Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Facia


facio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 660
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja tez gratuluje rozpoczecia budowy i zycze aby wszystko poszlo tak jak sobie tego zycza inwestorzy. :p A jak maly Facio w tym uczestniczy, to wierze, ze bedzie wszystko ok...Takie zdjecia budowlane malego Facio beda dla niego super pamiatka, bo bedzie mogl mowic.., budowalem dom! :D :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt:

 

przepraszam, ale jaki domek budujecie, bo mi to nie wygląda na "dom na 102"?

 

"Dom na 102" był naszym marzeniem od początku. Jednak przez plan zagospodarowania przestrzennego musieliśmy zweryfikować nasze marzenia.

Budujemy projekt UPB-2101 od BODUCHa http://www.projektykatalogowe.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia64, asiula77 i Zelijka dziękujemy za gratulacje :D :D :D

 

kasia64 rozpoczęliśmy budowę, cieszę się z tego. Mimo, ze już dzisiaj wydaliśmy trochę pieniędzy, cieszę się. Zobaczymy co będzie dalej.

Ja cały czas patrzę na ten projekt i kombinuję ze ściankami. Już nawet dzisiaj został powiększony nasz taras do takiej wielkości jak ja narysowałam.

Trzymam za Ciebie kciuki. Jeszcze chwila. :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się razem z Wami conajmniej, jak bym sama zaczynała.Ze ściankami kombinuj puki czas :lol: Powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

 

http://img209.imageshack.us/img209/1673/cid6cdb73fa7c8e4020b2342a313bfa8377vu7.gif

A kasiorka będzie uciekala od nas w zawrotnym tempie :roll: ale ZA TO DOMKI BĘDĄ PIĘKNIE ROSNĄĆ :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia64, asiula77 i Zelijka dziękujemy za gratulacje :D :D :D

 

kasia64 rozpoczęliśmy budowę, cieszę się z tego. Mimo, ze już dzisiaj wydaliśmy trochę pieniędzy, cieszę się. Zobaczymy co będzie dalej.

Ja cały czas patrzę na ten projekt i kombinuję ze ściankami. Już nawet dzisiaj został powiększony nasz taras do takiej wielkości jak ja narysowałam.

Trzymam za Ciebie kciuki. Jeszcze chwila. :p :p :p

 

to pisałam ja Aga - Żona Facia :p

Facio jest od technicznych spraw czyli np zdjęć 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga J.G i motyczka dziękuję Wam bardzo za miłe słowa! Naprawdę podnosicie na duchu.

Tym bardziej, że ceny tak idą do góry aż wyć się chce.

Nie ma co wyć tylko do przodu - trzymam mocno kciukasy :)

Będzie dobrze :)

Zawsze niektóre rzeczy mozna wykończyć później :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak.

Jak zamawiałam stal we wtorek to pani mi podała cenę i na tym koniec. Mąz wieczorem pyta rozmawialaś o upuście. Ja na to, że nie, bo byłam taka przejęta. Wczoraj raniutko dzwonię i zaczynam gadać o tym upuście, a pani (miła!) mówi: jak klient się nie upomina to my sami się nie narzucamy :D No to w te pędy ją gorąco prosić o ten upust. I dała 3% twierdząc, że mamy b. duże zamówienie :D :D :D

 

kasia64 morał z tego jeden targować się do upadłego :D :p :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...