Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie hodować morderców!


ckwadrat

Recommended Posts

 

To wykazała sie niezwykłą logiką :o

A co sie tak wytrzeszczasz ?

Ja Jej nie oceniam .

Kupilam psa , bo mi pasowal . O ile dobermanom zostawia sie nie kopiowane uszy to ogony raczej tna . Sa tacy co kopiuja i trzymaja w klatkach i woza tylko na wystawy , mysle , ze to wieksze nieszczescie dla psa niz to czy ma ogon czy nie .

Osobiscie bylabym bardziej wdzieczna ustawodawcy gdyby zajal sie psami na lancuchach , w budach i bezpanskimi . I krzywdzeniem zwierzat ,takim chocazby jak przyklad z linku powyzej. :-?

 

 

Oczywiscie mokka masz racje , zaden wet sie nie przyzna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 640
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Moja hodowczyni /starszego psa/ jest wetem , Jej maz rowniez.

Maluchy mialy ciete ogonki.Powiedziala , ze uszy zostawila nie ciete i ciac nie bedzie ,gdyby nawet ktos chcial .

O wolnej woli nie wspominala . Powiedziala , ze jest zakaz i koniec .

 

To wykazała sie niezwykłą logiką :o

 

ja tylko dodam :o :o :o

 

:lol: :lol: :lol:

 

To znaczy czego jest ZAKAZ a czego nie, bo zupelnie sie w tej logice hodowczyni dobkow, ktora jest wetem pogubilam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja hodowczyni /starszego psa/ jest wetem , Jej maz rowniez.

Maluchy mialy ciete ogonki.Powiedziala , ze uszy zostawila nie ciete i ciac nie bedzie ,gdyby nawet ktos chcial .

O wolnej woli nie wspominala . Powiedziala , ze jest zakaz i koniec .

 

To wykazała sie niezwykłą logiką :o

 

ja tylko dodam :o :o :o

 

:lol: :lol: :lol:

 

To znaczy czego jest ZAKAZ a czego nie, bo zupelnie sie w tej logice hodowczyni dobkow, ktora jest wetem pogubilam :lol:

Hodowczyni blondynka , stad pewnie brak logiki.

 

Mi brak ogona a posiadanie uszu pasuje.U mojego psa oczywiscie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hodowczyni blondynka , stad pewnie brak logiki.

 

Mi brak ogona a posiadanie uszu pasuje.U mojego psa oczywiscie :D

 

No to brak logiki zrodla sie wyjasnil, ale skad potrzeba powtarzania takich logicznych twierdzen, to ja nie wiem :lol:

Pewnie podobnie jak mowienie o wolnej woli.

Nie chce mi sie z Toba gadac .

 

 

Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mokka, nie wiem skąd masz ten spis,ale my się właśnie w działach specjalnych na psy i koty rejestrujemy.......

Mam go z KRUS właśnie art. 16: http://www.krus.gov.pl/krus/podstawy-prawne/ustawa-z-dnia-2-kwietnia-2004-roku-o-zmianie-ustawy-o-ubezpieczeniu-spolecznym-rolnikow-oraz-zmianie-niektorych-innych-ustaw/

Nie mówię o US , bo to inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Gdzie kupiliście tego psa, od kogo, ile lat ma ten pies, gdzie wcześniej przebywał, dlaczego uważasz, że był bity? Napisz przydomek, albo imiona rodziców, może będę kojarzyła o jakiego psa chodzi, ale szczerze powiem to bardzo wątpię, aby jakikolwiek myślący hodowca sprzedał do domu, gdzie jest takie małe dziecko psa z przeszłością. Nie uprzedzam faktów, podaj jak najwięcej info o tym psie. Macie w ogóle doświadczenie z bullowatymi ?

czy ktos zna sie na tej rasie?

A Ty nie znasz tej rasy :o ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
kupilismy psa amstafa niestety byl on bity mam dziecko ktore ma 3 lata. obawiam sie ze pies moze byc agresywny w stosunku do dziecka :cry: czy ktos zna sie na tej rasie?

