Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt GIENIA pracownia HORYZONT


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 220
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 7 months później...
mnie też i mam go zamiar budowac ale po przeróbkach , po pierwsze chcę wydłużyć część sypialną , adalej obniżyć nachylenie dachu no i przede wszystkim układ otworów okiennych oraz części sanitarno-gospodarczej. Z wielu projektów , które przejrzałem ten naprawdę wydaje mi się funkcjonalny , przy wielkości rzędu ok.110 m2.Polecam jeszcze projekty Wunscha i Wolanowskiego ze Szczecina , są nieco podobne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie znaleźć te projekty? Jaka to pracownia?

Ja w Gieni przerobiłabym wejście do kuchni (nie podoba mi się to, że trzeba prawie wejść do salonu, żeby dotrzeć do kuchni) i zrezygnowałabym z trzeciego komina - tego od kominka. Zrobiłabym wspólny komin dla kominka i kuchni. Poza tym wszystko mi się podoba.

Pozdrawiam,

Irena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Witajcie. Nasza pierwsza poważna przymiarka do domu to właśnie Gienia. Ma niezaprzeczalne zalety. Tani dach, możliwość wygospodarowania jakiegoś pomieszczenia na poddaszu, wydzielona część dzienna od nocnej.

Nie mogłam jednak przeboleć garażu, z którego wchodziło się do korytarza sypialnianego zamiast do spiżarni, kuchni etc. Przestawienie garażu na drugą stronę domu z kolei, zabiera jedno okno w salonie i zmusza do reorganizacji pomieszczenia. Dlatego zrezygnowaliśmy na korzyść Akacji - też z Horyzontu. Z garażu wchodzę do spiżarni, odkładam zakupy i przechodzę do kuchni:). Ale na pewno Gienia to rozwiązanie bardzo ekonomiczne i miłe. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie bazowalismy na Gieni -projekt robilismy indywidualny rozciągnelismy Gienie trochę zrobilismy lustrzane odbicie by słońce zaglądało do domu cały dzień. z pomieszczeń 6,7 dodalismy do pom.8 i pomieszczenia 1. Mamy tym samym ładna łazienkę i piękny korytarz

łazienka ma trzy kąty w miejscu czwartego kąta sa drzwi do niej. Przy kuchni nie ma spiżaeni więc jest duża. Spiżarnia. kotłownia i miejsce na opał jest za wejsciem do garażu. Mieszkamy od 27-10-2003 jak sie bedzie mieszkac to zobaczymy narazie jest ok. Acha ganek jest powiększony ma ok. 6m2 na dwóch filarach klinkirowych zobaczymy czy po zimie bedziemy go zabudowywać czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Wokół Poznania znalazłem 5 miejscowości o nazwie Dąbrowa.

Możesz doprecyzować o którą ci chodzi.

dużo jeżdżę po Polsce i chętnie bym zobaczył "Gienię" na żywo.

Możesz podać nawet dokładny adres( 0 ile możesz).

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...