Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Facia


facio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 660
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aga głowa do góry! Papierologia to trudny etap, bo drepczesz w miejscu, głupoty pod nogi ciskają i głupotę próbują przerabiać na logikę. A tu człowiek chciałby już już . Pomyśl sobie, że jeśli teraz połamiesz sobie głowę nad szczegółami, przepisami, duperelami, unikniesz potem kosztownych błędów. Dobrze Ci, bo zima to z zasady okres niesprzyjający budowaniu. Wiesz jak trudno dreptać w miejscu, gdy dookoła wszystko aż się prosi, żeby coś zacząć? Pozdrawiam cieplutko w środku zimy i życzę olśnień słońca i nie tylko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję założenia dziennika budowy. Dopero teraz go zauważyłem.. :oops:

Ten drugi projekt domu bardziej mi sie podoba od tego pierwszego.

Działka jeszcze zmniejszy się po wykopaniu fundamnetów. Po prostu wtedy cała ziemie pod ławy lezy obok fundamentów i optycznie zmniejsza wielkość działki.

Czemu okna 150 na 150 nie podobały Ci się. To sa standardowe okna, tak więc zawsze będzie taniej...

A gdzie są zdjęcia Waszego domu wyznaczone tymi tasmami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję założenia dziennika budowy. Dopero teraz go zauważyłem.. :oops:

 

kze nagana... no ale jak się tylko zauważa RW :wink:

8)

Od razu nagana... :o A gdzie upomnienie?

Ja korzystam z netu tylko w pracy.. A więc rozumiesz, ze nie mam za dużo czasu i głównie starcza mi na RW... :oops:

Ale ostatnio zacząłem więcej chodzić po forum.. 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Aga, dobrze, że się czepiacie już na tym etapie, bo niefajnie by wyszło, gdyby się okazało, że coś jest nie halo już przy budowie.

Parę dni oczekiwania, to jeszcze nic takiego, ucz się cierpliwości, bo tego będzie Ci duuuuuużo potrzeba i później :wink: Już ja coś wiem o czekaniu... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...