Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Bardzo proszę polećcie mi dobrą firmę produkującą okna, najlepiej gdzieś w okolicach Oławy lub Jelcza

pozdrawiam wels

Ja brałam u Rózańskigo w Oławie ( ul. Strzelna) dali najlepszą cenę, ale są uszkodzone i do tej pory serwisant nie naprawił. Ale jestem z tych okien zadowolona. Są ładne i szczelne. Możesz zobaczyć w moim dzienniku.

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam!

Bardzo proszę polećcie mi dobrą firmę produkującą okna, najlepiej gdzieś w okolicach Oławy lub Jelcza

pozdrawiam wels

 

W Ratowicach jest firma produkująca okna. Jest to miejscowość przed Czernicą.

Niezmiennie polecam moich "okniarzy" - Anmar z Brzegu, okna są bardzo fajne (Brugmann). W domu ciepło, okna są znacznie szczelniejsze niż drzwi, np. drzwi Porta za ciężką kasę :evil: Drzwi Porta nie polecam (zewnętrznych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo proszę polećcie mi dobrą firmę produkującą okna, najlepiej gdzieś w okolicach Oławy lub Jelcza

pozdrawiam wels

 

Ja mam okna z Ratowic. cena była do przyjęcia a może nawet konkurencyjna. jakość dobra ( a trochę znam się na oknach) Serwis OK, wygląd super. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Może poradzicie mi gdzie powinienm szukać ekipy budowlanej do stanu surowego? Chciałbym rozpocząć budowę na wiosnę w Żórawinie.

Lote II z Archipelagu.

Zacząłem rozmawiać z sąsiadem budowlańcem który ma ekipę i właśnie kończy stawiać swój dom na sąsiedniej działce ale prawdę mówiąc boję sięże podczas budowy popsuję sobie z nim stosunki a wolałbym żyć z sąsiadami w jako-takiej przyjaźni...

Miałem namiar na ekipę za 50tys ale zanim się zdecydowałem to zaklepali jakąś robotę i teraz mam kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo proszę polećcie mi dobrą firmę produkującą okna, najlepiej gdzieś w okolicach Oławy lub Jelcza

pozdrawiam wels

 

Ja mam okna z Ratowic. cena była do przyjęcia a może nawet konkurencyjna. jakość dobra ( a trochę znam się na oknach) Serwis OK, wygląd super. Polecam

 

Hej scur :D

Czy te okna są plastikowe czy drewniane (mnie bardziej interesują drewniane, najlepiej mahoń meranti)?

A jak jest z wyceną? Panowie liczą z projektu czy przyjeżdżają pomierzyć dziury w ścianie?

I jeśli mogłabym poprosić jeszcze o jakiś telefon do nich :lol: please :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd macie swoje kuchnie???

 

Proszę, podajcie mi namiary na firmy, które wykonują kompleksowo kuchnie, niekoniecznie drewniane.

Będę bardzo wdzieczna :D :D

 

Cześć Zaba,

w Domarze jest stoisko Ostrzeszowickiej Fabryki Mebli - polecam panią Lucynę.

Coś mi sie zdaje że znowu się spotkaliśmy- jakiś czas temu w Oławie przechodzilaś pasami prowadząc rower ?

Szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszystkiego najlepszego dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd macie swoje kuchnie???

 

Proszę, podajcie mi namiary na firmy, które wykonują kompleksowo kuchnie, niekoniecznie drewniane.

Będę bardzo wdzieczna :D :D

 

Cześć Zaba,

w Domarze jest stoisko Ostrzeszowickiej Fabryki Mebli - polecam panią Lucynę.

Coś mi sie zdaje że znowu się spotkaliśmy- jakiś czas temu w Oławie przechodzilaś pasami prowadząc rower ?

Szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszystkiego najlepszego dla wszystkich.

