Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DACHÓWKA EURONIT - wątek zbiorczy: opinie, uwagi, modele, zdjęcia, dyskusja


irek

Recommended Posts

To rzeczywiście bardzo dobra dachówka,ma takie"drobiazgi",które pozornie są nieważne,często nawet sprzedawcy o tym nie wiedzą a bardzo ważne dla przyszłych mieszkańców pod dachem Euronitu.

I jeszcze bardzo ważna rzecz: w wielu dużych miastach są magazyny fabryczne a w nich każdy drobiazg dostępny od ręki czego nie można powiedzieć o innych producentów, to bardzo ważne jak dekarze na dachu a nam zabrakło 2 gąsiorów !

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 314
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
  • 3 months później...
Jakie sa opinie.Ma ktos ja na dachu?Sprzedawca zachwala ze lepsza od braasa.Prosze o opinie!!!

Z wyglądu to samo, jakość też taka sama. Wybrałem euronit bo był tańszy. Bras ma lepszą ofertę bo ma lumino i cisara chyba na wszystkich kolorach. Ale widziałem dachówki w których ta powłoka zbielała-zmatowiała (bo to właściwie lakier bezbarwny) Euronit ma powłokę-odpowiednik o nazwie perła ale tylko na kolorze ceglanym. Na dachu tych powłok nie widać różnica jest głównie jak sie trzyma dachówki w ręce. Brąz euronitu (taki mam) wydaje się byc ciemniejszy (porównanie z dachem sąsiada z brasem) ale może to tylko kwestia padania światła. Euronit ma chyba lepszą barierę przeciwodną (tzn podwójną) - ale czy to ma znaczenie nie wiem. Dachówki pod wieloma względami bardzo podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

Również mam Euronit. Najpierw chciałam Brassa i tylko Brassa, ale zostałam przekonan do Euronitu i póki co nie żałuję. Na pewno była dużo tańsza. Nie wiem z jakich okolic jesteś. Na Dolnym Śląsku mogę polecić jedną hurtownię.

 

Aha i co się dowiedziałam, w Euronicie nie ma problemu z reklamacjami (ponoć Brass robi duże problemy). A przekonałam się o tym na własnej skórze. Przywieźli 2-tygodniową dachówkę! Część kruszyła się w rękach. Wymienili wszystko bez żadnego gadania, od ręki.

 

Jak wygląda możesz obejrzeć w moim albumie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent nie podniósł ceny o tyle (miało być 5-15%) to raczej większy apetyt handlowców. Ciekawe czy tak ma każdy że jest taki zachłanny. Mają większe obroty,więcej zarabiają, ich koszty nie rosną tak jak producentów i jeszcze mało.

Na allegro znajdziecie euronit po 2,15 -2,25. Cena z allegro (wtedy 1,99) była dla mnie punktem wyjscia do negocjacji :wink:

 

Ps Cennikowo było 2,42 a jest 2,81

 

Ps 2 To z allegro po 2,15 to z 7% vatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...