Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Iwony, Szymka, Maćka i Kuuby.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo nietypowo i tajemniczo zacząłeś. Dlaczego tak dużo metrów kwadratowych, dlaczego Kraków (no to akurat wiem, sama bym chciała tam mieszkać - ale zaniosło mnie z południowego miasteczka (oddalonego od Krakowa o 150 tylko km!) aż do Gdańska) -z niecierpliwościa czekam na zdjęcia i dalsze relacje. Pozdrowienia dla dzielnej żony Iwony :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dziennik zaczyna sie bardzo ciekawie. Dom również stwarza duże możliwości architektoniczne. Np. takie długie korytarze pięknie się prezentują z odpowiednio dobranym oświetlenem naściennym. Będę się rozglądał za Twoją budową jak będę jechał do siebie z Krakowa. To w końcu po drodze. No ale na razie muszę zadowolić się opisem i zdjęciami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...

No żesz Ty!!! :D

Okienka jak malowanie, no, może z tym jednym wyjątkiem ;)

A ja właśnie przeprawiam się i siłuję z drzwiami wejściowymi. Chcielibyśmy zrobić tam, gdzie okna, ale zobaczymy ile sobie zaśpiewają.

No z tym terminem zakończenia budowy, to faktycznie trochę bezczelni jesteście ;) :p , ale nie tylko Wy! My też optymistycznie zakładamy, że w grudniu wprowadzimy się na "nasze". Pożijom-zobaciom czy jakoś tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Beti_. Dzięki za dobre słowo. Nowatorska bryła... hmmm, nasz sąsiad do dzisiaj nieufnie podchodzi do naszych zapewnień, że nie uruchamiamy w salonie montowni okien. Tłumaczyliśmy mu raz, powiedział aha, ale ostatnio, kiedy wymurowaliśmy komin w garażu natychmiast czujnie spytał, czy tam będzie jakaś produkcja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuuba - toż ty jesteś rzut beretem odemnie !

 

Twój dom to faktycznie wyzwanie !

 

I ty piszesz że jeszcze się zastanawiasz czy warto było?

 

Zawsze mi się podobały takie przestrzenne domy - Rewelacja !

WIdze że prace ida w dobrym tempie i zima ci wcale nie przeszkadzała :-)

 

BYle tak dalej - powodzenia !. Umowa z grillem stoi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...