 

Hej! :D

Dzięki anndy :D

Byłam w Domarze w tamtym tygodniu, szkoda, że wcześniej tutaj nie zapytałam.. :roll: Tam kupowałam podłoge wenge, bo była w promocji. :wink:

Wtedy jeszcze nie myślałam o kuchni... :roll:

Masz kuchnię stamtąd Pochwal się 8) :D

 

Ja prawie zawsze jeżdże rowerem, to pewnie byłam ja, tylko najczęściej przejeżdżam przez pasy :oops: :lol:...ciekawe dlaczego tym razem grzecznie przechodziłam... :roll:

dlaczego mi nie pomachałeś???? :roll: :D

 

Pozdrawiam :D

 

Całej Grupie Wrocławskiej życzę szczęścia w Nowym Roku 2007 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd macie swoje kuchnie???

 

Proszę, podajcie mi namiary na firmy, które wykonują kompleksowo kuchnie, niekoniecznie drewniane.

Będę bardzo wdzieczna :D :D

 

Cześć Zaba,

w Domarze jest stoisko Ostrzeszowickiej Fabryki Mebli - polecam panią Lucynę.

Coś mi sie zdaje że znowu się spotkaliśmy- jakiś czas temu w Oławie przechodzilaś pasami prowadząc rower ?

Szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszystkiego najlepszego dla wszystkich.

 

Hej! :D

Dzięki anndy :D

Byłam w Domarze w tamtym tygodniu, szkoda, że wcześniej tutaj nie zapytałam.. :roll: Tam kupowałam podłoge wenge, bo była w promocji. :wink:

Wtedy jeszcze nie myślałam o kuchni... :roll:

Masz kuchnię stamtąd Pochwal się 8) :D

 

Ja prawie zawsze jeżdże rowerem, to pewnie byłam ja, tylko najczęściej przejeżdżam przez pasy :oops: :lol:...ciekawe dlaczego tym razem grzecznie przechodziłam... :roll:

dlaczego mi nie pomachałeś???? :roll: :D

 

Pozdrawiam :D

 

Całej Grupie Wrocławskiej życzę szczęścia w Nowym Roku 2007 :D

Tak - mam kuchnię stamtąd, ale stoi w magazynie bo jeszcze nie mam warunków do jej montażu. A podłogę też mam z Domaru :) też leży i czeka na montaż.. Nie machałem bo za późno zajarzyłem ze to Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a raczej witamy :D :D

 

wielkie podziekowania za zyczenia dla Malej Wojtowej ;) - nie spodziewalam sie ze tyle osob nam kibicowalo ;)

 

Tak jak napisala Betty mala Nadia urodzila sie 15 grudnia, jednak dopiero teraz znalazlam chwile czasu zeby siasc spokojnie przy kompku - no coz trudne jest zycie mlodych rodzicow, ktorzy nigdy nie mieli dluzszego kontaktu z noworodkiem, a wszelka wiedze o postepowaniu z malym ssakiem maja ze szkoly rodzenia i z ksiazek - szkoda, ze teroria tak bardzo odbiega od rzeczywistosci ;).

 

Ale nie narzekamy - mala jest przecudowna!!! Sliczna, cudowna i w ogole .... :).

 

Dla zainteresowanych, nie wiem co spodowalo tak szybkie (3 godzinny porod) i niespodziewane pojawinie sie malutkiej (jeszcze dzien wczesniej lekarz nie dawal nam za duzo nadziei) - chyba po trochu liscie malin (dabell, pilam tak jak radzilas codziennie ;) ), malowanie przedpokoju, przejazdzka autobusem do Kamienca z 3 przesiadkami i z kazdorazowym siedzeniam na kole, a dla zwiekszenia poziomu adrenaliny z premedytacja nie kasowalam biletu ... :)

A to zdjecie mojego skarbu:

http://foto.m.onet.pl/_m/2ea04075e5b2ebfd3edeeeb44e72058f,5,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anndy, zaba

 

gdzie konkrtnie w DOmarze kupowaliscie podlogi w promocji? Jak bylam tam ok miesiaca temu to widzialam deski berlineckie, parkiety przemyslowe i panele prawie 2 razu drozej niz w innych sklepach. Nawet ofete na polozenie paneli mieli jakas z kosmosu - 35zl netto za 1m2 , gdzie inni mieli po 10-15 zl brutto :o.

 

sama teraz szukam deski barlineckiej, w ciemnym kolorze - zbliznym do merbau, ale nie merbau - spokal ktos jakas ciekawa promocje na tego typu podloge?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...