Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

pepe ja grzejniki oraz całą resztę kupowałam w Raab Karcherze na Avicenny, ponieważ kupowałam tam wszystkie rurki itp. dostałam spory rabat + dowóz gratis. :lol:

Byłam także w hurtowni AKA na Jerzmanowskiej oraz INTERLAMIE na Strzegomskiej (tu też ładny rabat mi dali, jak później resztę rzeczy kupowałam do kotłowni).

 

Muszę się wszystkim pochwalić, że w tym tygodniu już się przeprowadzam do mojego domku :lol:. Wreszcie będę na swoim, aż mnie energia rozpiera :lol:

 

Pozdrawiam

 

Magda

dzięki za podpowiedź

a wybierałaś jakiegoś producenta?

 

Grzejniki KERMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej,

 

a ja nadal 2 w 1 :lol: - z jednej strony troche sie wkurzam, ale z drugiej widze tez dobre strony tego stanu. Np. dzisiaj prawie wybralam komplet do salonu i sypialnie ;), deske barlinecka, listwy do paneli, kostke brukowa itp. Teraz tylko musze sprawdzic, czy na necie nie maja tanszych materacy. Moze tak mialo byc - przeciez to niemoralne zostawic samego chlopa z takimi wyborami :lol: .

 

no fakt... :lol:

 

efekt wyborów mógłby być zdumiewajacy.. albo nie wybrałby nic albo rezultat mógłby być całkiem inny od oczekiwanego :wink:

 

a za was 2 w 1 trzymam kciuki, może już niedługo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARPA, dzięki za gratulacje. Muszę stwierdzić, że tempo mamy niezłe (w maju rozpoczęlismy budowę w grudniu się wprowadzamy :lol: ).

 

Ola i Jacek, a gdzie budujecie się w Nadolicach, bo ja już prawie z Nadolic :D

 

 

Pozdrawiam

 

Magda

Hej

Dzięki za kosztorys. Na pewno się przyda. My niestety jeszcze nie budujemy bo właśnie składamy dok.do pozwolenia na budowę. Zaczynamy na wiosnę. Nasza działka jest na wysokości rozjazdu na Jelcz-Laskowice i Chrząstawę koło ul.Brzozowej, niedaleko domu z bali gdzie zawsze siedzi śliczny Bernardyn. Niestety jeszcze nie ma nazwy naszej ulicy. A może to dobrze? może to my wymyślimy jakąś fajną nazwę...zobaczymy

Pozdrawiam-Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu na stronce cicho..................... :o ,

 

szykujecie się do Świąt, czy budujecie ?

 

U mnie po kolejnej zmianie dachowiec JUŻ NA PEWNO zapowiedział się na poniedziałek :roll: ...

 

Ciekawe co tam u Wojtych słychać, jak się nie pośpieszą to Ich WiGILA na noworodkach zastanie...... :wink:

 

Pozdrawam PRZEDŚWIĄTECZNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu na stronce cicho..................... :o ,

 

szykujecie się do Świąt, czy budujecie ?

 

U mnie po kolejnej zmianie dachowiec JUŻ NA PEWNO zapowiedział się na poniedziałek :roll: ...

 

Ciekawe co tam u Wojtych słychać, jak się nie pośpieszą to Ich WiGILA na noworodkach zastanie...... :wink:

 

Pozdrawam PRZEDŚWIĄTECZNIE

 

Hej :-)

Halszko budujemy, budujemy :-) :p . Dzisiaj koniec prac murarskich pod dach :p !!! Zostały jescze schody - były zostawione na koniec, bo panowie będą grzebać sobie podczas prac ciesielskich ... CZYLI - dogoniłam Cię :lol: .

Ciekawe co u Wojty - może już rozdwojona? Oby nie musiała na Święta w szpitalu być :-?

 

KULKO - a jak u Ciebie budowa?

Pozdrawiam

Dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dabell - u nas skończone piętro.

 

W następnym tygodniu murują schody zewnętrzne (wewnętrzne mamy drewniane) i ciagną kominy do więźby i obsypują budynek.

 

A potem stoimy z resztą (kominy z klinkieru ponad dach, ścianki działowe na piętrze) bo czekamy na naszego dachowca.

 

Ten wchodzi na poczatku stycznia, stawia więźbę, wtedy muruja działówki na górze a dacharz kładzie dachóweczkę no i czekmy do wiosny.

 

Szkoda tylko ze dacharz nie moze wejść od poniedziałku, no ale cóż - 2 tygodnie wyztrymam;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dabell - może powinnam się złościć że mnie doganiasz :evil: ?

ale się nie złoszczę :lol: ,

tak, cieszę się zarówno z tego że u innych idzie dobrze jak i z tępa prac u nas.

 

O!

 

Jak sobie przypomnę stan z lata, kiedy szukałam murarzy i , już traciłam nadzieję że znajdę , o , to :evil: :evil: :evil: :evil: !

Ale dziś jest ok, plan na ten sezon zostanie wykonany, pogoda świetna czyli jest dobrze :p,

czego i innym życzę :p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mieszkańców gminy czernica co sądzicie o remoncie strachocińskiej

 

Dla mnie to będzie uniemożliwienie prowadzenia normalnego życia, chyba będę musiała zrezygnować z pracy ... Teraz spędzam w samochodzie ok 3 godzin dziennie, nie wyobrażam sobie co będzie od lutego. Wiem że ludzie jeżdżą jakoś przez Oławę - ale to jest ok 50-70 km w jedną stronę, faktem jest, że szybciej ...

W tej chwili to jest totalna dezintegracja życia rodzinnego. Ja wyjeżdżam do pracy o 6.15 lub 6.30 - jak wcześniej to jadę 40 minut, jak o 6.30 to półtorej godziny. Bez sensu. Chyba trzeba będzie wstawać o trzeciej piętnaście, wyjeżdżać o 5 rano, i tak dalej :lol:

 

ja pracuję do 17:30 najszybciej w domu jestem po 19 czasami jak jest jakiś młyn to o 20. testowałem ostatnio trase przez Dobrzykowice, Kiełczówek i Psie Pole niby płynnie (bo jeszcze nikt tamtędy nie jeździ) ale Kromera to większa miazga niż Grunwaldzki. W zasadzie można powiedzieć żę na grunwaldzkim ruch jest jedynie lekko spowoniony na Kromera się stoII!

Mój synek jest prawei półsierotą więc chyba nei lubię pana Dudkiewicza :evil:

 

 

 

Powiem tak, jestem załamany już teraz przez te dojazdy, a jak zamkną Strachocinską to chyba przeprowadze się z powrotem do starego mieszkania

we Wrocku.

Mieszkamy od Lipca w okolicy Czernicy , tak dla pocieszenia powiem że srednio w miesiącu przybywa w tamtych okolicach około 10 rodzin x 2 samochody to za jakieś dwa lata do domu będe przyjeżdzał w wekendy :evil:

zaczynamy się poważnie zastanawiać nad kupnem działki gdzie indziej (bliżej)

i ponownie się wybudować.

Jak kupowałem tam działke 3 lata temu to obiecywali za lada moment rozpocznie się budowa obwodnicy przez Łany teraz temat jest nieaktualny.

wracając do zakorkowanego Wrocławia to te remonty nic nie pomogą dopóki Wrocław nie będzie miał prawdziwej obwodnicy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...