Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A wiec melduję, że jestesmy już wszyscy w komplecie:))

 

Od 18.01.07 razem z nami buduje nasza mała kochana Bob-Budownicza.

 

Przedstawiam Wam Hanię w pierwszych chwilach po porodzie:)))

http://www.wozik.com

 

KULKO Gratuluję !!! Tatusiowi również !!! Teraz może już być tylko lepiej !!!

Witam nowego członka gminy ! Ale nas dużo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ludzie, wymiękam... :-? :( :cry:

Za dwa miesiące z hakiem musze sie przeprowadzic, a nie mam jeszcze zamówionych schodów!!!!! :o

 

Wyceny jakie dostałam wahaja sie w cenie 20-40 tysięcy!! :o :o :o

 

dajcie mi proszę namiary na jakiegoś dobrego stolarza, który zrobi mi kręte lub zabiegowe schody w normalnej cenie.

 

Pomóżcie!!!!

 

Gosiu, a co ze stolarzami na których dałam Ci namiary, nie odpowiadali?

:wink:

Ja 2 m-ce biegałam po drabinie. nie było miło ale już to mam za sobą> :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec melduję, że jestesmy już wszyscy w komplecie:))

 

Od 18.01.07 razem z nami buduje nasza mała kochana Bob-Budownicza.

 

Przedstawiam Wam Hanię w pierwszych chwilach po porodzie:)))

http://www.wozik.com

 

Gratulujemy i pozdrawiamy całą trójkę!!!!

 

Mam nową koleżankę dla mojego Kamilka bo narzeczoną już ma :wink: !!!

 

pepe* ja mogę polecić naszą firmę od CO. To Admarbud z Karmelkowej. Nie mogę na nich złego słowa powiedzieć- jedyna profesjonalna firma w całej mojej przygodzie budowlnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE,

 

 

Czy ktoś z Was ma odkurzacz centralny ?

Jak się spisuje?

 

Jaką firmę montującą możecie polecić ?

 

pozdr MTW1

 

 

Przyłączam się do pytania i z góry dziękuję za informacje. :D

 

Rodzice maja BEAM'a i jak na razie sa zadowoleni ja tez bo raz musialem odkurzac i swietna sprawa:) Wazne jest aby dobrac odpowiednio moc ale to pomoze fachowiec i odpowiednio dlugi waz zeby wszedzie siegal. O inne odkurzacze nie dowiadywalem sie bo kumple tez taki maja i sa zadowoleni. Jesli chodzi o sprawdzony kontakt do wykonawcy to: "GAZCO" tel 609134820. Sam go sciagam w Lutym do siebie na instalacje CO, podlogowki i odkurzacza.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE,

 

 

Czy ktoś z Was ma odkurzacz centralny ?

Jak się spisuje?

 

Jaką firmę montującą możecie polecić ?

 

pozdr MTW1

 

 

Przyłączam się do pytania i z góry dziękuję za informacje. :D

 

Rodzice maja BEAM'a i jak na razie sa zadowoleni ja tez bo raz musialem odkurzac i swietna sprawa:) Wazne jest aby dobrac odpowiednio moc ale to pomoze fachowiec i odpowiednio dlugi waz zeby wszedzie siegal. O inne odkurzacze nie dowiadywalem sie bo kumple tez taki maja i sa zadowoleni. Jesli chodzi o sprawdzony kontakt do wykonawcy to: "GAZCO" tel 609134820. Sam go sciagam w Lutym do siebie na instalacje CO, podlogowki i odkurzacza.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy ktoś ma z forumowiczów namiar na projektanta ogrodu. Zamierzam na wiosne wybrukować alejki i wymurować tarasy ale kompletnie nie wiem jak to powinno wyglądać. Ziemie juz nawiozłem pod trawnik ale szkoda mi jej rozrzucac tam gdzie teoretycznie wypadnie jakas alejka do altany czy chodnik do wiaty na samochod. Jesli ktos ma jakis sprawdzony namiar to prosze na prv.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoma odsprzedać agregat (prąd)? ewentualnie może mnie polecić jaki kupic i gdzie

 

My możemy odsprzedać za jakieś 2 m-ce

a nasz kupowaliśmy w Castoramie, od 2 miesięcy chodzi bez problemu (no może z maleńkim, sznurek od ciągnięcia zapłonu się przetarł to wymieniliśmy) - a jaki - najtańszy z pożądaną mocą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupowiczów,

niedługo mam zamiar budować w Kiełczowie, projekt mam upatrzony - szukam architekta do wykonania adaptacji- i tu mam problem: wszyscy architekci krzyczą ponad 5 tys zł za adaptację+ zmiany, ostatni policzył nawet 8 tys.Zaznaczę,że zmiany te są naprawde kosmetyczne - nie wymagające ingerencji w konstrukcję. Wliczając w to cene projektu gotowego - wychodzi jak za projekt indywidualny- a tego chciałam uniknąć.Drodzy Forumowicze , jeśli macie namiary na solidnych i niedrogich architektów proszę o pomoc :oops:

