Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie hodować morderców!


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 640
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeśli macie w domu psa, który podpada pod kategorie tzw.. rasy 'bojowej' i do tego małe dziecko, pod żadnym pozorem nie zostawiajcie ich samych ! Do tego, co zobaczycie na zdjęciu, wystarczyła chwila nieuwagi...... :lol:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images37.fotosik.pl/88/b896178dbb769068.jpg[/url][/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oxa dobre :lol:

To trwa od wieków :lol:

http://www.bulldogbreeds.com/pitbull/pics/med_pitbullandboy.jpg

Nie ma co się dziwić rozmówcy, jak żyje w kraju gdzie tyle bestii po ulicach gania z patologią, marginesem społecznym, wśród nich jeszcze te oszołomy to można nie wytrzymać ciśnienia :lol: . Takie statystyki, tyle ataków, strach z domu wychodzić normalnie. Agresywne rasy są wszędzie, pitt bull może zabić, a jak nie on, to jego właściciel. Jeszcze brakuje mi statystyk z gwałtów, włamań , rozbojów i morderstw, chyba za oceanem też takie robią. W takiej rzeczywistości to i największy twardziel nie da rady tego wszystkiego wytrzymać, co my wiemy w spokojnym nadwiślańskiej kraju :lol: . Takie tematy właśnie to po są, aby się rozmówca miał gdzie pomiotać, ja niczego więcej nie oczekuję, nie pierwszy nie ostatni raz, ale przedmówca jest idealny do tego wątku, wręcz książkowy, zero faktów milion mitów i właśnie o to chodzi w takich dyskusjach. Teraz to już perełka , coraz rzadziej można na takiego rozmówcę trafić, nasi krajowi , jak coś wstawiają to chociaż starają się samodzielnie skomentować. Nie czepiajmy się jednak, chłopak jest twórczy, kreatywny, przeczytał tajną pracę, a wcale nie musiał, poświęcił nam swój czas, nie ma co tak wybrzydzać. Takie wątki są właśnie dla relaksu, no bo w jakim innym celu :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mozeci sie poklepywac po plecach i zaspakajac swoje smopoczucie w taki sposob jak element margi.. spole... ,wiecie gdzie mam.

 

Typowy prymityw idio... siegnie nawet po porownanie , ze czlowiek szybciej zabije, od cala sprawa tepych pal.

 

Oczywisie karki zawsze beda staly przy swoim , nawet mimimalizowaly sprawe i okreslaly mianem 1 pracy, gdy jest ich dziesiatki cytowanych gdy przychodzi do banowania waszych dresowskich psow. mokka czy ty jestes prymitywna? bo twoja kolezana arjuna to cep i i zwykla idio.... niczym sie nie roznicie od zwylkego dziadostwa spolecznego w stanach, ktore tak wlasnie postepuje i nabiera wody w swe dresowskie mord twierdzac , ze ich to nic nie obchodzi i tyle.

 

Poklepywac mozecie sie po plecach , a ralia swoja droga ciem.... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o

czy na tym forum jest jakiś mod czy admin? czy regulamin tego forum pozwala żeby ludzi obrażać?

Janusz ja rozumiem, że można mieć problemy z sobą ale może następnym razem opanuj emocje, zanim zaczniesz przyzwoitych ludzi wyzywać (chyba, że tam gdzie mieszkasz to norma? a może masz już w jakiś stanach ,,ban" jak to Ty nazywasz?jeśli tak to napisz w jakich - będę wiedziała gdzie na wycieczki nie jeździć)

nie znam Dziewczyn osobiście ale obserwuję niektórych z nich działalność na rzecz zwierząt (wszystkich nie tylko tych ,,morderczych") i po prostu zwykła przyzwoitość każe mi zaprotestować przeciwko obrażaniu ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na tym forum jest jakiś mod czy admin? czy regulamin tego forum pozwala żeby ludzi obrażać?

jest, a dokładniej są i nie pozwalają - osobnik został zbanowany wczesnym popołudniem

 

Janusz ja rozumiem, że można mieć problemy z sobą ale może następnym razem opanuj emocje

nie będzie następnego razu, limit cierpliwości wobec trolla się wyczerpał

to osobnik z dożywotnim banem, który jednak w ciągu ostatnich miesięcy miał danych kilka szans na rehabilitację; niestety zawsze kończył w taki sam sposób - bluzgami

 

zwykła przyzwoitość każe mi zaprotestować przeciwko obrażaniu ich.

nie sądzę, by troll z emocjami na poziomie przedszkolaka mógł kogokolwiek obrazić; casus podobny do opisanego tutaj

ale jest oczywiście kwestia pozostawienia - lub nie - wpisu powyżej, warto jednak pamiętać, że:

- usunięcie go sprawi, że ciągnięty od 2 stron temat nie będzie miał zakończenia

- jest weekend, nie wszyscy są w stanie zerknąć na Forum, a chyba warto by poznali "dyskutanta" w pełnej krasie ?

- co jakiś czas pada na FM pytanie, kim był 'house' - wtedy wystarczy podać link do tej strony

 

osobiscie jestem za pozostawianiem takich postów - jasno z nich wynika, z kim ma się do czynienia

a jesli usuwać, to chyba od pierwszego wpisu trolla, czyli tak ok. 100 ostatnich postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie w domu psa, który podpada pod kategorie tzw.. rasy 'bojowej' i do tego małe dziecko, pod żadnym pozorem nie zostawiajcie ich samych ! Do tego, co zobaczycie na zdjęciu, wystarczyła chwila nieuwagi...... :lol:

URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images37.fotosik.pl/88/b896178dbb769068.jpg[/url][/img]

 

rozwaliło mnie na łopatki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mozeci sie poklepywac po plecach i zaspakajac swoje smopoczucie w taki sposob jak element margi.. spole... ,wiecie gdzie mam.

 

Typowy prymityw idio... siegnie nawet po porownanie , ze czlowiek szybciej zabije, od cala sprawa tepych pal.

 

Oczywisie karki zawsze beda staly przy swoim , nawet mimimalizowaly sprawe i okreslaly mianem 1 pracy, gdy jest ich dziesiatki cytowanych gdy przychodzi do banowania waszych dresowskich psow. mokka czy ty jestes prymitywna? bo twoja kolezana arjuna to cep i i zwykla idio.... niczym sie nie roznicie od zwylkego dziadostwa spolecznego w stanach, ktore tak wlasnie postepuje i nabiera wody w swe dresowskie mord twierdzac , ze ich to nic nie obchodzi i tyle.Poklepywac mozecie sie po plecach , a ralia swoja droga ciem.... :p

 

no, mówiłam, że to jakaś nawiedzona nastolatka z problemami hormonalnymi-bo mężczyzna na poziomie to to nie jest :lol:

 

 

Zdjecie z dzieckiem i kolorowanką-bullowatym jest niesamowite!!!

CZy mogłam je skopiować na inne fora? Pomogłoby propagować akcję "obalić mit psa-mordercy. TTB, jako pies rodzinny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam, zdjecie nie moje :wink: myslałam, ze z dogo kopiowałaś, bo kilka dni temu wkleiłam.

Ja dostałam od znajomej z niemiec. Spokojnie sądze, że mozna wklejać. :wink: skoro chodzi netem :wink:

A swoją drogą zobaczcie jakie tu piekne zdjecia:

 

http://www.schuldig-geboren.de/

 

piekna stronka, w ogole, tak na potwierdzenie ich okropnej natury :wink:

tam na dole jest napisane : weiter zu Seite...i tam klikajcie aby oglądać pozostałe stronki ze zdjęciami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...