Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DACHÓWKA EURONIT - wątek zbiorczy: opinie, uwagi, modele, zdjęcia, dyskusja


irek

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 314
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość synek
Ja ci mogę powiedzieć coś na temat dachówek typu PRODACH, UNIBET. Co roku wystawiam się na targach budowlanych -(mój dział to metaloplastastyka ) i widzę jak dzień przed otwarciem pracownicy UNIBETU, PRODACHA i innych kiepskich dachówek malują farbą dachówki na wystawkach żeby się świeciły i były gładsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja choć mam dachówkę Brassa to oglądam wiele dachów zrobionych z dachówki Euronit dlatego, że produkują ją w miejscowości w której mieszkam. Wg. mnie nie ustępuje jakości Brassa co do innych producentów znam IBF gdyż sąsiad ma na dachu - ze szczelnością nie ma problemu, ale bardzo szybko pokryła się zielonym nalotem, może dlatego że mieszka na skraju lasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci mogę powiedzieć coś na temat dachówek typu PRODACH, UNIBET. Co roku wystawiam się na targach budowlanych -(mój dział to metaloplastastyka ) i widzę jak dzień przed otwarciem pracownicy UNIBETU, PRODACHA i innych kiepskich dachówek malują farbą dachówki na wystawkach żeby się świeciły i były gładsze.

Jak widzę takich anonimów -"gości" - to myślę, że to ktoś, kto handluje dachówkami innej firmy :D

http://www.prodach.com.pl i tyle. A czas pokaże czy wybór był trafny. Teraz był przynajmniej przystępny cenowo (taniej niż blachodachówka Planji - czy jakoś tam). Póki co jestem zadowolony i nie narzekam bo nie mam na co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez reklamy byłoby taniej? Bzdura!

 

nie miejsce na polemikę w tym temacie...

 

Ale czyniąc zadość potrzebie odpowiedzenia na tę niezwykle rozbudowaną i kwiecistą wypowiedź...

 

...tylko kilka słów

 

...rzeczywiście bez reklamy mogłoby być realatywnie drożej, bo można byłoby nie dotrzeć np. do Ciebie fanie marketingu... i mielibyśmy koszt alternatywny jednego utraconego potencjalnego łosia...

 

... Myślę, że tak to wygląda z punktu widzenia inwestora... No chyba, że pracujesz w Braasie... To wtedy rzeczywiście pewnie masz rację... A ja zwracam honor

 

Pozdrawiam... Czpki z głów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...