 

Aga

Witaj. To prawie będziemy sąsiadami bo mój domek rośnie wioskę dalej w Śliwicach :)

Nam adaptacje robiła firma Domax, siedzibę ma koło urzędu gminy w Długołęce. Panów trzeba trochę gonić jeśli chodzi o terminy, ale cenowo byli całkiem całkiem.

Pozdrawiam

 

Tylko nie DOMAX .... czekanie to ich domena mi zeszlo pol roku ponad zanim zaadoptowali i zalatwili pozwolenie na budowe a adaptacje rzadko konsultowali a jak juz chcialem skonsultowac to bylo za pozno bo papiery poszly do Gminy. cena atrakcyjna byla i to jedyna zaleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odkurzacz centralny firmy BEAM. Mówiąc szczerze, innymi się nie interesowałam, choć poczytałam sobie na ten temam w jednym ze starszych Muratorów. Moi znajomi mają BEAM'a i są zadowoleni. Ja odkurzałam dopiero jeden raz, więc nie mogę jeszcze nic konkretnego powiedzieć. Póki co, cieszę się, że go mam.

 

 

Możesz przybliżyć orientacyjne koszty i na co najlepiej zwrócić uwagę ?

 

Moze jakiś namiar na solidnego wykonawcę ? :D

 

z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić jakąś sprawdzoną firmę od CO i ogrzewania podłogowego?

 

Mam pytanie do szczęśliwych posiadaczy podłogówki. Jak się to wycenia _ od metra 2 czy od mocy grzewczej czy jeszcze jakoś inaczej?

 

PEPE : Podobnie jak Betty&M mogę polecić firmę Admarbud z Karmelkowej. Właściciel pan Mariusz trochę zapominalski, ale uczciwy człowiek i pracowników też ma ok. Kiedy firma która dostarczała kocioł nawaliła to tak jak mógł najlepiej próbował ratować sytuację, żebyśmy w chłodne dni nie zostali bez ciepłej wody i ogrzewania. Jeśli chciałbyś bezpośredni tel do niego to pisz. Wiem, że robił też naszej forumowiczce BK i też byli zadowoleni. Hejka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie i prośba do wszystkich budowniczych z Grupy Wrocławskiej.

W najbliższym czasie będę kupowała styropian na ocieplenie domku. Może ktoś zna hurtownię, która zaproponuje dobre warunki zakupu? :-?

Mam także propozycję dotyczącą wspólnych zakupów. Może jest ktoś, kto też w najbliżaszym czasie będzie kupował styropian? :D Chętnie bym się z kimś skrzyknęła, bo przecież w kupie raźniej a i lepszą cenę przy większej ilości jest łatwiej wynegocjować :D . Czekam na odpowiedzi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka

 

Gratulacje i oby Hania zdrowo się chowała!!!

 

Ja mam termin na 3 marca, ale wygląda na to, że będzie wcześniejsza cesarka. Od wczorajszej wizyty u pana Dr mam areszt domowy. Czyli żadnego bujania się dziurawymi drogami po hurtowniach budowlanych :evil: Z drugiej strony mam teraz kupę czasu na czytanie Forum i czerpania garściami z waszej wiedzy :D :D :D

 

Na razie kompletuję rezerwową listę Misiów i dostawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie i prośba do wszystkich budowniczych z Grupy Wrocławskiej.

W najbliższym czasie będę kupowała styropian na ocieplenie domku. Może ktoś zna hurtownię, która zaproponuje dobre warunki zakupu? :-?

Mam także propozycję dotyczącą wspólnych zakupów. Może jest ktoś, kto też w najbliżaszym czasie będzie kupował styropian? :D Chętnie bym się z kimś skrzyknęła, bo przecież w kupie raźniej a i lepszą cenę przy większej ilości jest łatwiej wynegocjować :D . Czekam na odpowiedzi :lol:

 

Scur - koniecznie dzwoń do PW Aris na Grabiszyńskiej http://www.pwaris.pl - dostałam najlepszą cenę na platinum plus termoorganiki i wełnę do ocieplenia poddasza. Ceny zabiły konkurencję :-). Różnice dokładnie opisałam w swoim dzienniku. Polecała mi tę firmę Marzka. Mają wszystko do docieplenia.

Pozdrawiam

Dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...