Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Facia


facio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 660
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

G R A T U L K I !!!!!!!!!

Pieknie wylany fundamencik !!!!!! Rozumiem, że to dzieło Pana Zenona ? :o

Mam w komórce nr telefonu do Twojego Facia, wyslij mi Twój, bo zgubiłam gdzieś kartkę, zanim wklepałam go do pamięci.Dostałam wczoraj Twojego sm-sa, oddzwonię tylko podaj nr telefonu, bo pisałaś go z kompa...

Buziaczki

P O W O D Z E N I A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K74, TASIJA i Jagna dziękuję Wam bardzo za gratulacje! Cieszę się, że jesteście ze mną, z nami. Że myślicie o nas. :D :D :D

Ale ja tez myśle o Was... :oops:

 

czy spiżarnia 1,10 x 1,10 nie jest za mała?

Jesli będziesz tam miała głownie regalik na różne rzeczy to powinno być OK. Ja co prawda mam ciut większą (ok.1,5 na 1,5) ale widze, ze jest duża... A Twoja nie jest dużo mniejsza.. :wink:

Co prawda znam takich co mają spiżarnię wielkości prawie pokoju, ale to wszystko zalezy jak duży ma sie dom, jak duzo pomieszczeń gospodarczych itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga u mnie w mieszkaniu jest wlasnie taki odstawnik, moje spostrzezenia.

Polki 25cm szerokosci powieszone sa w L-ke, jest wystarczajaco miejsca zeby wlezdz, obkrecic sie, przekrecic itp wstawic taboret zeby dostac sie do wyzszych polek. Na poczatku chcialam zabudowac w U ale jest jednak za malo miejsca na to krecenie, czyli musialo by byc te 25 cm wiecej na szerokosci.

Szerszych polek nie polecam, bo rog ktory tworzy sie z L-ki jest za gleboki i ciezko wyciagac cos z wyzszych polek, jak stoi w drugim rzedzie.

Miesci sie w tym podreczniku masa polkowych rzeczy i mysle ze jak zrobi sie od gory do dolu to pojemnosc tego jest zadziwiajaca. U mnie polki wisza do polowy, bo odsawnik w dolnej czesci musi pomiescic odkurzacz, szafke na buty i psie legowisko :wink:

 

Polki mam zrobione z IKEA-owskiego systemu szynowego, tak ze moge w kazdej chwili zmienic uklad polek jak jest mi to potrzebne, wyzej, nizej itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...