 

Wlasnie dzieki takim osoba jak Ty sa potem tragedie typu 'pies pogryzl dziecko".

Nie ma zlych psow, sa tylko glupi wlasciciele!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedią jest, ze ZKwP całkowicie olewa takie sytuacje, nie dementujac sytuacji, iz dany pies nie jest rodowodowym (czyli rasowym) zwierzeciem i używanie "...rasy amstaff.." jest całkowicie nieuprawnione. Co więcej - zdarzają się działacze, którzy publicznie gloryfikują kundle oraz głosza potrzebę zaprzestania hodowli niektórych ras. Ale ciekawe jest, ze niekoniecznie tych, które rzeczywiscie gryzą:D

Z drugiej strony następuje taka "głupotyzacja" dziennikarzy, ze chyba nie ma żadnego pomysłu jak trafić do nich z normalnymi argumentami.

 

wreszcie jakiś sensowny post w tle tych innych w stylu "spalić czarownicę"...

 

sama mam 2 pit bulle(1 rasowy, 1 kundle w typie), 1 amstaffa-jakoś przeżyliśmy przez te wszystkie lata, innych ras raczej chować nie bedziemy, gdyż zupełnie nam nie odpowiadają.

 

wielokrotnie uczestniczyłam w wyjaśnianiu internetowych sporów dot.artykułów, w których uzyto hasła "dziecko zagryzł amstaff" przy czym-przy artykule używano bezprawnie zdjęć jakieś bogu ducha winnego asmtaffa z jakiejś hodowli...pamiętam dzisiątki tego typu spraw...tylko po interwencji hodowców i ich zdecydowanym sprzeciwie na to, by uzywać zdjęć ich psów-zdjecia usuwano, a pod lawiną naszych pytań okazywało się, że ...amstaff nie miał rodowodu(więc co to za amstaff??)...a czasem okazywało się, że "amstaff" bardziej przypominał owczarka niż terriera typu bull..

 

zamiast palić czarownice i szukać winy w psach-skupcie się na ludziach, którzy bez opamiętania i jakkolwiek romnażają kundle w typie: przez co nasze schroniska bombardowane sa różnorakimi psami z wadami fizycznymi i psychicznymi...

 

przy kupnie psa człowiek powinien też przewidzieć swe fizyczne możliwości: nie kupuje się bernardyna do kawalerki, nie kupuje sie duzego owczarka do domu z malymi dziećmi, nie kupuje się pit bulla do domu, w ktorym żyją inne zwierzeta...

 

psom wszelkich ras nic nie brakuje-za to dużo brakuje ich właścieielom:przede wszystkim WYOBRAŹNI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to tu pisałam, ale się powtórzę...

ZABRONIć HODOWLI LUDZI - to rasa zupełnie niepotrzebna...

 

- zabija

- gwałci

- kradnie

- kłamie

- wywołuje wojny

- kłóci się

- przeklina

- porzuca i bije dzieci

etc.

 

Nieprawdę mówię?

Aaaaahaa, bezmyślnie uogólniam???

No to dokładnie tak jak Ty, Goni_blablabla ...

 

 

Goni mnie peleton-załapujesz się 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Może już to pisałem a może nie. Podobno według statystyk w USA jest większe prawdopodobieństwo, ze zostaniesz zamordowany przez najbliższych członków rodziny niż że zagryzie cię pies... Przypuszczam, ze u nas jest tak samo. W tej sytuacji takie skupianie się na sporadycznych przypadkach pogryzień lub zagryzień mijają się z sensem. Podobnie w kwestii np. zatruć tlenkiem węgla (zaczadzeń) - kilkadziesiąt rocznie! ludzi leczonych po takich zatruciach - kila tysięcy rocznie. A porażenia prądem elektrycznym? A wszelkie wypadki przy pracy? błędy lekarzy? Dla mnie to tak, jakby mi ludzie wynosili zborze ze stodoły workami ale ja akurat walczę z małą myszką... Bo nie lubię myszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...