Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mimo późnej pory piszę do Was, by trochę odpocząć. Właśnie skończyłem montaż filmu, a to bardzo wyczerpujące, bo pochłania mnie całego. Nie istnieję dla nikogo a w domu musi być cichutko, tylko podziwiać rodzinkę, bo warczę i prycham. Ale już niedługo, bo w domku mam swój mały kąt, gdzie będę się zamykał i już. Z kąta wyjście na ogród, więc nikt nie będzie musiał słuchać moich wrzasków. A tak na marginesie to lubię robić filmy. :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to pięknie! zdaje się, ze coś mnie ominęło...

Ale za to byłam trzy dni nad morzem (targi fotograficzne) - zimno! Ale pięknie! Jeszcze zanim śnieg zaczął padać i mysleliśmy naiwnie, że to już wiosna.

A w domu - na poważnie zabieramy się za posesję, tzn - ogrodzenie i.. słynny taras! Wreszcie! Jak już będzie - spotykamy się u mnie (ale to już chyba mówiłam..).

 

Hej - widzę, że wymieniacie jakieś zdjęcia?? Czy mogę zobaczyć? Ja Wam wysyłałam...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smok - ale pewnie Twoja praca przynosi Ci wiele satysfakcji :smile: usciski dla małżonki. Acha, nie wiem czy pisałam - nic z Twego filmu :sad:

Gagata - czekamy, czekamy na ten taras z utęsknieniem. Ostatnio widziałam ładny, prosty, drewniany taras i to chyba było to co też chciałabym mieć. Tylko kiedy to będzie....już w dzienniku pisałam że dopadł mnie dołek :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wrocławską :grin: Jakieś tu u Was dołki, i jakoś tak smutno.A tym czasem są sklepy przyjazne ludziom:

Wchodzi facet do sklepu i mówi, że chciałby kupić rękawiczki. Panienka za ladą pyta:

- Letnie, czy zimowe?

- Zimowe.

- To bardzo proszę przejść do następnego stoiska.

Przy następnym stoisku:

- Chciałbym kupic zimowe rękawiczki.

- Skórzane czy zamszowe?

Facet lekko wkurzony: - Skórzane.

- To proszę przejść do następnego stoiska tam koleżanka pomoże panu wybrać.

Gościu mówi do koleżanki, że chce kupić zimowe, skórzane rękawiczki.

- Z jednym palcem, czy z pięcioma?

Gościa pomału zaczyna gul dusić, ale mówi, że z pięcioma. I znowu: .. do koleżanki itd.

Przy następnej ladzie facet już dobrze wkurzony zaczyna: - Chciałem kupić zimowe, skórzane rękawiczki z pięcioma palcami.

- Czarne, szare, czy brązowe?

W tym momencie wpada do sklepu gościu niemalże z pianą na ustach, jedną ręką trzyma spodnie, w drugiej ciągnie za sobą muszlę klozetową wyrwaną ze ściany i krzyczy;

Mam taki kibel, takie kafelki, dupę pokazałem wam wczoraj! Sprzedajcie mi jakikolwiek papier!!!

Pozdrawiam goraco Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca - ja nie miałem problemów. Posklejało się samo, bo używam tak jak Smok Windows Commandera. Ciekawe tylko czemu nie chciało przejść przez MSN :sad: Do koleżanki słałem duże mp3 i przechodziły. Z powrotem też przeszedł.

Najbardziej mnie ucieszyło jednak, jak ściągnąłem sobie cały filmik z netu. 730MB w ciągu trochę ponad godzinki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alanta - kiedyś już tutaj żeśmy się zastanawiali dlaczego ich nie widzimy. Teraz już wiadomo :smile: Patrz poniżej.

 

Smok - powód znalazłem. Teraz wszystko zależy od Redakcji. Przeczytaj: http://fabrika.pl/bb/viewtopic.php?topic=9532&forum=46&0 i komentarz na Krakowskiej

Nie zamierzam się rozwijać zbytnio we włamaniach. Obecne testy są bardzo pesymistyczne. Zabezpieczenia w komputerach obecnie są kiepściutkie,a jak ktoś stosuje proste hasła, to praktycznie żadne. Jak pogrzebiesz w necie, to znajdziesz odpowiednie artykuły i programy. No cóż - smutne. Pocieszam się tylko tym, że dla większości osób jestem mało interesującym obiektem do łamania moich haseł, a żona nie wie jak to robić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baba - dzięki :smile:

Smok, Frankai - dobra, napisze co sie działo: jak przyszla poczta, musialam to zapisac na dysku (nie pytajcie dlaczego - takie okienko pojawialo sie przy probie otworzenia czegokolwiek, wiec zapisalam to wszystko), a potem i tak nie moglam tego otworzyc :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca - po pierwsze: czemu pocztą? Niech Smok przyfrunie osobiście :grin: Po drugie: wydawało mi się, że jesteś osobą ambitną. Nie wiem jakie załączniki wysłał Ci Smok. Jeżeli tak jak mi, to po kliknięciu na pierwszym, Windows Commander sam zaproponował połączenie. Smok może podać Ci już jak. Ja potrzebuję tych paru szczegółów (jakie załączniki i czy masz WinCmd)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...