. Tego typu rzeczy robi się ewnetualnie by uniknąć przeróbek podczas drobnych remontów. Na dzień dobry żadnej prowizorki. Jak wentylacja, to wentylacja. Instalacje można puszczać tam gdzie akurat są jakieś przypadkowe kanały. Często korzystałem z kanałów w stropie przy kładzeniu instalacji elektrycznej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, no widzisz, coś się porobiło, nie nadążam naprawiać i zmieniać, kolega ma program, który przywraca wszystkie ustawienia na dzień, który chcesz. Muszę go zainstalować. Poza tym szykuje nam się neostrada (jak to brzmi) 512KB/s. Napewno będzie fajnie. Wiem, wiem, masz 2M, ale kto Cię dogoni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smok - ja tam też nie mam czasu wypróbować. W moim wypadku jest to Ghost. Służy do odtwarzania sytemu. Od instalki różni się tym, że odtwarza wszystko - w tym Twoje dane i ustawienia. Mam tylko jedną wątpliwość - Symantec nic nie wspomina o mojej nagrywarce, więc nie wiem, czy zadziała.

Internet to jedna z tych rzeczy, która znacznie lepiej działa w tym porąbanym kraju niż w Polsce. Co do prędkości, to nie wiem. Na "Stan" pokazuje mi 12MB. Danych przerzuczonych jest ok. 2GB, a najczęstszy rzeczywisty transfer to 200kB/s. Ponoć Neostarada nie ze wszystkim chodzi (Win 98?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że można łączyć się zwykłą kamerą, ale jeszcze nie drążyłem tematu (szatańskie sztuczki). Jak na razie to nauczyłem się wstawiać gif-y, ale myślę, że mogą trochę spowalniać otwieranie się stron i inni forumowicze mogą mieć pretensje (jak myślisz?)Czasem przy Twojej wypowiedzi pojawia się kwadracik z X-em (czemu?) czy to Gif-y? Hej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie w pracy i odrabiam zaległości "forumowe" i co widzę!Ktoś mnie jeszcze pamięta!!!Potwierdzam, ze ja z tych co dużo czytają, a mało piszą. Czytając Wasze posty dochodzę do wniosku, że z moją wiedzą budowlaną wcale nie powinnam się odzywać.

A propos spotkania u Smoka - mam bardzo miłych sąsiadów!Smok nie tylko, że nas nie zjadł, ale wręcz przeciwnie - nakarmił. Mam nadzieję, że się Smoku nie obrazisz, ale moja córka stwierdziła, że jesteś podobny (z charakteru)do Bazylego z Ulicy Sezamkowej.

A jeśli chodzi o murarzy dla Baby, postaram się przesłać namiary na priva.

Pozdrawiam wszystkich gorąco i przechodzę znowu na czytanie.Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...